Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınızı Uzatmak, Yıpranmış Kısımlardan Kurtulmak İçin Mucize Ürünler (Resimli)

Ebrusuyum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
158
5
Kızlar herkese merhaba. Burada sizin sayenizde bir çok sorunuma çözüm buldum, öncelikle herkese teşekkür ederim. Faydalandığım ve memnun kaldığım ürünlerden size de bahsetmek boynumun borcu artık.. Ben bundan 20 gün önce saçlarımı yıprandığı için kısacık kestirdim. Ama buna rağmen hala nerdeyse diplerime kadar yanık kısımlarım vardı. Uzatmak ve eski sağlığına kavuşturmak tek amacım oldu bu aralar.Burdan araştırdırdığım 3 yöntem resmen benim kısa zamanda kurtuluşum oldu. Şimdi size onlardan bahsetmek istiyorum.

Sinameki Kürü: 1tutam (yaklaşık 7-8 yaprak gibi) sinamekiyi yarım çay bardağı suda bir kaç taşım ( bir kaç saniye fokurdasın) kaynatın, ılıyınca içine mevcut olduğu şişenin kapağı kadar TATLI badem yağı ve 1 bemiks ampül ekleyin. saç diplerinize sürün. 4-5 saat bekleyin ve yıkayın.

Keratin maskesi; Selective protek keratin maskesi. Tam anlamıyla mucize. İlk kullanımda bile etkisini görüyorsunuz. Ben bir 20 dakika, bir de 8 saat olmak üzere 2 aşamalı olarak kullandım. Hem saçlarım yumuşacık oldu, hem de kırık ve yanıklarım büyük ölçüde azaldı. Çok yıpranmış saçlarda haftada 2 kere kullanılmasını önerdi kuaförüm.

Saç Uzamasına Yardımcı Saç Bakım Yağı: Doa kozmetik sağolsun :) İçinde Hint Yağı, Shea Butter, Zeytin Yağı, Fındık Yağı, Susam Yağı, Badem Yağı, Çam Terebentin ve Menthol var. Temiz ve hafif nemli saça uygulayıp yaklaşık 1 saat bekliyorsunuz. Sonra da yıkayıp arıtma vakti :) Zaten kıvamı o kadar yoğun ki daha kullanmadan ne kadar faydalı bir ürün olduğunun farkına varıyorsunuz hemen. Hiç o aktarlardaki sulandırılmış sözde karışımlara benzemiyor tamamen saff:)

İşte böyle canlarım. Benim tavsiye ediceğim ürünler bunlar. Sanırım kısa zamandan hem uzun hem de sağlıklı saçlarım olacak :)

Bakım yağını ve keratin maskesini 1 haftadır kullanıyorum. Ama gerçekten ikisi de bu zamana kadar kullandığım en güzel ürünler.

Sinameki kürünü yaklaşık 2 aydır yapıyorum. Saç bakımımda etkili olmadı pek ama uzatma konusunda süper.Ayda 4-5 cm kadar uzatıyor.

Son düzenleme:
hepsinin altına imzamı atarım canım denedıgım ve cok memnun kaldıgım urunler.ayrıca bır tutam ısırgan otunu sınamekı gıbı demleyıp ıcınede bır kac damla elma sırkesı katıp son durulama suyu olarak kullanmanıda onerırım.uzamasına guclenmesıne ınanılmaz faydalı.ama sacın acık renk evde oldugun zamanlar yap cunku ısırgan suyu cok hafıf yesılımsı bı su sacada hafıf bı renk verıyor.bırde ypranmalar ıcınde shea ve hındıstan cevızı yagı kullanmanı onerırım daha ıyı nemlendıren bısey daha gormedım canım

hepsinin altına imzamı atarım canım denedıgım ve cok memnun kaldıgım urunler.ayrıca bır tutam ısırgan otunu sınamekı gıbı demleyıp ıcınede bır kac damla elma sırkesı katıp son durulama suyu olarak kullanmanıda onerırım.uzamasına guclenmesıne ınanılmaz faydalı.ama sacın acık renk evde oldugun zamanlar yap cunku ısırgan suyu cok hafıf yesılımsı bı su sacada hafıf bı renk verıyor.bırde ypranmalar ıcınde shea ve hındıstan cevızı yagı kullanmanı onerırım daha ıyı nemlendıren bısey daha gormedım canım

