Saç Uzatma Yöntemleri Saça loc sürmek??

tparldr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
27
0
arkadaşlar aranızda loc deterjan kullanan varsa biliyodur bu deterjan tamamen bitkisel. Temizlik yaptıktan sonra da kovanızı dökmemenizi varsa çiçeklerinize dökün diyorlar. ben bunu bir kaç kez denedim çiçekleri acayip kudurtuyor. bir sürü yeni yaprak ve tomurcuk çıkartıyor. acaba diyorum şampuanımıza birazcık koysak saçta da aynı etki yaparmı? çok mu saçmaladım bilmiyorum hihoyyyt:kedi:

Deterjan...doğum kontrol hapı...zehirli bitki entele...sığır iliği...bir yerde de boğa spermi vardı gene saç için, bizler çok ilginciz ya :)))

boğa spermimi dedinn işte yıllardır aradığım fikir yaww kaydirigubbakcemile2

ya varya bu kafamıza surduklerımızın 100de 1 ını çim adama sürsek rapunzel olmustu bızlerde tık yok :eek:

arkadaşım sakın deneme ya
saçla bitki aynıı ya
loc saçlar için şampuanı da varmış onu dene

loc amway'ın çok amaçlı bir temizlik maddesi

saçta işe yarayacağını sanmıyorum ama bellide olmaz birinin kobay olması gerek :umursamaz:

çiçeklere nasıl döktünüz ona bile şaştım temizlikten sonra kirlenmiyor mu o su? saçıma asla öyle bir şey sürmem size de tavsiye etmem

kimseyi yanıltmak istemem ama ben enteleyi çok araştırdım ve en sonunda kullanmaya başladım. daha başındayım ama saçlarımı uzatmasa bile iyi geldiğini söyleyebilirim ve 2-3 hafataya kadar uzamasını da mutlaka bildireceğim. ben daha önce hint yağını denedim ama ne kendisi ne de kokusu çıkmamıştı 3-4 yıkamada ancak kurtulabilmiştim. entele simdilik düşündüğümden iyi ama uzama olayı için biraz daha kullanmam lazım .

X