Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğü

Blackcatt1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2016
711
634
28
Merhaba kızlar 6 aydır saç uzatıyorum fakat çok bi sonuç elde ettiğimi düşünmüyorum yağ bakimlarindan sogan suyuna bemiks ampullerden sirkeli suya her seyi yaptim yapiyorum da yine de hala kisa geliyor saclarim

Eklentiler

• Screenshot_2017-01-17-10-43-04-1.png
    Screenshot_2017-01-17-10-43-04-1.png
    348,2 KB · Görüntüleme: 1.008
  • 20170222_125041-1.jpg
    20170222_125041-1.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 932
Son düzenleme:
Merhaba kızlar 6 aydır saç uzatıyorum fakat çok bi sonuç elde ettiğimi düşünmüyorum yağ bakimlarindan sogan suyuna bemiks ampullerden sirkeli suya her seyi yaptim yapiyorum da yine de hala kisa geliyor saclarim

Bakima basladigimda Eki Görüntüle 1958952 Eki Görüntüle 1958952

Şu an
Eki Görüntüle 1958954

6 ay var iki fotograf arasinda
Ben o kadar bakım yapıyorum yanmış saçlarım düzeldi ama kısa hala saçlarım 1 cm ya uzuyor ya uzamıyor, benim saçım sende olsa sokağa çıkmazsın herhalde :))

Bakım1 : Hindistan cevizi yağıyla zeytinyağını karıştırıp hafif ısıtıp dipten uca sürdüm 2 saat bekleyip yikadim. Saç kurutma kullanmadim kendi haline kurumasini bekledim uçlara bir iki damla argan yağı sürdüm

Bakım 2: bepanthen evigen dodex ampulleri kırıp icine badem yagi ve zeytin yagi ekledim dipelere sürüp 1 saat bekledikten sonra yikadim

Supergro kullanmıştım ben saçlarımı kestirdiğim dönem ve inanilmaz uzatmıştı :cool:
Ben de bir kutu bitirdim canim fakat arindirma sorunu cok yasadim 2 gun yağlı sacla gezdigim oluyordu bi de simdi baya pahalilanmis 34 tlyken suan 45ten asagi fiyatta goremedim

Ben de bir kutu bitirdim canim fakat arindirma sorunu cok yasadim 2 gun yağlı sacla gezdigim oluyordu bi de simdi baya pahalilanmis 34 tlyken suan 45ten asagi fiyatta goremedim
Ben almıyorum bi kaç yıldır saçım çok uzadı diye fiyat baya artmış.. Onu arındırmak için hiç ıslatmadan sampuan dokuyorum ben diplerine masaj yapıp öyle su döküyorum 2. Şampuanlamada tamamen arınmış oluyo..ben de bi yerde okumuştum bunu denedim işe yaradı sana da tavsiye ederim

Ben almıyorum bi kaç yıldır saçım çok uzadı diye fiyat baya artmış.. Onu arındırmak için hiç ıslatmadan sampuan dokuyorum ben diplerine masaj yapıp öyle su döküyorum 2. Şampuanlamada tamamen arınmış oluyo..ben de bi yerde okumuştum bunu denedim işe yaradı sana da tavsiye ederim
Ben de hic su degdirmesen sampuanliyorum ama sanirim dax i biraz fazla surdugumden arinmiyordu ama yine de baya iyi gelmisti artik indirime girmesini beklicem :)

Iki gün önce saçımın uclarindan kestirdim boydan kisalma olmadi sadece uclarinda hafif yamukluk vardi o gitti boydan kisalmadigina sevindim çünkü tanimadigim bir kuafordu korka korka gittim ama sac uzattigimi ve kisaltmak istemedigimi soyledim o da dinledi sagolsun

InShot_20170301_112818-1.jpg

Bakim3 : diplere zeytinyagi bepanthen evigen dodex ampul kirip surdum uclara ve boyalara hindistan cevizi yagi

2 saat bekletip yikadim, şampuanimin içinde çam terebentin yagi eklemistim bu arada

Kızlar ne kadar bakım yaparsam yapayim hala saclarimda kiriklar oldugunu goruyorum büyük büyük kopuyorlar uclarindan. Daha gecenlerde kestirmistim halbuki. Buna çözüm olarak ne yapilabilir ki?

Hindistan cevizini akşamdan sür.uçlara yada heryerinde beklesin belki durur. Ni de kafan takma , saçların güzel

BENIMDE SACLARIM HIC UZAMIYOR ESIMKUAFOR ANCA BONCUK KAYNAK KULLANIYORUM BAKIMLAR YAPIYORUM YILAN YAGI FALAN SURDURM SIIZN ONERDIGINIZIN ISMI NEDIR UZATIYORMU GERCEKTEN

BENIMDE SACLARIM HIC UZAMIYOR ESIMKUAFOR ANCA BONCUK KAYNAK KULLANIYORUM BAKIMLAR YAPIYORUM YILAN YAGI FALAN SURDURM SIIZN ONERDIGINIZIN ISMI NEDIR UZATIYORMU GERCEKTEN
Dax supergro , hindistan cevizi yagi , badem yağı , zeytinyağı surebilirsin dip ve uclarina ve sampuanina çam terebentin yağı ekleyebilirsin bunlar bana iyi gelenler

X