Saç Rengi ve Saç Boyama saclarim yanarmi nolur cevap

ameliamoone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2016
10
1
26
merhabaa ben 18 yasindayim saclarimi bi iki ay once sariya boyattim ama turuncunun ustune boyandigi icin igrenc garip bi renk oldu koyu sariyla bakir sarisi arasi ten rengimde cok soluk beyaz oldugu icin cok kotu oldu hemen sacimi kahverengine boyattim . bu arada saclarim belimde suan.ama cok sagliksiz hep birbirine dolaniyor ve hic dolgun degil.ama simdi cok platin sarisi yapmak istiyorum kafaya taktim butun kuaforler yanar dedi sizcede koparmi saclarim

merhabaa ben 18 yasindayim saclarimi bi iki ay once sariya boyattim ama turuncunun ustune boyandigi icin igrenc garip bi renk oldu koyu sariyla bakir sarisi arasi ten rengimde cok soluk beyaz oldugu icin cok kotu oldu hemen sacimi kahverengine boyattim . bu arada saclarim belimde suan.ama cok sagliksiz hep birbirine dolaniyor ve hic dolgun degil.ama simdi cok platin sarisi yapmak istiyorum kafaya taktim butun kuaforler yanar dedi sizcede koparmi saclarim

Yanar dedilerse yanar yüksek ihtimal. Hem beline kadar kahve saç mı kısacık platin saç mı? Bakım yaparsanız saçlarınız düzelebilir kahve de güzel renk bence boyamayın ama siz bilirsiniz

haklisiniz ama degisiklik istedim kahve beni cok siradan gosteriyor ama boyatmicam cunku yanacagi kesin sanirim bi sure kullanicam

Yanar yanmazsa da o yıprattığın saçlar lastik gibi olur sen bi saçlarını kestir kendine gelsin o saçlar.

Bencede ilk bi saçına bakım yap canım tekrar pigmentleri canlansın hatta saçındaki boyanın akmasını beklersen daha iyi olur doğal saçı açmak boyalı saçı açmaktan daha avantajlıdır her zaman birde saçındaki sarı turuncu tonlarda olduysa keşke küllü sarı tonlarında boyasaydın küllü tonlar kızıllıkla turunculuğu kapatır her zaman ilk seferde olmasa bile ikincide olurdu

Yapmayın etmeyin diyeceğim ama benim gibisiniz kafaya takmışsınız bir yolunu bulur platin yaparsınız siz o saçları. Yerinizde duramıyorsanız içiniz içinizi yiyorsa az bir tutam saçınıza açıcı vurdurun gözünüzle görün rahatlayın. Kendimden biliyorum gözümle yandığını görmedikçe inadı bırakmazdım.

Selam tatlım,
Bugün şanslı günündesin :KK52:
Ben de yeni bir ürün buldum. Loreal Casting Creme Gloss. İnternette biraz araştırma yaptım. Bugün dışarı çıkıp almayı düşünüyorum. Aradığın şeyin bu olduğuna inanıyorum. Şu anda gerçekçi olmamız gerekir ki senin saçların bir boya faciasına daha katlanamaz.
Bu bahsettiğim boya şöyle;
Amonyaksız. Kalıcı değil. Saçına kesinlikle bir parça bile zarar vermiyor.
28 yıkamaya kadar kalıyor. Eğer çok hafif beyazlarınız varsa onları kapatıyor. Ancak yoğun beyazlara sahipseniz bunu kullanmak işinize yaramayacaktır.
Baya bir renk seçeneği sunmuş loreal bizlere.
Oradan istediğin rengi alıp kullanmanı öneriyorum. Böylelikle saçın hem yıpranmamış olur hem de istediğin rengi elde edersin. 28 yıkama az gibi görülebilir ancak ortalama bir kadın saçlarını yakma derecesine getirme süresini bundan daha kısa bir rakama çekebiliyor. :KK70: Yani hem eğlenceli hem de amonyaksız olduğu için saça zararı sıfır ve saçın kendi üzerinde tonlarla oynama yapıyor. Bu da doğal bir görünüm olacağına işaret ediyor. Yazın ortasında dip boyayla uğraşmana da gerek kalmaz. Üstelik kuaförlerin verebileceği sonuçta olduğunu ve kolay uygulandığını düşünürsek maliyeti de cebimize kar kalıyor. Bir düşün derim.

Selam tatlım,
Bugün şanslı günündesin :KK52:
Ben de yeni bir ürün buldum. Loreal Casting Creme Gloss. İnternette biraz araştırma yaptım. Bugün dışarı çıkıp almayı düşünüyorum. Aradığın şeyin bu olduğuna inanıyorum. Şu anda gerçekçi olmamız gerekir ki senin saçların bir boya faciasına daha katlanamaz.
Bu bahsettiğim boya şöyle;
Amonyaksız. Kalıcı değil. Saçına kesinlikle bir parça bile zarar vermiyor.
28 yıkamaya kadar kalıyor. Eğer çok hafif beyazlarınız varsa onları kapatıyor. Ancak yoğun beyazlara sahipseniz bunu kullanmak işinize yaramayacaktır.
Baya bir renk seçeneği sunmuş loreal bizlere.
Oradan istediğin rengi alıp kullanmanı öneriyorum. Böylelikle saçın hem yıpranmamış olur hem de istediğin rengi elde edersin. 28 yıkama az gibi görülebilir ancak ortalama bir kadın saçlarını yakma derecesine getirme süresini bundan daha kısa bir rakama çekebiliyor. :KK70: Yani hem eğlenceli hem de amonyaksız olduğu için saça zararı sıfır ve saçın kendi üzerinde tonlarla oynama yapıyor. Bu da doğal bir görünüm olacağına işaret ediyor. Yazın ortasında dip boyayla uğraşmana da gerek kalmaz. Üstelik kuaförlerin verebileceği sonuçta olduğunu ve kolay uygulandığını düşünürsek maliyeti de cebimize kar kalıyor. Bir düşün derim.

Ay ben de şanslı günümdeyim galiba

X