Saç Kesim Şekilleri Saclarim ( acil yardim )

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

poolstar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
18
0
36
Saclarim:
hayatim boyunca hep uzun saclara sahip olmak istedim ve bu istegim hala guncelligini koruyor :) !
ama ben saclarima o kadar cok kotuluk yaptim ki :KK43:(
kotuluklerim:
1 cok kivircik oldugu icin duzlestirerek ilk kimyasini bozdum
2 duzlestirmenin etkisiyle ok feci sekilde kirildi
3 hemen hemen her renge boyattim cok actirdim simsiyah da boyattim civciv sarisida kendi rengimi unutmustum :KK43:
4 aklim basima gelince her bakimi yaptim ama cok gec kalmistim saclarimi kestirdigim halde yaniklari gecmemisti
5 yaglarla aldigim ( cok pahali ) sampuan sac bakim urunleri ile biraz duzelttim saclarim suan eski kivircikliginda ve 2 haftada bir kiriklarimi aliyorum
amma velakin sacim daki boyayi cikarmak istiyorum yurt disinda oldugum icin bazi yaglar vb aktarda satilan urunleri bulmak cok zor :KK43: bu rengi akitmak istiyorum az once sabun yontemini okudum acaba ise yarar mi suan evimde p ile basliyan bir sabun var sabirla bekliyorum ve artik kuskun saclarimin uzamasini istiyorum ne yapabilirim ?

Acil yardim bekliyorum ! teskler mafoldumbenmafoldumben​

canim ilik yag uygula yumusacik olucak saclarin bide turplu su zeytin yagi badem yagi yumurtayi karistir ama zeytin yagi biraz ilik olsun yarim saat bekle ve yika sonu süper yumusacik saglikli saclar

bide turplu suyu dene ilk denemende farkedecek inan ben extra sarimsakli sampuanida deniyorum sen bunlari uygularsan yaz sonuclari

selam ilgin icin cok tesekkur ederim.
saclarim icin :
-zeytin yagi turplu su ve yumurtayi karistirarak mix hazirladim yaklasik 3 haftadir duzenli olarak yapiyorum uzadigini hissediyorum.
saclarim biraz yoluna girdi gibi . eskisi kadar dokulmuyor da
ama saclarimin azaldigini hissediyorum. bunun icinde extra zeytin yagi kuru yapiyorum.
insallah hersey daha iyi olacak .
sizi haberdar edecegim.
saygilar

canim cok sevindim inanki bide badm yagi zeytin yagi yumurtayi yap haftada bir yapsan yetiyo gür saclar icin sarimsak sür sac diplerine kasi küsenler uygulamis iyi geliyomus

yag karisimlari saci onarmak icin birebirdir biraz ilik olcak ama bide sarimsakli sampuan acayip gücleniyo sac

X