Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğü

BENIMDE SACLARIM HIC UZAMIYOR ESIMKUAFOR ANCA BONCUK KAYNAK KULLANIYORUM BAKIMLAR YAPIYORUM YILAN YAGI FALAN SURDURM SIIZN ONERDIGINIZIN ISMI NEDIR UZATIYORMU GERCEKTEN
Can'ım yılan yağı hiç Bi işe yaramıyor. Bakım yağı olarak en iyisi Hindistan cevizi yağı. Biotin birde . 2 paket filan 6 aylık ben eskiden düzensiz içerdim 2 aydır çok dikkat ediyorum ve her gün kullanıyorum. Atilla kaya diye Bi doktor var 6 ayda uzun vadede faydasını görürsünüz diyor. Benim saçım o kadar kırılırdı ki şu anda da kırık sma eski ile mukayese edilemez bile. Eskiden 2 ayda Bi kırık aldırmakta mecbur kalırdım şu an iyi o zamana göre. Birde kuaföre sık sık gidiyorsan 2 ayda 1 cm de alsa . İki ileri Bi geri oluyor. Maalesef saç çabuk uzayan birşey değil

Dax supergro , hindistan cevizi yagi , badem yağı , zeytinyağı surebilirsin dip ve uclarina ve sampuanina çam terebentin yağı ekleyebilirsin bunlar bana iyi gelenler
Can'ım çam terebentinniyi geliyor mu ?eskiden ben şampuana koyardım kuruttu diye hatırlıyorum. Yine koysam mı azcık .azcık da badem yağı koysam onun kurutmasını azaltır mı ki? Bi kaç yerde okudum .çam terebentin saç da kan Akışını hızlandırır ve uzama yapar ancak direkt saça sürülmez tahriş eder diyor

Canımm başlıyoruz yarın sinamekiye

Canım ben de çam terebentin yagini sanirim 4.kez falan kullaniyorum yani 2 haftadir falan. Saclarim daha guclendi dokulmesi durdu gibi. Uzamasi icin bisey diyemem cunku bir cok yagi , kürü bir arada yaptigim icin hangisi daha cabuk uzatiyor henuz bir karar veremedim kurutmasina gelirsek eger yag bakimi yaptiginda cam terebentinli sampuanla yikarsan bence dengeler diye dusunuyorum cunku cidden bi kurutma- sertlestirme yani var

Merhaba kızlar 6 aydır saç uzatıyorum fakat çok bi sonuç elde ettiğimi düşünmüyorum yağ bakimlarindan sogan suyuna bemiks ampullerden sirkeli suya her seyi yaptim yapiyorum da yine de hala kisa geliyor saclarim
Saçların çok bakımlı ve hoş duruyor bence çok fazla kafaya takma kendi haline bırak.Sinameki kürü yaptın mı peki?

Saçların çok bakımlı ve hoş duruyor bence çok fazla kafaya takma kendi haline bırak.Sinameki kürü yaptın mı peki?
Teşekkür ederim canim , kür olarak denemedigim bir o kaldi sanirim. Sinameki cok kurutuyor dediler bir kac yerde pek cesaret edemediim

Teşekkür ederim canim , kür olarak denemedigim bir o kaldi sanirim. Sinameki cok kurutuyor dediler bir kac yerde pek cesaret edemediim
Sinamekinin kurutma etkisini haftanin en az bir gunu hindistan cevizi yağı uygulayarak yok edebilirsin canim Bence denemelisin ben sevdim bu kürü

Bakım5 : diplere yılan yağı uç ve boylara hindistancevizi yağı + argan yağı

1 2 saat sonra yıkarım.

Argan yağının orjinalinin cok pahali olduğunu bizim aldiklarimizin argan yağı olmadigini soylemisti kuaforum. Sizce doğru mu ben kucuk bir şişeye 16 tl vermiştim, uclara surerim kiriklara iyi gelir diye dusunmustum ama sahte midir acaba

Bugünkü bakım : bemiks bepanthen evigen zeytinyağı

Yarin hindistancevizi Yagi alip bakima onla devam etmeyi dusunuyorum
Canımcım kesinlikle the lifeco markasını almalısın ben shiffa home aksuvital falanda denedim ama bu gerçekten pamuk gibi yapıyor yumuşaklığı Harika :) ama kopan saçlarıma fayda etmedi onun için keratin bakım

Benim beklediğim de yumusak yapsin biraz da uzatsin canim, daha once 2 kutu bitirdim kullandığım donem kirik oluşumunu da önlüyodu yumuşattığı için birakinca baya kırık oluştu simdi yeniden basliyim

Benim beklediğim de yumusak yapsin biraz da uzatsin canim, daha once 2 kutu bitirdim kullandığım donem kirik oluşumunu da önlüyodu yumuşattığı için birakinca baya kırık oluştu simdi yeniden basliyim
Lifeco mu kullanmıştın? Uzama ne kadar olmuştu bende uzatmaya çalışıyorum sence benim saçlar Temmuz'a kadar ne kadar uzar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…