Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınızı Uzatmak, Yıpranmış Kısımlardan Kurtulmak İçin Mucize Ürünler (Resimli)

kızlar bende saçtan yana dertliyim bana yardımcı olun lütfen :KK43: benm saçlarım kısa ve her gün düzleştiriyordum artık düzleştirmiyorum uzasın kendine gelsin diye. burada turp su ve yumurta sarısı kürünü okudum gerçekten uzatıyor mu denediniz mi :KK43: bende saçlarım belime kadar gelsin istiyorum saçlarımı savurmak iatiyorum :KK43:

konu sahibi olan ebrusuyum sana cevap verecektir ama ben gördüğüm için es geçmeyeyim. ilk önce saçlarını sevıyorsan uzasın diyorsan kesinlikle kimyasal birşey kullanma. şampuanın da saç kreminde mümkünse zararlı kimyasal barındırmasın bunun ıcın benım cok memnun oldugum doa kozmetigi önerebilirim daha biçok marka var. aklına yatanı kullan. daha sonra saçlarının tipini yani yağlı mı boyalı mı kuru mu normal mi bunları belirle. saçına yönelik ürün kullan. turplu su demişsin evet bu kürle saçlarını uzatan çok kişi var fakat bu mevsimde turp bulunmayacagı için sinameki kürünü öneririm ben onu yapıyorum ve daha cok beslediğine saçlarımın vitamin aldıgına ınanıyorum. sanırım baska formüllerde var saç uzatmak için görmüştüm okurken falan. sende foruma göz at başlıkları oku mutlaka birini yaparsın. düzenli beslen abur cubur tüketme ki saçların içten de beslensin sadece dıştan bakımlarla olmaz. kolay gelsin arkadasım başarılar :)

Canım benim saç çok garip bi güzel bi kötü saçma sapan bişey :KK37: Saçımı temmuza kadar uzatıyorum topiği var ya oraya yüklemiştim. Evet ya bakması dehşet zor. Valla ben keşke bi cesaret edip kestirebilsem çok istiyorum ama kıyamıyorum :KK55:
Uzat uzat ama kışın uzat. Gerçi kışın da uzun saçlar kalıp gibi oluyor çok sertleşiyor. Yani uzun saç hiçbir mevsimde akıl karı değil. Ama işte çok güzel gözüküyorlar ne yapalım aah biz kadınlar.
Aaaa o saçlar senin mi bayıldım ben onlara maşallah :) Hem sağlıklı hem de upuzunnn :) Kıyma sakın sakın, zor bakması ama kadını gösteren saç unutma sakınn :) Olur da bi anlık heves edersen falan bu laflarım gelsin aklına vazgeç hemen kuzumm :)

kızlar bende saçtan yana dertliyim bana yardımcı olun lütfen :KK43: benm saçlarım kısa ve her gün düzleştiriyordum artık düzleştirmiyorum uzasın kendine gelsin diye. burada turp su ve yumurta sarısı kürünü okudum gerçekten uzatıyor mu denediniz mi :KK43: bende saçlarım belime kadar gelsin istiyorum saçlarımı savurmak iatiyorum :KK43:
Canım herkesin derdi saçları üzülme :) Turp kürünü ben denedim uzatıyor ama bu mevsimde naptıysam bulamadım kışın artık. Ben de saçıma fön, düzleştirici falan kullanmıyorum bıraktım uzasın diye. Sinameki kürünü ve ısırgan otunu tavsiye ederim. eğer yıpranmış kısımlar varsa keratin maskesini de kullan mutlaka çok faydasını gördüm ben :)

utanma canım ya valla diyorum bak. hani böyle bi konu olurda aranan yüz aranan yüz diye gezerler ya. işte o yüz olabilirsin cok karakteristik bi yüz ifaden var. en azından kendi güzelliğin için bişey yapmış olursun :) bu fırsat kaçmaaazzzz :KK70: reklamlarda görmek istiyorum seni oofff :KK52:
Ah canım benimm yerim ben seniii :)Genelde diyolar kuzum zaten değişik bi yüzün var diye ama ne biliyim ciddiye almadım pek :) Valla çok heveslendim bi kaç ajansa başvurmuştum bakalım ne olcak diye ama gitmedim nedense :) Onlar beni keşfetsin yaaa geziyim alışveriş merkezlerinde falan hep öyle oluyo ya ahaha :)

