Doğal Saç Bakım Kürleri Saçlarım çok dökülüyor ?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Dslrsmv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
373
420
Merhaba hanımlar
Bundan 1-2 sene önceye kadar neredeyse hergün saçlarıma ısı vuruyordum ve mahvolmuştu. Hem yıpranmıştı hem de çok seyrelmişti. Çalı süpürgesi gibi bir şeydi yani. Ve bende saçlarımı kesip ısı vurmayı bıraktım ve saçlarım gürleşmeye başladı eskisinden çok daha sağlıklı😏
Fakat sorunum şu ki, hala istediğim kıvamda değil çok dökülüyor. Saçlarım için yaptığım özel bir bakım falan da yok açıkçası. Sizin önereceğiniz evde yapabileceğim etkili bakım türleri var mı? Siz saç dökülmesine karşı olarak ne yapıyorsunuz ? Hadi herkes birşeyler yazsın yardımcı olalım birbirimize. Eminim ki bu konudan muzdarip çok kadın var bu sitede 😅

ben de aynı sıkıntıyı çekiyorum kuaförüm şunu önerdi; şampuanın içine e vitamini serumu, badem yağı ve doğum kontrol hapı karıştırıp düzenli olarak kullanmak. henüz denemedim ama yararlı olabilir diye düşünüyorum :)

ilk defa d.k.hapi maya zeytinyagi gbi seylerle maske yapiorm bakalm sonuc ne olaca neden nette sogum kontrol hapi kulmananlar sac ları dökülebilir yazior anlamadm cikarcaksa deilmi arastrma yapiordum sac dokulme sebebleri die ilaclar yazmis yok antidepresan dlgum kontrol haplari yazmis kimi sitelerde de yazıo d.k hapını kırın maskede şampuan icinde kullanin yazio hangisi dogru bunun acaba ins iyi geliodur hap kirmak.

Saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç çıkarmak için çok zor ve zahmetli bakımlar devamlı yapılamıyor vazgeçiliyor. Oysa bakım kolay ve sürekli olmalı. Herşeyi denedim ama zor zahmetli ve zaman ayırmak gerektiği için vazgeçtim. Uzun süreli araştırmalar sonucunda kolay,sürekli uygulanabilir, doğal, tamamen bitkisel ,içinde hiçbir kimyasal bulunmayan şampuan ve aynı şekilde sprey yapıyorum. 2 aydır kullanıyorum dökülme durup yeni saçlar çıkmaya başladı. Akraba ve tanıdıklarda denedi memnun kalınca benden satın almaya başladılar.

Kesin sonuç saça prp ve Mezoterapi. Hem bebek tüylerini saça dönüştürüyor, bayağı gürleştiriyor ve dökülmeye sıfırlıyor. 4-6 seansta kesin sonuç veriyor. Ben yaptım ve inanılmaz bir sonuç aldım. Biraz pahallı ama kesinlikle değer.

Kesin sonuç saça prp ve Mezoterapi. Hem bebek tüylerini saça dönüştürüyor, bayağı gürleştiriyor ve dökülmeye sıfırlıyor. 4-6 seansta kesin sonuç veriyor. Ben yaptım ve inanılmaz bir sonuç aldım. Biraz pahallı ama kesinlikle değer.
Cerrahpaşa hastanesinde ki saç Polikliniği ne gitmiştim çok ünlü bir Prof. Prp ve Mezoterapi yi sordum kesinlikle önermedi bir işe yaramaz çektiğin acıya ve verdiğin paraya yazık dedi. Bende yatırmadım. Siz de işe yaradıysa ne mutlu.

Ben bu işlemleri yapıp yarar görmeyen görmedim. Saç ekimi ve sonrasında bile prp ve Mezoterapi öneriliyor. Hormon değerlerinizden bağımsız olarak saç dökülmesi yaşıyorsanız kesinlikle sonuç alırsınız.

