Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengi seçimim için yardım lutfen kızıl mı koyu kahve-siyah mı

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
meraba kızlar saçlarıma değişiklik istiyorum ama karar veremiyorum yardımınıza ihtiyacım var
gözlerim iri koyu kahve siyah tonları kullanıyorum genelde ruj sürmem genelde. ten rengim süt beyaz değil ama açık tenliyim beyaz denilebilir. saçlarım şuan koyu kahve ama kızıl çok iyi olur sana dedi bir arkadaşım aklım karıştı.
koyu kahve -siyah mı kalmalı saçlarım yoksa kızıl yapsam mı ? gözlerim koyu kahve ela yada açık renk olsaydı daha iyi giderdi sanırım ama yardım edebilir misiniz :KK52:

Ten rengine, mevcut sac rengine bakılırsa kızıl da kullanabilirsin bence
Hic kullanmadıgm bi renk ama yakışanlarada cok yakışıyor kızıl:KK34: kullanmadıgm için bilemiyorum ama tek mesakatli tarafı boyayı sık sık yinelemek sanırım:KK31: çünkü aktikca turuncu gibi garip bi renk alıyor ya sonrasında
Değişiklik istiyorsan dene, kendini iyi hissedersin:KK49:

Ten rengine, mevcut sac rengine bakılırsa kızıl da kullanabilirsin bence
Hic kullanmadıgm bi renk ama yakışanlarada cok yakışıyor kızıl:KK34: kullanmadıgm için bilemiyorum ama tek mesakatli tarafı boyayı sık sık yinelemek sanırım:KK31: çünkü aktikca turuncu gibi garip bi renk alıyor ya sonrasında
Değişiklik istiyorsan dene, kendini iyi hissedersin:KK49:

koyu kahve asil duruyor ama değişiklik de istiyorum kıyafet rengi sorunu da oluyor ama işte içimde hep bir acaba var. hangi ton iyi olur sizce sonbahar kızılı tarzını düşünmüyorum çillerim vs yok çünkü daha koyu bir kızıl düşünüyorum ama uçlar tutmazsa diye de korkuyorum koyu kahve boya var çünkü ..

koyu kahve asil duruyor ama değişiklik de istiyorum kıyafet rengi sorunu da oluyor ama işte içimde hep bir acaba var. hangi ton iyi olur sizce sonbahar kızılı tarzını düşünmüyorum çillerim vs yok çünkü daha koyu bir kızıl düşünüyorum ama uçlar tutmazsa diye de korkuyorum koyu kahve boya var çünkü ..

Bi kuaför den öneri alıp, boyat olmazsa.tutarmi tutmazmi diye endisen olmaz
Kahve kızıl, kestane kızıl gibi renklerde olabilir
Mevcut sac rengine kıyasla çok keskin bi geçiş olmamış olur:KK34:
Kahverengi sac rengi hakkında hemfikirim
Benimde bu ara düşündüğüm ve kararsız kaldığım renktir kendileri

Bu kızıl lar nasıl
İlki kestane kızıl, hos duruyormus :)

Eklentiler

• $2008+MTV+Video+Music+Awards+Arrivals+fh5ilrRrk8pl.jpeg
    $2008+MTV+Video+Music+Awards+Arrivals+fh5ilrRrk8pl.jpeg
    22,2 KB · Görüntüleme: 168
  • $sac501_68542017150112b6d1df33.jpeg
    $sac501_68542017150112b6d1df33.jpeg
    22,9 KB · Görüntüleme: 424
Son düzenleme:
Bi kuaför den öneri alıp, boyat olmazsa.tutarmi tutmazmi diye endisen olmaz
Kahve kızıl, kestane kızıl gibi renklerde olabilir
Mevcut sac rengine kıyasla çok keskin bi geçiş olmamış olur:KK34:
Kahverengi sac rengi hakkında hemfikirim
Benimde bu ara düşündüğüm ve kararsız kaldığım renktir kendileri

teşekkür ederim görüşleriniz için :)

kızıl için gerçekten çok açık ten renk gerekir. eğer kızılda aklın kalıyosa koyu kahve de olur mu diye düşünüyosan
bronz kahve
çikolata kızıl falan deneyebilirsin

X