Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

valla benim de kafama surmedigim sey kalmadi. mecit efendi sac bakim yagi, pirinc suyu, entele, cam terebenti, hint yagi, sirkeli su...:çok üzgünüm: bana misin demedi saclarim iyice kurudu. biktim usandim bortu bocekle ugrasmaktan. ne sacim uzadi ne parladi ne saglikli oldu..:sm_confused:. :elimdekiler bitsin birakicam artik klava:klava:

cam terebenti kullaniyorum ben sanpuana 300ml lik 2 kapak kattim. Sacimi her yikayacagim zaman calkalar oyle yikarim. Etkisini goruyorum aslinda pek dikkat etmedim ama saclarim uzuyor. Birde soyle denedim 1 sefer ama daha sik olmasi gerekmis : 1 tatli kasigi siviyag (hakiki siviyag), 1 cay kasigi badem yag, irkac damla limon, 1 yumurta. Bunlari karistirip basina masaj yaparak sureceksin biraz bekletip yikayacaksin. Etkisi ne kadar bilmiyorum. Ama sampuanima kattigim cam tereenti ni surekli 2 gunde 1 kullaniyorum.
Kolay gelsin

bende birkaç aydır kullanıyorum.fakat diplerine sürmedim.şampuanıma karıştırdım.kokusuna alıştım herhalde artık gelmiyor burnuma.saçların uzadımı derseniz evettttttttttttttttttttt :dance::dance:

eet beslenme çok önemli özellikle çinko almak gerekio saçlaımısı usatmak için bende yeni araştırdım çinko turpta sığır etinde kurufasülye we nohut gibi yiyeceklerde badem fındık we cewizde warmış arkadaşlar bi yandanda bunları bol tüketir bol su içer saç diplerimise masaj yaparsak tabi bakım yağlarının yanında saçlarımıs daa çabuk uzar..

Arkadaslar Antalyada bir aktar tavsiye ede bilirmisiniz, yada su yag cenneti nerdeymis???

Ben bişey sormak istiyorum kızlar..ben elseve in saç kırılmalarına faydalı olan sarı renkli şampuanını kullanıyorum çok uzun zamandır ve kokusuna da bayılıyorum..şimdi camterebentin alsam 400ml ye ne kadar karıştırmam gerekicek??? bide kokusunu çok değiştirir mi yani saçımda kalan kokuyu???

çam telebentin allah aşkına nasıl saça faydası oluyo kurutuyo arkadaşlar allhtan kendim kullanmadım komşum vede arkadaşım kullanıyodu kazık gibi yapıyo bence yıpranmış saçları dahada berbat hale getiriyo bu tür yağlar şaçı besliyor diyorlar evt ne komik saçı kurutarak besliyor olmalı bence onu yağlı şaçlar kullansın her yağında herkese iyi geleceği gibi kesin bi sonuç yok saç yapımızı tanıyalım lütfen ona göre ürünler kullanalım kimi aktarlar ürün satılsın die plavralar yapıyo

bence de çam terebentin kuru saçlara uygun değil. doğal ürünler mağazasından alıcaktım ama satmadılar.herşey her saça olmuyor.ama çoğu aktar ya bilmiyor ya da satmak için satıyorlar.

arkadaslar bugun hint yagı , badem yağı, çörekotu yağı, yılan yağı aldım artı zeytınyağı hepsini karıstırıosunus hem bakım yapıo hemde uzatıo die bi arkadasımdan duydum bakalım nolcakk..

bu yağların alayı gelse benim saçımı iyi etmez.
bir yerde okudum yıpranmış bi saça ancak geçici bakım sağlar kafam karışık ya ne yapıcam bilmiyorum

kızlar benim 7 haziranda düğünüm var ve saçlarım kötü durumda tavsiyelerinizi deniycem ben daha önce badem yağı ve b vitamini iğnesi bemix in ampulünü kıırıp karıştırıyodum çok işe yarıya bende size bunu tavsiye ederim çamterabentin ve badem yağını denemeye başlıyım bende bariii

şuan 25 yaşımdayım yıllar önce kullandığım kan hapı bide vitaminler kullanırdım zayıf olduğum için bide o dönemde çok yeşillik yediğimi biliyorum:)semiz otu ispanak sebze ağırlıkta birtakım ot yemekleri o dönemde saçım çok uzamıştı gören saçın ne çabuk uzamış diolardı kafama takıldı galiba beslenmeninde büyük bi faydası var saç uzatmak için şimdi saçım normal uzuyo ama o dönemde herkes diodu çok çabuk uzadığını ben ise farketmiyodum çünkü saçımı hep örülü pelik olarak topladığım için hızlı uzadığını farketmemiştim yanlız o kan ilacı acayip kilo aldırmıştı bide hiç soğuklarda üşümezdim o ilacın ismini bi hatırlasam ahh ahh

saçtaki boyayı akıtmak için bildiğin yöntemler var mı?yardımcı olabilirsen sevinirim

çamterebetin kuru saçta özelliklede vede yıpranmış saçsa berbat sonuçlar elde ediliyor yarın hair plus shampoo yu alıcamhızlı saç uzatan şampuan olarak piyasada yer almakta bunu methini çok duydum türkiyede henüz çıkmadı amerikada yaygın kullanılmakta neyse umarım işe yarar da size sonuçları olduğu gibi yazarım abartıdan yalandan uzak bi şekilde anlatırım

ben bi yag kullaniyom bunun icinde camterebentin war. bugün üsendim ve kafam yagli yattim. ama uyyamadim kokusundan bi pis kokuo..ise yario ama gercekten bayagi bi uzatti

pekii çok güzel ama ben kullanırken vücudumda tüylenme yapmasından korkuyorum,olurmu böyle bişey,hani yıkarken vücuda temas etcek ya o açıdan,lütfen bilgi verin ona göre bende kullanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…