Ben bu işlemleri yapıp yarar görmeyen görmedim. Saç ekimi ve sonrasında bile prp ve Mezoterapi öneriliyor. Hormon değerlerinizden bağımsız olarak saç dökülmesi yaşıyorsanız kesinlikle sonuç alırsınız.
Ben şimdilik yaptığım şampuan ve spreyden fayda gördüm. Çok şükür. Herşeyi denedim yağ bakımları, vitaminler ama bırakınca yine dökülüyor. Onu için sürekli ve kolay uygulanabilir olması lazım. Saçları yıkamak zaten zorunlu doğal bir şampuan ve sprey yaptım. Saçlatımı yıkayıp dpreyizaman ptof. Önerseydi yaptıracaktım.

Şarjım bitti mesajım yarım kaldı. Spreyi sıkıp bırakıyorum. İçinde yağ ve kötü koku olmadığı için. Neyse sizin yarar görmenize sevindim. Yinede bakım yapmaya devam edin. Bırakmaya gelmiyor. Tekrar sil baştan olmasın. İyi geceler.

Şarjım bitti mesajım yarım kaldı. Spreyi sıkıp bırakıyorum. İçinde yağ ve kötü koku olmadığı için. Neyse sizin yarar görmenize sevindim. Yinede bakım yapmaya devam edin. Bırakmaya gelmiyor. Tekrar sil baş
Saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç çıkarmak için çok zor ve zahmetli bakımlar devamlı yapılamıyor vazgeçiliyor. Oysa bakım kolay ve sürekli olmalı. Herşeyi denedim ama zor zahmetli ve zaman ayırmak gerektiği için vazgeçtim. Uzun süreli araştırmalar sonucunda kolay,sürekli uygulanabilir, doğal, tamamen bitkisel ,içinde hiçbir kimyasal bulunmayan şampuan ve aynı şekilde sprey yapıyorum. 2 aydır kullanıyorum dökülme durup yeni saçlar çıkmaya başladı. Akraba ve tanıdıklarda denedi memnun kalınca benden satın almaya başladılar.
konuşup bırakmakla olmuyor burası yardımcı olmak ve bilgi almak için açılmış platform varsa formülünüz söylersiniz yardımcı olmak adına,mal satmak için değil!

Merhaba hanımlar
Bundan 1-2 sene önceye kadar neredeyse hergün saçlarıma ısı vuruyordum ve mahvolmuştu. Hem yıpranmıştı hem de çok seyrelmişti. Çalı süpürgesi gibi bir şeydi yani. Ve bende saçlarımı kesip ısı vurmayı bıraktım ve saçlarım gürleşmeye başladı eskisinden çok daha sağlıklı😏
Fakat sorunum şu ki, hala istediğim kıvamda değil çok dökülüyor. Saçlarım için yaptığım özel bir bakım falan da yok açıkçası. Sizin önereceğiniz evde yapabileceğim etkili bakım türleri var mı? Siz saç dökülmesine karşı olarak ne yapıyorsunuz ? Hadi herkes birşeyler yazsın yardımcı olalım birbirimize. Eminim ki bu konudan muzdarip çok kadın var bu sitede 😅
benim 2 aydır kullandığım bir ürün var ilaç firması üretimi olduğu içinde içeriğini baya beğendim saç için gerekli herşeyi koymuşlar ve saçımdaki dökülmeyi yeni doğum yapmama rağmen durdurdu ve saçlarım eskisi gibi parlak ve sağlıklı oldu ürünün içeriğinide araştırdım hiç kimyasal yok ve çok iyi etki veriyor aldığım siteyi sizinlede paylaşayım. Velovis_ilaç - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hanımlar
Karanfiln suyu kullan canim cok faydali inan ben dogumdan sonra kullanmaya basladim hamilelik yuzunden dokuluyordu epey ama suan durdu dokulme

Merhaba hanımlar

X