Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
sarı saçlarımdan kuaför suçlu, normalde güneşışığında daha açık
size bir şey soracağım kuaförde kaşlarımı da boyatmıştım, şimdi nasıl kendim açabilirim rengini ?

Kuaförlerde saç boyasıysı kullanarak kaşları boyuyor fakat çok açık renklerde ne yapıyorlar tam emin değilim
Benim sçaçlarda açık renk ama hiç kaşlarımı boyatmadım bi de koyu renkler ki sorma

bence kuaförde yaptir, yanlisa gelmez kaslar.. bu arada saclarin iyi parliyor. son eklenen diger iki sac da gayet güzel. havuz basindaki arkadasimizin sac yapisini cok sevdim masallah ne istersen yapabilirsin bu saclarla. diger arkadasinda rengini cok sevdim.
bu arada ben cikolata kahvesine boyucam saclarimi biraz acmistim artik bozardi iyice.. galiba yine koyu kahvelere yönelicem yavas yavas

evet cnm kuaförde aynı saç boyasıyla boyamışlardı ama evde napicam ?

teşekkür ederim evet benim saçlarım çok parlaktır ama ince telli olmasını sevmiyorum normalde bukle bukledir doğal hali saçlarımın :)

hani su kendi haline biraktiginda buklelesen saclardan mi yani ?

saç rengimi soranlar olmuş öncelikle çok teşekkür ederim beğenileriniz için saçlarım bal köpüğü değil sadece bal .. markayı hatırlamıyorum ama numarası 7.0 .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…