Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bunlar da benim saçlarımm :) Tabi geçen seneki hali ^^

Yeni hâli de bu :)

Eklentiler

• $378896_329941763687501_100000150418527_1536542_1135405068_n.jpg
    140,1 KB · Görüntüleme: 48
bu da benim hiç uzamayan saçlarım

Eklentiler

• $283112_1875565457469_1491193789_31631447_3261075_n.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
cnm maşallah çok güzel ve sağlıklı saçların var uçları sivri v şeklinde kestirsen daha bir yakışır gıbı

çok teşekkür ediyorum zaten model değişikliği istiyorum ama geçen sene kahkül kestirmiştim çok pişman oldum şimdi onun uzayıp diğerleriyle aynı seviyeye gelmesini bekliyorum oda oldumu birşeyler düşünücem bakalım..

Bittim saclarina ya massalah cok güzeller *-*
Neyle bakim yapiyorsun ya sampuanin markasi falan yazarmisin lütfen ? =)

Çok teşekkür ederim canım Özellikle uyguladığım bişi yok saçlarımın pek üstüne düşmem yani kendi hali benim yaptığım bişi yok.. kullandığım şampuanda bu canım..

nesini degiştirmek ıstıyorsun rengini filanmı:) kesımmı yapmayı dusunuyorsun?

yağmurcum aslında saçlarımı boyatmaya çok korkuyorum (kuaförün biri yakmıştı yaralarım 3 senede ancak geçti, hala izleri var) ama 5 yıldan sonra çoook sıkıldım:) kendi rengimi çok sevmeme rağmen değişiklik istiyorum. hem kestirmek hem de boyatmak... ne dersin? :)

saçının boyu cok güzel bence hiç kestirme ınsan sonradan cok pişman oluyor.. Rengını degiştırırsen cok açmıcak şekilde dore kumral yapabılırsın mesela bak benım saç rengim dore kumral aralarında balyaj var normalde bılırsın kuoforler hep bırbırını kotuler begenmez benım saç rengimi tum kuoforler cok begenıyor...deneyebılırsın:)

teşekkür ederim :) kumral tonlarını ben de çok beğeniyorum. hiç bu kadar kararsız kalmamıştım, bir kumral tnlara bir bakır tonlara kayıyor gözüm:) galiba kuaföre gittiğim gün hangi moddaysam onu yapacağım artık teşekkür ederim tekrar, sözünü dikkate alıp, çok kısaltmayacağım.

bu saç rengi buara cok hoşuma gıdıyor hc complexın resmi sitesine girince ana sayfadakı kızın saç rengi:)

Son düzenleme:

bu saç rengi buara cok hoşuma gıdıyor hc complexın resmi sitesine girince ana sayfadakı kızın saç rengi:)

gerçekten hoş, ben de çok beğendim.. bir de adam gibi yapacak kuaför bulmak lazım. ankara'da hiçbir yeri bilmiyorum ve ne yazık ki forumlarda da bu konuda bir bilgi kirliliği var
bakalım, şansa artık.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…