Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımın Sağlıklı Olma Yolundaki Maceraları Başlıyor :)

Su anki tek bakimim sogan kuru; o da 4 gune 1 yapmaktayim.
Yaglar zaten sampuanimda ekli :KK66:
Canım ozon yağı hakkında bilgin varmı? ozon yağı natural 50 ml-350x350.jpg saç için de kullanıldığına dair internette bir bilgiye rasladım ayda 4 cm saçı uzatıyormuş,saç köküne oksijen sağlayıp ,kan dolaşımını sağlıyormuş,aldım ama ilk defa kullanıcam bu yağı biraz tereddütte kaldım sen daha önce kullandınmı bir zararı varmıdır acaba?:KK69:

Canım ozon yağı hakkında bilgin varmı?Eki Görüntüle 2105777 saç için de kullanıldığına dair internette bir bilgiye rasladım ayda 4 cm saçı uzatıyormuş,saç köküne oksijen sağlayıp ,kan dolaşımını sağlıyormuş,aldım ama ilk defa kullanıcam bu yağı biraz tereddütte kaldım sen daha önce kullandınmı bir zararı varmıdır acaba?:KK69:
Bilemedim ki canim hic kullanmadim istersen konu ac bununla ilgili, bilgilenmis oluruz.

Arastirmalarima gore hic yan etkisi yokmus.her alanda kullanila biliyormus.sac cilt.kullandim hatta.sacima ve cildime kullandim.gayet guzel.:süslü:

Rica ederim canım. Aynen öyle amacımıza ulaşmadan vazgeçmek yok. :)
Ah cok istiyorum soyle yorgan gibi kollarima insin saclarim oturdugumda dizlerime kadar degsin :KK66:
Ama sadece uzun olmasi yetmezzz
Kiriksiz ve gur olsun, bibde pasparlak olsun ustune ketcap mayonez de eheheuej
Sanki menu siparis ediyorum yahu kemdime guldum :KK70::KK70:

Ah cok istiyorum soyle yorgan gibi kollarima insin saclarim oturdugumda dizlerime kadar degsin :KK66:
Ama sadece uzun olmasi yetmezzz
Kiriksiz ve gur olsun, bibde pasparlak olsun ustune ketcap mayonez de eheheuej
Sanki menu siparis ediyorum yahu kemdime guldum :KK70::KK70:
O da olacak canım, inanıyorum ben. Herşeyin başı inanmak sonrası geliyor zaten.
Eheheh menü sipariş eder gibi oldu gerçekten. :-)

O da olacak canım, inanıyorum ben. Herşeyin başı inanmak sonrası geliyor zaten.
Eheheh menü sipariş eder gibi oldu gerçekten. :-)
Aynen.
Bi de ben beynimizin yatmadan evvel ona tekrarladigimiz seyleri gerceklestirdigi inancindayim.
Ki bu bi gercek.
Mesela gece "sabah cok erken uyanmaliyim" telkini ile uyursak alarm gibi uyaniveriyoruz dimi :KK66:
Beynimiz en guclu organimiz yani.
O nedenle her gece yatmadan evvel gupguzel saclar hayali ile uyumaktayim ben.
Duyan deli der yahu :KK70:

Guncelleme.

Saclarimi boyuyordum beyazlarim hat safhada diye.
Ama boyamayacagim artik.
Cunku en son boyayisimda oluk oluk dokulmustu.
Icim gitti.
Bakalim bu gumusi parlamalara ne kadar katlanicam:KK70:

Aksama sac resmi paylasacagim.

Sevgiler..

CYMERA_20180217_130057.jpg
Evet meshur beyazlarim..
Gorundugunden daha yogun olduklarini soyleyebilirim.
Esim israrla boya diyor.
Bu gece is cikisi boya almami istedi.
"Bu ne yahu daha 28 yasindasin, o kadar bakim yapiyorsun gene saglikli olurlar, boya" dedi.
Sanirim boyayacagim:KK43:
Su tipe baksaniza..
Onlari sevmeye calisiyorum ama her gorenin "aaa sacin beyazlamiss" demesi :KK43:

CYMERA_20180217_140117.jpg
Sanirim boyle kolajlarsam 1 aylik uzamayi daha net gorebiliriz. Saclarim ilkinde orulup acilmisti kivircik olsun diye, duzlestirici kullanmamak icin yapmistim ama yine de simdiki haline oranla cok mat ve kisaymis. Cok resim ekledim kusura bakmayin emi.
Sogan kuru diyorum baska da bi sey demiyorum :KK66:
Dogal bir sampuan + 4 gune yakin sac yikamamak + sogan kuru + no duzlestirici :KK70: bu sayede bu hizda uzadi. Ben bile sok :))

Eki Görüntüle 2112366 Sanirim boyle kolajlarsam 1 aylik uzamayi daha net gorebiliriz. Saclarim ilkinde orulup acilmisti kivircik olsun diye, duzlestirici kullanmamak icin yapmistim ama yine de simdiki haline oranla cok mat ve kisaymis. Cok resim ekledim kusura bakmayin emi.
Sogan kuru diyorum baska da bi sey demiyorum :KK66:
Dogal bir sampuan + 4 gune yakin sac yikamamak + sogan kuru + no duzlestirici :KK70: bu sayede bu hizda uzadi. Ben bile sok :))
Soğan kürünü temiz, yıkanmış saça mı uyguladınız ?
Birkaç saat sonra yıkadınız mı yoksa saçınızda kaldı mı ? Çok akmaması için ne yapabiliriz, bu kür ıslak ıslak yapmıştı saçlarımı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Soğan kürünü temiz, yıkanmış saça mı uyguladınız ?
Birkaç saat sonra yıkadınız mı yoksa saçınızda kaldı mı ? Çok akmaması için ne yapabiliriz, bu kür ıslak ıslak yapmıştı saçlarımı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Merhaba.
Bazen banyodan sonra bazen normal sacima uygularım ve durulamam ben. Zerre koku da kalmaz yani en derin kokulari alan insan bile alamaz o kokuyu :KK66: yikamazsaniz etkisi daha iyi olur.
Islakligina cozUm yok malesef sinuzitum var ama yine de yapiyorum. Poset gecirip uzerine de sicak havlu sariyorum. Bazi arkdaslar havlunun ustunden fon tutuyorlarmis deneyebilirsiniz.

Merhaba.
Bazen banyodan sonra bazen normal sacima uygularım ve durulamam ben. Zerre koku da kalmaz yani en derin kokulari alan insan bile alamaz o kokuyu :KK66: yikamazsaniz etkisi daha iyi olur.
Islakligina cozUm yok malesef sinuzitum var ama yine de yapiyorum. Poset gecirip uzerine de sicak havlu sariyorum. Bazi arkdaslar havlunun ustunden fon tutuyorlarmis deneyebilirsiniz.
Soğanları nasıl doğruyorsunuz ? Kabuklarıyla mı ? Çok teşekkür ederim :)

Valla kizil veya bakir tonlarinda sac kullaniyorsan kabuklari ile dogra ikiye bol kaynat. Kizil parlamalara sebep oluyormus bir sure sonra. Ama ben siyah kullandigimdan soyuyorum canim.
Bende artık koyu renk kullanıyorum, yansımaları sevmem. Yani soğanın kabukları olmadan da doğrasak etkisi aynı. Kaç cm uzattı sizde, ölçtünüz mü ? Bir de haftada kaç gün uyguladınız ? Soğan suyunu döktükten sonra kurutsam olur mu acaba ?

X