Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
katnissa şimdiye kadar en çok beğendiğim saç diyebilirim
renk uzunluk herşey çok güzel maşallaha.s.

Bunlar da benim saçlarımın uzun ve boyanmamışkenki hali... Şimdi böyle değil tabii

Son düzenleyen: Moderatör:
bana pek inandırıcı gelmedi nedense canım ama günahını almıyım yine de. güzel yani ondan diyorum. başka açılardan koyabilir misin arkadan uzunluğunu görsek mesela ?

bana da inandırıcı gelmemişti ama gerçek saçlarıysa hakkaten güzel..

ultimareina sacların cok güzelll.kıskandımm tamammmıııııı kaydirigubbakcemile :)))) canım gercekten cok güzellllllllllll

ultimareina muhteşemmiş ...
muntazammmm:asigim:

Teşekkür ederim, keşke hep öyle güzel kalsalardı
Ama nerdeee, babamın tek akıllı kızı benim ya, ufacık yaşımda gittim boyattım, boyadım, siyah yaptım, sarı yaptım, onca işleme bu güzelim saç kalır mı tabii... Şimdi göğüs hizamda falan ve kahverengi, neyse olana şükrediyoruz, o da olmayabilirdi diyoruz ve susuyoruz :)

Hahaha, çok tatlısınız hepiniz yahu :)
Evet bence de ne kadann mikemmel saçlarım varmış ama ne yapalım, büşra'nın dediği gibi geri dönmek için savaşıcaz artık kaydirigubbakcemile

Saçlarını gördükten sonra uçlarını incelttirmeye karar verdim saçlarımın benmkiler bu resmdekilere yaklaştı ama biçimsizler :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…