Aynen öyle canım senin de dediğin gibi hepsi çok güzel. Şimdi senin bu yorumunu okudum dün de forumda ısırgan otunun saç uzatmada etkili olduğunu gördüm hemen gidip aldım ısırgan otu, sinameki evde kürden dolayı vardı zaten :) Elma sirkesi kokuyu önlemesi için di mi canım.? Bi de kaynatmıyoruz di mi suyu kaynatıp çay gibi demliyoruz bu otları? Durulama olarak ben saçımı yıkadıktan sonra diyorum ki bi leğenin içine tasla döksem sonra leğende olanları tekrar alsam iyice masaj yapıp yedirsem daha iyi etki eder heralde. Son olarak ben de shea yağı var ama katı o canım nasıl kullanıyoruz nemlendirmek için. Baya baya uzman olmuşuz hepimiz saç derdine :) Ben de bi de bugün saç uzatma yağımın içine bepantenle evigen kırdım 3er tane. Bemiks kırmadım hem kokusundan, hem de zaten sinameki küründen dolayı kullandığım için. Böyle daha faydalı olur heralde di mi kuzum? :)

Aynen öyle canım senin de dediğin gibi hepsi çok güzel. Şimdi senin bu yorumunu okudum dün de forumda ısırgan otunun saç uzatmada etkili olduğunu gördüm hemen gidip aldım ısırgan otu, sinameki evde kürden dolayı vardı zaten :) Elma sirkesi kokuyu önlemesi için di mi canım.? Bi de kaynatmıyoruz di mi suyu kaynatıp çay gibi demliyoruz bu otları? Durulama olarak ben saçımı yıkadıktan sonra diyorum ki bi leğenin içine tasla döksem sonra leğende olanları tekrar alsam iyice masaj yapıp yedirsem daha iyi etki eder heralde. Son olarak ben de shea yağı var ama katı o canım nasıl kullanıyoruz nemlendirmek için. Baya baya uzman olmuşuz hepimiz saç derdine :) Ben de bi de bugün saç uzatma yağımın içine bepantenle evigen kırdım 3er tane. Bemiks kırmadım hem kokusundan, hem de zaten sinameki küründen dolayı kullandığım için. Böyle daha faydalı olur heralde di mi kuzum? :)
tatlım elma sırkesı sacın ustundekı kutıkullerı kapatması,parlatması için.bır de boyalı sacın ph sevıyesı olması gerekenden cok yuksek ne yazıkkı ve elma sırkesının ph sevıyesı 4-5 cıvarı ve sacı dogal dengesıne yaklastırdıgı ıcın cok faydalı.otları evet cay demlemek daha ıyı.shea yagınıda bır kaseye alıp ıcı kaynar su dolu baska kaba oturtup benmarı usulu erıtıp kullanıyorum cok memnun kalacaksın emınım.evıgen ve bepantende ıyı fkır o da ıyı gelecektır canım.legen fıkrıde gayet guzel denedıkce yazarsın canım burayı takıp edecegım sormak ıstedıgın bırsey olursada seve seve cevaplarım tatlım

tatlım elma sırkesı sacın ustundekı kutıkullerı kapatması,parlatması için.bır de boyalı sacın ph sevıyesı olması gerekenden cok yuksek ne yazıkkı ve elma sırkesının ph sevıyesı 4-5 cıvarı ve sacı dogal dengesıne yaklastırdıgı ıcın cok faydalı.otları evet cay demlemek daha ıyı.shea yagınıda bır kaseye alıp ıcı kaynar su dolu baska kaba oturtup benmarı usulu erıtıp kullanıyorum cok memnun kalacaksın emınım.evıgen ve bepantende ıyı fkır o da ıyı gelecektır canım.legen fıkrıde gayet guzel denedıkce yazarsın canım burayı takıp edecegım sormak ıstedıgın bırsey olursada seve seve cevaplarım tatlım

Isırgan otu ve sinakemi karışımına iki gündür başladım. Ben hiç yıkamadan direk kurutuyorum yumuşacık oldu saçlarım bakalım uzamaya katkısı olucak mı :) Elma sirkesini de ekliyorum hemen yarın:) Shea yağı olayı da tamamdır onu da deniyorum. Bepanten ve evigeni karıştırdım yağlara onu da sürücem günü gelince :) Saçlarıma nazar değmesin çok iyi uzuyor. 20 gün bile olmadı boyayalı ama dipler 3 cm kadar oldu. Fotoğrafları kaldırdım iyice belirgin olsun öyle koyucam tekrar. Sana da teşekkür ederim canım benim yardımcı olduğun için :):KK16:

