Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
canım en alttaki fotodaki soldaki fotodaki saç rengi nedir acaba hangi boyayla boyadın ?

canım o saç rengim daha doğrusu alttaki tüm renklerim bakır ve bakırın tonları =) o rengi de igora saç boyasıyla boyadığımda elde etmiştim =)

efsuncum hoşbulduk =) ewet ben de karameli daha çok beğenmiştim ama üst üste 2 defa aynı renge boyamayı sevmediğimmden değiştirmiştim...

Cnm saclarin sana cok yakisiyor. Dogal kumralsin belliki, sacindaki balyaj (umarim dogrusunu dedim) hem dogal hem de canli duruyor.

Yok be efsuncum benim kumrallığımda yapaydı da ben bi müdahele ettim ki olaya sorma :)
Baz rengini altın karamel-bronz kahve karışımı krepe balyajınıda daha açık renk den çektim
Bundan sonra sarışın olmucam demiştim ama yine sarı oldum galiba dokunamıyorum da şimdi 2 ay dişimi sıkıcam artık

Son düzenleme:
kızlar buda benim saç rengim ama bu düzleştirilmiş hali ...normalde dalgalıdır ve uçları tiftik tiftik teltel duruyor...saçlarımın uçlarını toparlayabilecek teltel durmasına engel olabilecek ne yapabilirim??

Ayy neden oyle oluyo ki biberdolma
Düzleştirdikten sonra biriyantin kullanmayı denedin mi ya da düzleştirirsen biraz içeri doğru yapsan nasılolur acaba

Ayy neden oyle oluyo ki biberdolma
Düzleştirdikten sonra biriyantin kullanmayı denedin mi ya da düzleştirirsen biraz içeri doğru yapsan nasılolur acaba

ya bahsettiğim sorun normal halinde geçerli yani dalgalıyken öyle oluyor ...düzleştirdiğimde öyle olmuyor:44::44::44:

Kestirebilirsin :) Ama bu kez katlı değil veya mümkün olduğunca az katlı. Uçlarda çok zayıf olduğu için tel tel kalmış, bir profesyonel sorununu çözecektir.

canım saç uçların fazla yıpranmış demek ki bana kalırsa uçlarından azcık kestir hatta 2 ayda bir düzenli olarak uçlarını aldır sonrasında normale döner zaten

bunlarda benim saçlarım ...

Eklentiler

• $Adsýz.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 72
modeli pek belli olmuyo ama :)) zaten dümdüz sadece önlerde hafif bi kat var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…