Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

doğru cnm kuru saçlar iice kuruor galiba ısırgan da öyle yapıor bu bira mayasında ve mayalarda bir şey var yaa etkili saç dökülmesinde galiba

ya kızlar bu bira mayasının saç haricinde ciltlede ilgili bişiye iyi geldiğini duymuştum sivilcemiydi neydi tam hatırlamıyorum..ama ben şu ara elma sirkesini kullanıyorum..hem parlatıyo hem dökülmüyo güçleniyo ee güçlenincede ne oluyo saç daha hızlı uzuyo...zaten saçlarıımızın hızlı uzamasının yolu saçlarımızı güçlenirmekten geçmiyomu..

canım o şampuandan bende aldım yarın falan elimde olur heralde etkilerini yazar mısın canım lüppeeeeen a.s.uzatıo mufisfisfis

yayencim hair+ die bi şampuan dimi

evt hair+ die geçiyo şuan şaçımı o şampuanla 3 defa yıkadım uzamada bir farklılık yok fakat şaçlarım parlıyo bakımlı duruyo saç düzleitiricisiyle daha kolay düşleşiyo artık saçlarımı. saçımın uzamasına yardımcı olamasa bile ben bu ürünü alıcam devamlı zaten 3 kere yıkadım 1 ay devamlı kullanayım uzamada felan farklılık göstermeye başlar sanırım arkadaşlar bide mutlaka o şampuanla yıkkadıktan sonra saç kremi kullanmamız şart benim saçlarım yandığı için kremle açabiliyorum anca rahat taranması için bana göre sonuçlar güzel saç diplerime bAKtığımda canlı ve beslediği belli saçı

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba çok sevindim bu bilgi için acaba dökülmeyede iyi gelirmi bu fomül :)

bugun saclarıma sarımsak yagı uyguladım bı saat kadar beklettım bıraz kokusu var yınede ama uzatmaya baya etkısı var kokusuna derdıne dayanabılcek arkdslar tavsıye ederım ıse yarıo:bbo:

bugun saclarıma sarımsak yagı uyguladım bı saat kadar beklettım bıraz kokusu var yınede ama uzatmaya baya etkısı var kokusuna derdıne dayanabılcek arkdslar tavsıye ederım ıse yarıo:bbo:

canım ya sarımsak yağı nın saçta o kadar uzun durması zararlı olmasın ? çünkü normal sarımsağın en fazla 15 dk durması gerekiormuş bazı derileri tahriş edebilir diye acaba yağı için de böyle bir etki olabilir mi?

cnm ben bu sarımsak yagını onceden uygulamıstım saclarım cok dokuluodu azalma oldu kulanınca duruo dokulmeyı kesıo bırde 1_2 ay haftada bı kere uyguladım bunu tek kulanmıstım uzadı saclarım saten cabuq uzar gecen gun kuafore krıklarımı aldrmaya gıttım kat verdı cok saclarıma kısaldı saclarım boyundan kısltsın ıstemedım baya bı uzundu cınkı sımdıse uzasın dıe kullanıom cnm defne tohumu yagı ve sarımsak yagının uzatma ve sacları yenıden cıkarma etkısı var defneyıde dıer hafta uygulucam bu sekılde gıdıcem

canım benim kader arkadaşım aynen bende
saçlarım çok güzel uzamıştı ve rengide güzeldi
daha önce föne gittiğim bi kuafördü yakın die kestirmeye gittim
ve sonuç hüsran 1ay oldu ama ben hala sinirdeyim bi insana kırıkları al şekil ver demek utanmasa amerikan kesmek demekmiklava:
nasıl kolay uzatabilirim arkadaşlar

ewt arkadaslar kuafore bu konuda cok kızgınım kahkul kestrdım bıde uclarından aldırıyım dedım belımdekı sac cıktı omuzlarımaklava: artıq işş bakım yaglarına kaldı uzluo ınsan arkadaslar ya ama bakım yaglarını duzenlı kullanırsak kısa surede saclarımz uzamaya baslıcaktr ben faydasını goruodum sımdı yenıden baslıyorum yaglara hepımıze kolay gelsınsenağlama

Canım Duzenlı Kullanıldgı Taktırde Sonuc Alınıo Zman Ayırmak LAzıım Üşenmeden Ben Sarımsak Yagıının Bıde Defna Tohumu Yagının etkısını Cok Cabuq Gordum Cunkı IKısınınde Uzatma ETkısı VAr Sarımsak YAgı Sacta Cıkarıo Ayrıca Saclarım Seyretı bı Dokuluodukı Anında Dokulmede Durdu TAvsıyem Bıhafta Sarımsak YAgı ( kokusuna dayanmak Zorsenağlamakatlanmak ısteyenlere tavsıyem) bı haftada defne tokumu yagı sırayla uygulayın karıstrmadan 1saat bekletın gercekten işee yarıo cabuq canlanıo saclar helekı kırıklardan eser kalmadysa benm kırıklı olmasına ragmen uzamıstı belımdeydı bı zmanlar kırıklarım olmadgı ıcın daha ıyı SOnuc alıcagma emınım a.s.

bırde arkadaslar umutsuzluga kapımayın kırıklarımız tammen gıttgne gore bırde bakım uygularsak daha fazla uzayıp saclarımızın canlanma sansı var kestrılen sac uzadıgı bellı oluo farkı anlayabılıosunuz daha cok...:1hug:

bizim evde bi sürü yap var susamdı biberiyeydi buğdaydı flan baya var hepsini karıştırıp sürsem ters bir etki yaparmı

çam terebentini eczanlereden mi bulabiliriz yoksa aktardan mı ne kadarlık şişede satılıyo ve ortalama fiyatı ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşlar şu dax gro hakkında bi bilginiz var mı?
ben entele kullanıorum. biotin hapı içiorum. acaba dax gro da kullansam mı? yada hair + şampuanı mı kullansam? siz ne önerirsiniz?

marquise ben ztn saçlarımı 2 hafta önce kestirdim. ve enteleyi bu 2 hafta içerisinde 5 kez kullandım.. henzü pek bişey farkedemedim. yani ztn nasıl farkedicem bilmiorum ölçmedim saçlarımı hiç.
entelenin sirkeli tarfini yaptım. bitene kdr kullanıcam bakalım.
şu dax gro ve hair plus daha risksiz ve kullanımı daha kolay gibi geldi bana. entele bitince onlardan birine mi geçsem yada ikisini birden mi kuulansam diye düşünüorum aslında.
bu arada biotin hapını da 10 gündür fln kullanıorum. içinde 50 tablet var. solgarın ürünü. fiyatı 17,5 lira.
tamamen bitkisel olduğu için korkmadan kullanıorum bakalım. inş iyi sonuç alırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…