Saç Rengi ve Saç Boyama Saçı açık kumral olup palette yoğun renk açıcı kullanan?

gizzem

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
2.677
1.703
saçlarım açık kumral,palette yoğun renk açıcı aldım.siyah saçları kızıl yaptıgını duydum ama saçları benim gibi açık olup kullanan var mı?deneme olsun diye saçımın bir tutamına sürdüm bekliyorum şu an aslında,nasıl olacak çok merak ediyorum tüm saça sürmeye cesaret edemedim:eek:

yazıcam cnm aslında 35 dak geçti ama hala bi açılma belirtisi göremedim.bir de bunu sürdükten sonra üstünü aluminyum folyoyla falan kapatmka gerekir mi bilen var mı?sanki kuru kuru oldu bir de hala hiç açılmadı yaa:sinifsinif:

saçımın o tutamını 1 saate yakın geçince açtım ama hiçbir renk açılması yoktu,ben de dayanamayıp bütün saçımı yaptım şimdi bakalım ne olacakdelikafadulden

nolcaını çok merak ettm cnm bnmde açık kumral gibi yani sarı yaptm ama öle oldu açarsa bnde onunla açaym

kızlar saçım sanki güneşte 4-5 ton açılmış gibi oldu 1 saate yakın beklettim.öyle sapsarı olmadı.bildiğimiz güneşte açılmış saç gibi oldu.çok sevdim ben açıkçası.bir de normalde diplerine sürerek başlanıyor ama ben diplere sonra göllenip dipleri daha çok açtıgını duydugumdan,diplere sürerek başlamadım,en son kalanları biraz diplere sürdüm.çoğunlugu saçımın alt tutamlarına değil üst tutamlarına ve altlarına sürdüm.dolayısıyla sanki yazın güneşte açılmış da şimdi biraz zaman geçmiş gibi oldu,bu şekilde yapmalarını tavsiye ederim saçı açık olanların.ama eğer daha bol açıcam derseniz ve saçınız gürse bir kutu yetmiyor,2 kutug erekir ve saçınızda başka boya da yoksa ve yıpranma yoksa 2 saate yakın bekletmek gerekebilir.bu arada saçım yıpranmadı ama boya falan yoktu saçımdaa,hadi bakalım başka yapan olacak mıı:dance:

benimde konumda yazdım canım bende orielle açık kumral saçımı açmıştım bende 10 dakikada bir kaç ton açıldı sen çok bekletmişsin 'sarı boya yapanlar' adlı konuya bak

cnm ben yukarda yazdım benimki 1 saatte ancak 4-5 ton açıldı.üstelik saçlarım açık renktir.içindeki etken madde miktarı az sanırım.benim saçımı sarı yapmakla bir derdim yok çünkü direkt boyatsam bile sarıya rahatça dönebilcek bir saç rengim varyerimseniben

aynen benimki gibi ozaman ben şimdi koleston açık sarı kumral boyadım sapsarı oldu tavsiye ederim 11/1 kodu

yok cnm ben sapsarı olsun istemıodum,açılsın istiordum bir de aralara röfle setıyle sarılar atabılırım gerçi becerebilecek miyim onu bakalım zor görünüyorrolumunekankayizsmile

açık kumrala yakın benım saclarımda biraz turunculasma var ama istediğim kadar küllü değil saçım bugun yogun açıcı alıp ara ara sürmeyi düşünüyorum ama dahada turunculasmasından korkuyorum:S

saçınız turuncumsuluğa yakın bir sarı olmadı değil mi??benimde saçlarım açık kumral..bu yoğun açıcıyla bal rengi gibi mi durdu????

di-HO35.jpg

arkadaşlar bu hangi renk oluyor?Ayrıca açtırma işlemi nelere yol açıyor..Döküyor mu teller elektrikleniyor mu?Falan filan işte...:KK50:

Bu aralar bu modeli ve rengi yaptırıyorum..Takmış durumdayım..Saçlarım çok elektriklendi ama...ara verip tekrar yaptırıyorum..Saçınızın kat kat kesilmesi ve uzun olması gerekiyor..Kahve - kızıl karışımı çok etkileyici ve sıcakkk!

di-GYP7.jpg

Her yerde kahve kızıl var ....Herkeş takmış kahve kızıla..:KK52::KK52::KK52::KK35:

X