Saç Uzatma Yöntemleri Saçımı acil uzatmam lazım lütfen yardım edin

bsraa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
11
11
Merhabalar... saçlarım küt kesim şuan ve uzatmam gerekiyor. ama ben saçlara sürülen maskeler falan istemiyorum. içilecek veya yiyilecek şeyler istiyorum (vitamin hapları vs.). var mı böyle birşey yapan. eğer varsa ve dönerse çok memnun olurum. şampuanda olabilir.. şimdiden teşekkür ederim herkeze sağlıklı huzurlu günler dilerim...

Merhabalar... saçlarım küt kesim şuan ve uzatmam gerekiyor. ama ben saçlara sürülen maskeler falan istemiyorum. içilecek veya yiyilecek şeyler istiyorum (vitamin hapları vs.). var mı böyle birşey yapan. eğer varsa ve dönerse çok memnun olurum. şampuanda olabilir.. şimdiden teşekkür ederim herkeze sağlıklı huzurlu günler dilerim...
Ben kullanmıyorum ama önerenler var biotin hapı var bide sarımsaklı şampuanları var bi kaç konuya daha göz gezdir fazla bilgisi olanları görürsün

Böyle şeyleri başkalarının tavsiyesiyle kullanma canım. Hap ilaç vs.. Doktor kontrolünde olsa daha iyi olur. Dahiliye bölümüne randevu al ve saçlarım çabuk uzamıyo kan değerlerime baktırmak istiyorum de. Doktor senin için en iyisi hangisiyse onu verir zaten.ben bi ara o şekilde 4 parmak kadar uzatmıştım 1 ayda. Bid şampuan falan hikaye. Yıkama işleminden başka bi işe yaramaz

elf0 elf0 haklısın ama sadece bilgi alması için solemistim zaten benim tavsiyemle kullanmak hali yok bu arada 4 parmak gerçekten mi ?:)

elf0 elf0 haklısın ama sadece bilgi alması için solemistim zaten benim tavsiyemle kullanmak hali yok bu arada 4 parmak gerçekten mi ?:)

Konuyu açan sensin sanmıştım :KK70:

Evet canım saçlarım yanıktı küt kestirdim öncesinde de ilaç kullanıyodum o ay kan değeelerim çok iyiydi tırnaklarım da çook güzel uzamaya başladı 4 parmak uzadı o ay kesimin de etkisi vardı bence bu hafta yine gitcem bakalım tine uzasın istiyorum da.. :KK43:

Konuyu açan sensin sanmıştım :KK70:

Evet canım saçlarım yanıktı küt kestirdim öncesinde de ilaç kullanıyodum o ay kan değeelerim çok iyiydi tırnaklarım da çook güzel uzamaya başladı 4 parmak uzadı o ay kesimin de etkisi vardı bence bu hafta yine gitcem bakalım tine uzasın istiyorum da.. :KK43:
İlacın adı neydi doktora gidicem pazartesi danışırim bi

hızlı saç uzatmak için 125 ml lavanta suyuna bir şişe keratin, bir şişe b5 vitamini, bir poşet msm 10 gr, 10 gr l arginine ilave edilip sulu bir çözelti hazırlanır. ayrıca 90 ml hint yağı, 10 ml e vitamini, 10 ml biosülfür i,lave edilip yağlı bir çözelti hazırlanır. duştan 15 dakika önce sulu çözeltiyi sürüp 3 dakika sonra yağlı çözeltiyi saç diplerinize sürüp 10 dakika sonra duşa girilebilir. çözeltiler saç derisine uygulanır geceden sürüp sabaha kadar beklerseniz daha etkili olur.

Fiyati hakkında bi bilgin varmi
en fazla 25 tl tam hatrlmiyorum ama en fazla 25 .hem turk hem bitkisel hemde biotin fazlaligi yuksek hic bi zarari yok . solgar filan gbiler yurt disindan ithal edildgi icin cok pahali ve solgardaki biotin baska haplarla kullaninca ise yariyor

en fazla 25 tl tam hatrlmiyorum ama en fazla 25 .hem turk hem bitkisel hemde biotin fazlaligi yuksek hic bi zarari yok . solgar filan gbiler yurt disindan ithal edildgi icin cok pahali ve solgardaki biotin baska haplarla kullaninca ise yariyor
Teşekkür ederim uzatma işlemleri nasıl gidiyor :))

X