Doğal Saç Bakım Kürleri Saç uzatan havuç maskesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Bir de diğer soruna cevap vermeyi unuttum benim ilk kürden 1 hafta sonra yani 2. kürü yapmadan önce diplerim çıkmıştı belirgin bir şekilde yani bana göre hızlı uzatıyor :21:

Yorumlariniz icin tskler kizlar :KK16: Ben sadece yumurtanin sarisini kullanmistim aman beyazini atmayin iyi degl saçlara. :KK50: Ben bu sonucu 2 haftada elde ettim 5kere yaptim ama karmakarisik yapmistim ard arda degildi yani :KK3:

Pardon cnm gormemissim yorumunu,benim saçimda boyadan baska bisey yok :KK1: Her renk denemis bi insanim, havuc kuru banada çoook çook yaradii okadar sey denememe ragmen hatta dur resim ekliyim.

Eki Görüntüle 750331 Eki Görüntüle 750332

Renk konsunda malesef saç rengini aciyor gordugun gibi zaten o yuzden yapicaksan once renginin tadini cikar boya zamanin yaklastiginda yap istersen. bu resimdede 5 kere yapmistim mayis ayinda cokta miss uzamisti :KK16:

Maşallah saçların canlı ve güzel olmuş işe yaramış bence,ben de 3 kür kullandım havuç güzel dünden beri de lavantaya başladım bakalım :)
:KK52::KK52:

ya benim saçımın kendi rengi boya siyahı gibi ben o rengi kaybetmek istemiyorum saçlarımın uzaması lazım senelerdir ugrasıyorum ama olmuyo şu saçlarımı hayatım boyunca hiç belimde göremedim çok istiyorum bu karışımı denicem ama saç rengi değişiyomuş şimdi cesaret edemedim napsam ki ?? :KK43:

Iyi geceler gizem açikcasi bu konuda yardimci olamicam çunku actigi bi gerçek ben devam ediyorum küre ve uzattigida bir gerçek ben nasil olsa saçlarimi eylulde boyayacagim için hic çekinmeden yapiyorum çunku bende hiç gormedim belimde o yuzden birine kiyman lazim :KK1:

Iyi geceler gizem açikcasi bu konuda yardimci olamicam çunku actigi bi gerçek ben devam ediyorum küre ve uzattigida bir gerçek ben nasil olsa saçlarimi eylulde boyayacagim için hic çekinmeden yapiyorum çunku bende hiç gormedim belimde o yuzden birine kiyman lazim :KK1:

Off off başka bi yolu yok mu bu saç uzatmanın :)

Pardon cnm gormemissim yorumunu,benim saçimda boyadan baska bisey yok :KK1: Her renk denemis bi insanim, havuc kuru banada çoook çook yaradii okadar sey denememe ragmen hatta dur resim ekliyim.

Renk konsunda malesef saç rengini aciyor gordugun gibi zaten o yuzden yapicaksan once renginin tadini cikar boya zamanin yaklastiginda yap istersen. bu resimdede 5 kere yapmistim mayis ayinda cokta miss uzamisti :KK16:
[/QUOT

benim saçlarım siyah benim de rengini açarmı açarsa muhtemel rengi ne olur bilemedim ki? hiç boyatmadım açıkçası boyatmayı da düşünmüyorum ama çirkin bi renk olursa da boyatmak zorunda kalırım şimdi bilemedim kararsızım :KK20: ama canım senin saçların süper uzamış bayıldııııım :KK52: ben de istiyoruuuum belimde saçlar. eskiden kestirdim dizime gelen saçlarımı bidaha da uzamadı zaten :KK43:

Havucun saç uzatmaya faydası olduğunu yabancı forumlarda okumuştum ,onlar günde yarım bardak havuç suyu içerek faydalanıyorlar. Ama ben daha çok huvucun kendisini yiyerek tüketiyorum rendeyle maskeyle uğraşmak zor geliyor zaten :KK34: Günde 2 tane orta boy havuç tüketmek yeterliymiş daha fazlası zararlı.Çünkü yüksek miktarda A vitamini içeriyor ve A vitamini depolanan bir vitamin olduğu için vücutta birikme yapıyormuş. Dıştan sürmek yerine bu şekilde içten beslenmenizi tavsiye ederim A vitamininin vücüda faydası çok. Ben genellikle salatasını yapıyorum ve içine birkaç damla zaytinyağı koyuyorum çünkü yağ olmadan A vitaminin emilimi çok az oluyormuş aklınızda bulunsun.

1haftadır kullanıyorum bakalım ne olcak fotoğrafları çektim 1ay yada 2ay sonra gelişme var mı bakalım:))

bısey sorucam sacınız sıyahtan bu renge havuc maskesı sonucundamı geldı yoksa sıyahtan kumrala boyadınızmı?

Tolin gec cvp icin ozur dilerim artik girmiyorum pek foruma o yuzden, küru uyguladigim zamanda kesinlikle saçlarimi boyamadim ama oncesindeki koyu renk boya kopuk boyaydi o yuzden hem o akti hemde açildi boyle bi renk çikti bu arada herkesin yapmasini tavsiye ederim muthis derecede uzatti tek bu mucize bekliyosaniz havuctan bekleyin :KK3:

Tolin gec cvp icin ozur dilerim artik girmiyorum pek foruma o yuzden, küru uyguladigim zamanda kesinlikle saçlarimi boyamadim ama oncesindeki koyu renk boya kopuk boyaydi o yuzden hem o akti hemde açildi boyle bi renk çikti bu arada herkesin yapmasini tavsiye ederim muthis derecede uzatti tek bu mucize bekliyosaniz havuctan bekleyin :KK3:

ayyy senın sacları gorunce bende heveslendım bende baslıycam havuc kurune:KK16::KK16:

X