Saç Rengi ve Saç Boyama Saça kına üzerine kına yakmak

tuba__o

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2021
3
1
21
Arkadaşlar bugün saçıma kına yaktım. Koyu renkli olduğu için pek belli değil. Haftaya bir daha yakıcam (biraz kızıla çalsın diye pancar suyu şalgam suyu falan katıcam) ama duydum ki kına üzerine kına yakılmaz. Böyle birşey gerçekten var mıdır? Yoksa yanlış mı? Lütfen yardımcı okur musunuz hanımlar?

Arkadaşlar bugün saçıma kına yaktım. Koyu renkli olduğu için pek belli değil. Haftaya bir daha yakıcam (biraz kızıla çalsın diye pancar suyu şalgam suyu falan katıcam) ama duydum ki kına üzerine kına yakılmaz. Böyle birşey gerçekten var mıdır? Yoksa yanlış mı? Lütfen yardımcı okur musunuz hanımlar?
Ben ele kına üzerine kına yakılmaz diye biliyorum iki defa evlenilirmis hatta bilmiyorum tesadüf mü ama annem üst üste kına yakarmış eline ikinci evliliğini yaptı ama saç için bı bilgim yok

Yakıyordum ben üst üste içime sinmezse daha güzel rengi çıksın diye ne zararı olabilir ki 🤷🏻‍♀️. En fazla saç yıpranabilir başka aklıma bir şey gelmiyor...

Kına üstüne kına, kuma üstüne kuma derler. Eskilerin lafı işte. Teknik açıdan bir sorun yok.

X