Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Bu yöntemi denemiştim, ve sonuç alamamıştım.
Dökülme artmamıştı, ama azalma da olmamıştı.

Son düzenleme:
Cidden işe yarıyor muu??
Bildiğimiz, ağzımıs kokunca çiğnediğimiz kuru karanfili suda bekletip saç diplerimize süreceğiz yani? yanlış anlamadım di mi? Ailemde irsi ve de oldum olasì dökülür saçlarım. Şükür ki kellik oluşmadı ama seyreklik mevcut. Eğer cidden işe yarıyorsa muhakkak ki deneyeceğim.

Son düzenleme:
ben yaptım ama hiç memnun kalmadım saç rengimi değiştirdi bana iyi gelmedi bıraktım

Ben uyguladım ama hiç işime yaramadı. Günlük yapıyordum, daha sonralarda azaltın falan yazıyodu bir yerde iki hafta kullandım hiç işime yaramadı aksine seboreik dermatit oluştu. Duştan sonra saçımın temiz olmasına rağmen fena halde bi kaşıntı vardı ki hala var. Kan tahlillerimin normal hatta normalden gayet iyi olmasına rağmen hala tutam tutam dökülüyor. Bir ara siyah hint kınası kullanmıştım genelde o yüzden dökülüyor olabilr falan diyolar ama pek emin değilim.

antiandrojen ve doğum kontrol hapı ile saçlarını gürleştirebilir saç dökülmesini önleyebilirsiniz. Bu bilimsel olarak en kesin çözümdür. Buyrun burada bir arkadaşımızın öncesi sonrası resimleri var

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoruldum ve bıktım artık saçlarıma çözüm aramaktan. Bu kürü uygulamaya karar verdim ama bazı yorumlar caydırıcı oldu. Zaten ne denediysem işe yaramadı bu da yaramaz avuç avuç dökülüyor kel kalcam yakında senelerdir dökülüyor off offff

Kullanılan şampuanlar, röfle, boya gibi kimyasal işlemler ve stres gibi nedenlerden dolayı saç dökülmesi yaşanıyor. Fakat kadınlar saçlarını kaybetme pahasına da olsa bu alışkanlıklarından vazgeçecek değillerdir.

Biraz zaman ayırarak ev ortamında uygulayabileceğiniz bu yöntemle saç dökülmelerinin önüne alabilirsiniz:

4 kaşık kefir,
1 kaşık kuru maya,
1 çay kaşığı deniz tuzu ve
1 kaşık zeytinyağı eklenerek krem haline getirilir.

Karma saç diplerinden uçlarına doğru masaj yapılarak sürülür. Nemli bir havlu ya da benzer bir örtü ile sarılarak 2-3 saat bekletilir. Sonrasında bitkisel bir şampuan ile yıkanır. 15 günde bir uygulanması önerilir. Kuru maya B vitamini bakımından zengindir; deniz tuzu, mineraller; zeytin yağında ise E vitamini var ve hücreleri yenileyerek saçları besler.
Saç dökülmesi kaynak:
Bu maske, saçlarınızın ihtiyacı olan vitamin ve mineraller sağlayacak. Kısa süre içerisinde saç dökülmenizin azaldığını ve saçlarınızın canlandığını hissedeceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bisi sorcam.benim sac diplerimde kucuk saclar var ama bakinca saclarm hala seyrek duruyor uzayincami gurlesir??

silmişler linki sanırım yasak siz sacimin doktoru yazdığınızda site çıkıyor en üstte öncesi sonrası resimlerine bakın yeter konuya buradan devam ederiz kızlar

Peki canım bu kür kuru ve saç derisi pul pul olanlarda da işe yarıyor mu, daha da kurutmasın, nemlendriyor aynı zamanda değil mi?

bende deneyeceğim bu karanfili en yakın zamanda... bu cılız ve seyrek saçlarım inşallah düzelir..

Yaklaşık 7 aydır bu yöntemi kullanıyorum. Saçlarım dökülmeye başlayalı 2 yıla yakın oluyor, bu sürenin ardından bu yöntemi kullanmaya başladım ve saç dökülmesi kesinlikle durdu diyebilirim. Kozmetik ürünler ile veya bitkisel ürünlerle saç dökülmesi tedavisi deneyeceğinize bu ürünlere vereceğiniz parayı buna verin derim, kesin sonuçlar aldırabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…