Doğal Saç Bakım Kürleri SAÇIN UZAMASI VE GÜRLEŞMESİ İÇİN

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

sntpz

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
120
24
meraba kızlar saçınızı uzatmak ve gürleştirmek için arap sabunu kullanılıyomuş bu konu hakkında bir bilginiz var mı ablamın arkadaşı söylemişti kardeşinin de saçları çok az ve kısaymış saçlarını şampuanlamadan önce arap sabunuyla yıkıyomuş 1-2 ayda baya bi gürleşmiş ve uzamış ve saçı da besliyomuş üstelik ben bugün alıp denemeyi düşünüyorum HoppaHoppa:KK39::KK39:

Sabun saci tabki besler ama uzun suredir muhtemelen sampuanla yikiyosundir saclarini
Sabundan sonra krem ve aampuan surmezsen keçe gibi oluyor sac yumuşamiyor bi tuhaf oluyor..
Soruna gelince uzatmak amacli hic sabun kullanmadim :)

Sabun saci tabki besler ama uzun suredir muhtemelen sampuanla yikiyosundir saclarini
Sabundan sonra krem ve aampuan surmezsen keçe gibi oluyor sac yumuşamiyor bi tuhaf oluyor..
Soruna gelince uzatmak amacli hic sabun kullanmadim :)
evet canım haklısın benim de saçlarım çok az ve çok ince telli bu yüzden fazla uzatmak istemiyodum çünkü azlığı belli oluyo saçımın geçen sene kalçalarıma kadar geliyodu ama az olduğu için kestirdim ama bunu duymam iyi oldu kesinlikle deniyce

Bak canm bunu buldum uyguluycam ben simdi

Eklentiler

• Screenshot_2015-02-22-13-17-32.png
    Screenshot_2015-02-22-13-17-32.png
    173,9 KB · Görüntüleme: 956
Arap sabanunu tv de biri daha kullanıyorum diyordu kimdi o kadın ay adını unuttum :) sarışın bi modacı idi çok gür ve uzun saçları vardı 15 gün de bir kullandığını söylemişti gerçekten işe yararmı bilmiyorum

ben aldım az önce bugün ilk denememi yapıcam ilk yıkamadan etki edeceğini pek sanmıyorum ama sonucu yazarım :)

aktardan mı alıyoruz...
ya sabun konusunda biraz soğuk bakıyorum sanki
cide,saça falan...

ben marketten aldım canım çoğu yerde satılıyo ne varsa eskilerde var diyolar ya hah o işte çok doğru bi söz ananem de kullanıyomuş kaşıntı varsa yok ediyomuş parlaklık ve yumuşaklık sağlıyomuş ve bunu internetten de okumuştum yani doğal olduğu için faydaları saymakla bitmez

Arap sabanunu tv de biri daha kullanıyorum diyordu kimdi o kadın ay adını unuttum :) sarışın bi modacı idi çok gür ve uzun saçları vardı 15 gün de bir kullandığını söylemişti gerçekten işe yararmı bilmiyorum
gülşah saraçoğlu mu canım?

gülşah saraçoğlu mu canım?
Evet evet o yıllardır kullanıyomuş hatta ev kuşu programında arap sabunu hediye etmişlerdi eğer dediği doğruysa mükemmel saçları var ki sarıya boyanan saç zamanla azalıyor yıpranıyor ama maşallah onunkiler olduğu gibi duruyor

Sonuç nasıl oldu merak ettim bende arada sırada kükürtlü sabunla yıkarım saçlarımı uzamaya çok etkisi oluyor ama saçlar boyalı olduğundan acaip sertleştiriyor bende boyamazamanım gelmeden 2hafta öncesinden uygulamaya başlıyorum o zaman daha iyi oluyor

Sonuç nasıl oldu merak ettim bende arada sırada kükürtlü sabunla yıkarım saçlarımı uzamaya çok etkisi oluyor ama saçlar boyalı olduğundan acaip sertleştiriyor bende boyamazamanım gelmeden 2hafta öncesinden uygulamaya başlıyorum o zaman daha iyi oluyor
pazar günü ilk defa kullandım ilk başta kazık gibi oluyo ama saç kurudukça ipek gibi yumuşacık ve parlak oluyo dün acelem vardı o yüzden saçlarımı sadece şampuanlayıp çıktım ama hala yumuşak, hafif, parlak bu arada canım sabun zaten saçları sertleştirir boyayla alakası yok onun istisnasız herkesin sabun sürünce saçları sertleşir

pazar günü ilk defa kullandım ilk başta kazık gibi oluyo ama saç kurudukça ipek gibi yumuşacık ve parlak oluyo dün acelem vardı o yüzden saçlarımı sadece şampuanlayıp çıktım ama hala yumuşak, hafif, parlak bu arada canım sabun zaten saçları sertleştirir boyayla alakası yok onun istisnasız herkesin sabun sürünce saçları sertleşir
haklısın canım zaten ben sabun kullanınca ardından mutlaka saç uçlarıma krem uyguluyorum yoksa daha beter oluyor bide arap sabununu deneyeyim bakalım,teşekkürler..

Bende alıcam o zaman uzasın istiyorum :) zaten hamilelikten dolayı 4 aydır boyamıyorum bi beş ay daha boyamam :) bu arada uzasın bari
Normal şampuan gibi kullanıyoruz değil mi bekletmiyorum hiç

Bende alıcam o zaman uzasın istiyorum :) zaten hamilelikten dolayı 4 aydır boyamıyorum bi beş ay daha boyamam :) bu arada uzasın bari
Normal şampuan gibi kullanıyoruz değil mi bekletmiyorum hiç
aynen öyle canım bildiğin şampuan gibi kullanıyosun benim hiç köpürmedi ama çok az kullandığım için olabilir bir fındık büyüklüğünde dökmelisiniz kızlar fazla dökerseniz saçtan arınmazmış yoksa annem söyledi

aynen öyle canım bildiğin şampuan gibi kullanıyosun benim hiç köpürmedi ama çok az kullandığım için olabilir bir fındık büyüklüğünde dökmelisiniz kızlar fazla dökerseniz saçtan arınmazmış yoksa annem söyledi

tamamdır ilk fırsatta alıp deneyeceğim teşekkürler

X