Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Canım eminmisin aynı renk olduğuna:S ikinci resimde resmen siyahta..Fönsüz halide çok tatlıymış..

Dimple kardeşinin saçlarına bayıldımm, harika görünüyorlar uzun:asigim:

pilarcım maşallah nasıl bir boya öyle cok yakışmış canım:1hug:

Aynen canım uzun sağlıklı we gür..Bir pelik örüyo maşallah baya kalın oluyo :) Uyurken kesicem saçlarını diyorumkötükedihüso :roflol:

dimpie aynı cnm. güneş ışığında kızıl gibi görünüyor, akşamlarıysa koyu kahve. :roflol:

aynen canım bende herseyi saçımda denerken kel kalırsam falan die her ihtimale karşı yani kötükedihüso gerçi bi kaç santim kaldı belime gelmesine inş. olucak hepimizz uzun saçlarımızı rüzgara bırakıcaz

biliyorum senin saçlarını:dilcikar: ve cok kıskanıyorum söyliyimklava:

süprizzzzz bende senin saçlarını biliorum canım senin uzaması dışında sorunun yok gür maşllah saçların..Turp sayesinde kaç cm uzattın saçlarını ?

bu da kızıldan önceki saçım hihoyyyt gene dönücem sanki bu renge :jeyyar:

Son düzenleyen: Moderatör:
süprizzzzz bende senin saçlarını biliorum canım senin uzaması dışında sorunun yok gür maşllah saçların..Turp sayesinde kaç cm uzattın saçlarını ?

Valla bir tek ilk ay düzenli yapabildim ve 4-5 cm uzattı ...hihoyyyt
sonra misafir dershane sınavlar ve en önemlisi sinüzit derken:çok üzgünüm: ara ara erteledim ama süper tek kelimeyle yerimseniben
Vee yarın aralıksız başlicam canıma tak etti artık :lepi:
ayda 4-5 cm den yaza kadar 35-40 cm eder buda saçlarımın kalçalarımda olması demek:asigim:

demothy önceki saç rengin çok güzelmiş tatlım ama bence şuanki daha güzel, daha havalı :jeyyar:

ya valla canım benim saçlarımı döktü sana sölediimde kızmıştın bana bırak o zaman die:çok üzgünüm: ama gene yapıorum ara sıra mutlaka haftada 1 yapıyorum yaniŞeniz

ya valla canım benim saçlarımı döktü sana sölediimde kızmıştın bana bırak o zaman die:çok üzgünüm: ama gene yapıorum ara sıra mutlaka haftada 1 yapıyorum yaniŞeniz

anaaa sana kızmış mıydım:1shok: bi kere ben turplu su topiğinde kimseye kızmadım:dilcikar:
Hele sana sen benim eski üyeliğimde de arkadaşımdın tamam mı..:teselli:
saçlarını ilk bir hafta toparlıyor döküyor zaten devam ettiyse bırak demişimdir hatta az önce bi arakdasa daha dedim onun önceden de varmış:sm_confused:
öyle işte canım kımışsam affola Şeniz

demothy sen bilerek yapıyon bacım:mymeka:
nazar değdirtecen başka bişeden değil
ama bence kızıl cok daha güzel göstermiş seni ikiside cok yakışmış ama :1rolleyes:

Aha Buda Ben..Kızlar silmeyi beceremedim yüzümü..Başkada saçlarımın net belli olduğu foto bulamadım..Kendimi gösteriyomuş gibi oldum kusura bakmayın artık -tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

kızlar burda saçım topluydu burda pek ii deil ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…