Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
cnm nem saçların mikemmel olmuş ama uzun saçlı halinide görmek isterim aslında

teşekür edeirm cnm begenmene çok sevindim:)
buda bi gün önceki hali cnmmmm:)uzun hali:)
çok dökülüyor ve çok yıpranmıştıı..düzleştirici kulanınca güzel duruyordu dogal hali faciaydı yani:)

Son düzenleyen: Moderatör:
saçların çok güzel olmuş , niye acayipine gidiyor ki gayet havalı canım :))
gözün alışmadığı içindir..ben de kısa saçı çok severim, yüzü güzel olana yakışıyor walla, sana da çok yakışmış..

maixcim saçlarını çok begendim uclarındaki boyanın rengi ne acabaolumunekankayizsmile

cnm yılardır uzun saçlıyım ondan sanırım tuhafıma gidiyor ama alışırım heralde:)
uzun saça baktıgımın 4 de birini yapmıyorum çok rahat kulanımı en azından:)

Maix şeker,saçların çok güzel olmuş.Güle güle kullan.
Nem,senin saçlarına da bayıldım.Kesimi harika,bir de ışıl ışıl saçların.bayanssulusmileSen de iyi günlerde kullan.yerimseniben

Maix şeker,saçların çok güzel olmuş.Güle güle kullan.
Nem,senin saçlarına da bayıldım.Kesimi harika,bir de ışıl ışıl saçların.bayanssulusmileSen de iyi günlerde kullan.yerimseniben

teşekür ederim cnm bnm begenmene çok sefindimsositosositoa.s.:asigim:

Çok teşekürler canım (= kaydirigubbakcemile2

ayyyyyyyyyyyyyyyyyy cnm ya iyicene seviniyorum böle begenen olunca:)saçaların uzun deilseee pişman olmasın ama uzunsa pişman olman yüksekkaydirigubbakcemile3
valla bu kadar güzel olcağını bilsem hiç durmam ama kısa beni şişko gösteriyo ondan çekiniyorum yoksa benmde uzun zamandr kafamda bob modeli:)

valla bu kadar güzel olcağını bilsem hiç durmam ama kısa beni şişko gösteriyo ondan çekiniyorum yoksa benmde uzun zamandr kafamda bob modeli:)

yok kısss benim arkadaşımda kestirdi 90 kilooo veee okdr tatlı oldukiii anlatamam:)bence yüzü fazla uzun olana yakışmaz iyicene yüzü uzatır bu modelll..yuvarlak yüz için daha iyi giidio bence:)

.............................

Eklentiler

• $BROKE_SHIELDS.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 46
  • $S7303150.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 64
yok kısss benim arkadaşımda kestirdi 90 kilooo veee okdr tatlı oldukiii anlatamam:)bence yüzü fazla uzun olana yakışmaz iyicene yüzü uzatır bu modelll..yuvarlak yüz için daha iyi giidio bence:)
Valla kıydıracan saçlarıma haadelikafadulden

kıslar bunlarda benim saçlarımdann, uzun olan kaynaklı :)))

Eklentiler

• $2109200ada8212.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 52
  • $aerERW213.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 53
  • $bnnnnn.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 59
  • $Goruntuar(1475).jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $bnn.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…