Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı evde biraz daha açmak istiyorum

Larina

CarpediEm Daha NE DİYEM:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.467
57
saçlarımı evde biraz daha açmak istiyorum..yıpratmadan bunu nasıl başarabilirim.palette açıcı olurmu sizce..saçlarıma yazık edicem kuaföre gidip yoksa :S resim koymaya çalışıcam..

Imageshack - 07092009003d

sacların yeterince acık değilmi bana baya bi sarı gibi geldi...

yok cnm o flashtan kaynaklandı..saçlarım ballı bisküvi dedikleri renk..kahveler var aralarda..

anladım canımm... daha bilgili arkadaslara bırakayım ben meydanı ozaman.
ama bu sekıldede hos bence opuyorumnanaktan

Canım saçının rengi zaten açık altın sarı ,dore sarı ya da platin gibi renklere boyarsan bikaç ton açılır

canım ama arada kahveler var beni düşündüren onlar delikafadulden

bana boya numarası verecek yokmu kızlar koleston kötü diyorlar
ama 12.0 iyi açarmış sizce nasıl olurrr :eek:

canım işte önemli olan tırsmayıp deneyebilmek bende çook korkuyorum , sen uygulamadın mı ?:eek:

yok canım ya daha uygulayamadım çünkü 5 tane ayrı yere baktım 12/1 yok:sm_confused:

kız daha ne kdr açtrcn saç renginii yeternce açık zatenn yakcann bak saçlarınıııyasakkelime

yafrum okadar açık deil ki flashtan öle çıkıo arada kahveler var yardımm imdattt delikafadulden

bence sen güneşte çekil flaşsız bir foto daha ona göre önerelim çünkü burda gerçekten sarı duruyor =)) arada kahwe war demişsinde ne kadar sıklıkta o kahweler onlar gözükmyorki =S

fazla deil cnm kahveler ama nası açılır yani bi fikrin varmı palette açıcıdanda korkuorum çoookkk delikafadulden

X