Son düzenleme:
Ah canım benimm yerim ben seniii :)Genelde diyolar kuzum zaten değişik bi yüzün var diye ama ne biliyim ciddiye almadım pek :) Valla çok heveslendim bi kaç ajansa başvurmuştum bakalım ne olcak diye ama gitmedim nedense :) Onlar beni keşfetsin yaaa geziyim alışveriş merkezlerinde falan hep öyle oluyo ya ahaha :)

tabiii yaaa ünlü markaların alışveriş merkezlerinde gez valla köşeyi döncen kız sen demedi deme bak :KK70:

bende il olarak keratini kullanmıstım organıx keratın sampuanını pek bı fayda gormedım.Sonra sınamekı kurunu 1.5 aydır kullanıyorum gercekten cok faydalı saçlarımız için.Bakım yagına baktım suan soyledıgın sıteden gercekten uzatıryormu faydasını gozle gorulur bı sekıldemı gordu? bende almayı dusunuyorum suan

bende il olarak keratini kullanmıstım organıx keratın sampuanını pek bı fayda gormedım.Sonra sınamekı kurunu 1.5 aydır kullanıyorum gercekten cok faydalı saçlarımız için.Bakım yagına baktım suan soyledıgın sıteden gercekten uzatıryormu faydasını gozle gorulur bı sekıldemı gordu? bende almayı dusunuyorum suan

Canım benim kullandığım keratin maskesi ben faydasını gördüm gayet. Saç uzatma yağından memnunum uzatmaktan ziyade o da bakım yapıyor zaten. Ama uzatmak istiyorsan bi de sana ısırgan otunu öneririm. Banyodan sonra saçını ısırgan suyuyla yıka son durulama suyu olarak ama saçından akıtma öyle kalsın kurut sonra biraz bekleyip. 2 bardak kaynamış suya bi kaç tutam kurutulmuş ısırgan atıyorum ben demledikten sonra soğumaya bırakıp duruluyorum saçımı.

Arkadaslar bende doa kurunu almak istiyorum, nerden almam gerekiyor? Internetten siparis verebilirmiyim?yurt disinada kargo varmi? Birinizde e-mail adresi varmi?

Doa kozmetiğin saç bakım yağını almak istiyorum ama nerede bulabilirim? aktarlarda varmı?

Arkadaslar bende doa kurunu almak istiyorum, nerden almam gerekiyor? Internetten siparis verebilirmiyim?yurt disinada kargo varmi? Birinizde e-mail adresi varmi?
Kızar doa kozmetğin internet sitesinden sipariş verebilirsiniz :)
emeğinize sağlık :nazar:
Teşekkür ederimmmm :)

Canım benim kullandığım keratin maskesi ben faydasını gördüm gayet. Saç uzatma yağından memnunum uzatmaktan ziyade o da bakım yapıyor zaten. Ama uzatmak istiyorsan bi de sana ısırgan otunu öneririm. Banyodan sonra saçını ısırgan suyuyla yıka son durulama suyu olarak ama saçından akıtma öyle kalsın kurut sonra biraz bekleyip. 2 bardak kaynamış suya bi kaç tutam kurutulmuş ısırgan atıyorum ben demledikten sonra soğumaya bırakıp duruluyorum saçımı.

canım ya benimde şaçlarım dökülüyordu bende kullananlı bir ay oldu ısırgan otunu dökülmem çok şükür azaldı hatta durdu diyebilirim.. :KK1: :KK1:
merak ettiğim benim tepelerde seyrelmeler oldu acaba saç çıkarır mı uzun süre kullansam ?
sen etkisini gördün mü bayadır kullanıyorsun sanırım?

Sinamekili kürü haftada kaç kez uyguluyorsunuz ki ayda 5 cm lik bir uzama elde ettiniz ?

Canım ürünü kuaför malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin. Ben kocaelide bulamadım mecbur internetten sipariş verdim. Ama beklemeye değdi o kadar güzel ki saçları inanılmaz güzel onarıyor :)[/QUOTE]

canım slm bnm saçlarım uzun ama bakım istiyo uçlarının toparlanması lazım biraz şu ilk sayfada sölemiş olduğun maske vbde kullandığın ürünlerin resimlerini ekler misin <sinameki hariç onu uyguluyorm>

