Doğal Saç Bakım Kürleri SAÇIN UZAMASI VE GÜRLEŞMESİ İÇİN

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Nasil kullanmaya devam ediyormusun cok merak ettim.

Benim saclarimda acilma oldu ve cok dökülüyor o yuzden denemek istiyorum. Sivi arap sabunumu yoksa jel gibi olanmi?

selam kızlar arap sabununu ılk defa duydum sızden benım saclarım boyadan ve ugrasmaktan dolayı berbat bı haldeydı ben sınemakı ve havuc kuruyle toparladım sımdı harıkalar cok faydasını gordum hıc uzamayan ve azcık olan saclarım sımdı delı gıbı uzuyorlar sızede tavsıye ederım ama bu arap sabunu olayı pratık olur denıcem mutlaka

Nasil kullanmaya devam ediyormusun cok merak ettim.

Benim saclarimda acilma oldu ve cok dökülüyor o yuzden denemek istiyorum. Sivi arap sabunumu yoksa jel gibi olanmi?
ben sıvı kullanıyorum canım ve her yıkamada olmasada haftada 1 veya 2 kere yıkıyorum arap sabunuyla gerçekten çok güzel parlatıyo, temizliyo, uzaması konusunda bişey söyleyemiycem çünkü bir sürü maskeler yaptım ve şampuanıma çam terebentin ve bemiks kırdım onların da etkisi olmuş olabilir çünkü baya uzadı ama sanki saç tellerim kalınlaşmış gibi geliyo bana biraz daha devam etsem tam sonucu alıcam gibi geliyo bana

:KK57: Her gün KK da yeni bir şey öğreniyorum . Cidden faydalı mı ? Denemeye değer :KK8:

X