Canım ürünü kuaför malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin. Ben kocaelide bulamadım mecbur internetten sipariş verdim. Ama beklemeye değdi o kadar güzel ki saçları inanılmaz güzel onarıyor :)[/QUOTE]

canım slm bnm saçlarım uzun ama bakım istiyo uçlarının toparlanması lazım biraz şu ilk sayfada sölemiş olduğun maske vbde kullandığın ürünlerin resimlerini ekler misin <sinameki hariç onu uyguluyorm>

ebru merhaba sana çok ihtiyacım var ben hemen hemen 3 yıldır üst üste saçlarım oriyelden yanıyor ikisinde ben yaktım en son kuaföre gitsem yakmaz düşüncesiyle gittim fakat köküne kadar yaktı ve iğrenç bi şekilde kesti günlerce ağladım hayata küstüm diyebilirim ssonra gidip kaynak yaptırdım ama saçlarım berbat halde hamur gibi çekince sakız gibi uzuyor bu kullandığın maskenin tam olarak markasını ve nasıl kullandığını yazar mısın şimdiden teşekkür ederim sevgilerle

Kızlar herkese merhaba. Burada sizin sayenizde bir çok sorunuma çözüm buldum, öncelikle herkese teşekkür ederim. Faydalandığım ve memnun kaldığım ürünlerden size de bahsetmek boynumun borcu artık.. Ben bundan 20 gün önce saçlarımı yıprandığı için kısacık kestirdim. Ama buna rağmen hala nerdeyse diplerime kadar yanık kısımlarım vardı. Uzatmak ve eski sağlığına kavuşturmak tek amacım oldu bu aralar.Burdan araştırdırdığım 3 yöntem resmen benim kısa zamanda kurtuluşum oldu. Şimdi size onlardan bahsetmek istiyorum.

Sinameki Kürü: 1tutam (yaklaşık 7-8 yaprak gibi) sinamekiyi yarım çay bardağı suda bir kaç taşım ( bir kaç saniye fokurdasın) kaynatın, ılıyınca içine mevcut olduğu şişenin kapağı kadar TATLI badem yağı ve 1 bemiks ampül ekleyin. saç diplerinize sürün. 4-5 saat bekleyin ve yıkayın.

Keratin maskesi; Selective protek keratin maskesi. Tam anlamıyla mucize. İlk kullanımda bile etkisini görüyorsunuz. Ben bir 20 dakika, bir de 8 saat olmak üzere 2 aşamalı olarak kullandım. Hem saçlarım yumuşacık oldu, hem de kırık ve yanıklarım büyük ölçüde azaldı. Çok yıpranmış saçlarda haftada 2 kere kullanılmasını önerdi kuaförüm.

Saç Uzamasına Yardımcı Saç Bakım Yağı: Doa kozmetik sağolsun :) İçinde Hint Yağı, Shea Butter, Zeytin Yağı, Fındık Yağı, Susam Yağı, Badem Yağı, Çam Terebentin ve Menthol var. Temiz ve hafif nemli saça uygulayıp yaklaşık 1 saat bekliyorsunuz. Sonra da yıkayıp arıtma vakti :) Zaten kıvamı o kadar yoğun ki daha kullanmadan ne kadar faydalı bir ürün olduğunun farkına varıyorsunuz hemen. Hiç o aktarlardaki sulandırılmış sözde karışımlara benzemiyor tamamen saff:)

İşte böyle canlarım. Benim tavsiye ediceğim ürünler bunlar. Sanırım kısa zamandan hem uzun hem de sağlıklı saçlarım olacak :)

Bakım yağını ve keratin maskesini 1 haftadır kullanıyorum. Ama gerçekten ikisi de bu zamana kadar kullandığım en güzel ürünler.

Sinameki kürünü yaklaşık 2 aydır yapıyorum. Saç bakımımda etkili olmadı pek ama uzatma konusunda süper.Ayda 4-5 cm kadar uzatıyor.

ebru merhaba sana çok ihtiyacım var ben hemen hemen 3 yıldır üst üste saçlarım oriyelden yanıyor ikisinde ben yaktım en son kuaföre gitsem yakmaz düşüncesiyle gittim fakat köküne kadar yaktı ve iğrenç bi şekilde kesti günlerce ağladım hayata küstüm diyebilirim ssonra gidip kaynak yaptırdım ama saçlarım berbat halde hamur gibi çekince sakız gibi uzuyor bu kullandığın maskenin tam olarak markasını ve nasıl kullandığını yazar mısın şimdiden teşekkür ederim sevgilerle

Benim ilk saç boyatmam ve bir facia saçlarım yandı kuaför likitkeratin şipariş etti merak etme iyi olucak diye kendini kurtarmak için söylüyor sanmıştım ama gerçekten işe yaradı saçlarım düzeldi ve düzeldikten sonra ilk defa bu kadar dolgun ve yumuşak doğalken bile bu kadar yumuşak bir saçım yoktu.

X