Isırgan otu ve sinakemi karışımına iki gündür başladım. Ben hiç yıkamadan direk kurutuyorum yumuşacık oldu saçlarım bakalım uzamaya katkısı olucak mı :) Elma sirkesini de ekliyorum hemen yarın:) Shea yağı olayı da tamamdır onu da deniyorum. Bepanten ve evigeni karıştırdım yağlara onu da sürücem günü gelince :) Saçlarıma nazar değmesin çok iyi uzuyor. 20 gün bile olmadı boyayalı ama dipler 3 cm kadar oldu. Fotoğrafları kaldırdım iyice belirgin olsun öyle koyucam tekrar. Sana da teşekkür ederim canım benim yardımcı olduğun için :):KK16:
masallah canım ıstedıgın boya getırırsın bu hızla gıdersen:21::21:birde en önemlısı tabıkı az kımyasal ve az yıpratma.yanı cok duzlestırme maşa falan yaparsan boyarsan dıpten uzamasına ragmen uctan kırıldıgı ıcın pek uzama olmuyor onada dıkkat etmelısın tatlım uzatırken

masallah canım ıstedıgın boya getırırsın bu hızla gıdersen:21::21:birde en önemlısı tabıkı az kımyasal ve az yıpratma.yanı cok duzlestırme maşa falan yaparsan boyarsan dıpten uzamasına ragmen uctan kırıldıgı ıcın pek uzama olmuyor onada dıkkat etmelısın tatlım uzatırken

İnşallah canım ya :) Saçlarımın arkası bundan 20 gün erkek gibiydi kısacık şimdi toplanıyor bile. Nazar değmesin gerçekten işe yarıyor. Bi de canım ben normalde çıt çıt kullanıyorum hani en azından bi kaç ayda çıt çıt kullanabilecek kadar uzasın da o bile yeter :) en önü kulak hizama kadar gelse biran önce süper olucak :) Şampuanımdan, saç kremime, duş jelimden kremlerime kadar her şeyim doğal kimyasal hiç bir ürün kullanmıyorum. Sadece saç kurutma makinesi var hayatım da onu da 2 3 dakika kullanıyorum nemini alsın diye. Bu ara benden uzak hepsi bıraktım kendi haline uzasınlarr :) Bak canım bu da saçlarımın çıt çıtlı hali. Kendi saçım kulak hizamın biraz altındaydı ama her gören çok doğal duruyor, h,ç belli olmuyor diyordu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
saçlar gözler yüz tipin duruşun harika canım yaa. reklam ajansına falan kaydol kız sen :KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK53::KK53: Güzelliğee bakarmısın. Canım maşallah diyelim cidden müthişsin. Çıtçıtları çıkarmak aklına nerden geldi bilmem kii.. Saçların çok güzelmiş çünküü bu haldeyken.
Ama inşallah daha güzel olacak bakımlarla. :nazar:

:KK53::KK53: Güzelliğee bakarmısın. Canım maşallah diyelim cidden müthişsin. Çıtçıtları çıkarmak aklına nerden geldi bilmem kii.. Saçların çok güzelmiş çünküü bu haldeyken.
Ama inşallah daha güzel olacak bakımlarla. :nazar:

Canımmm çok teşekkür ederimmm utandırıyosunuz beni, senin kalbin güzel ondan böyle görüyosun :) Ah bi hata yaptım yıprattım işte saçlarımı, sonra da çok rahatsız oldum kestirdim o yanık kısımları. Şimdi uzatmaya çalışıyorum bakımlar sağolsun hızlandırdı baya :) 2 ay sonra yeniden böyleyim inşalahh zaten rengi de böyle şu anda. Birazcık daha saça ihtiyacım var :)

Canımmm çok teşekkür ederimmm utandırıyosunuz beni, senin kalbin güzel ondan böyle görüyosun :) Ah bi hata yaptım yıprattım işte saçlarımı, sonra da çok rahatsız oldum kestirdim o yanık kısımları. Şimdi uzatmaya çalışıyorum bakımlar sağolsun hızlandırdı baya :) 2 ay sonra yeniden böyleyim inşalahh zaten rengi de böyle şu anda. Birazcık daha saça ihtiyacım var :)
Canımsın : ) Saçların ensendeyse bence bu büyük bir şanstır canım. Bu sıcakta. Bende kestirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum o kadar emek verdim, çekiyorum cezamı ankara sıcağında :KK37: Yazın belde saçlar akıl karı değil canım. En azından sen deli damgası yemiyorsun benim gibi. Şükret haline iyiki kestirdim de.

Keratin maskesi; Selective protek keratin maskesi. Tam anlamıyla mucize. İlk kullanımda bile etkisini görüyorsunuz. Ben bir 20 dakika, bir de 8 saat olmak üzere 2 aşamalı olarak kullandım. Hem saçlarım yumuşacık oldu, hem de kırık ve yanıklarım büyük ölçüde azaldı. Çok yıpranmış saçlarda haftada 2 kere kullanılmasını önerdi kuaförüm.

Canım bu ürünü nerede bulabiliriz marketlerde mi eczanelerde mi ?

keratin maskesini bende düşünüyorum bu aralar o da doadan kozmetikten mi

hmm baktım şimdi değilmiş=) nerden bulabiliriz peki bu maskeyi

Son düzenleme:
Canımsın : ) Saçların ensendeyse bence bu büyük bir şanstır canım. Bu sıcakta. Bende kestirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum o kadar emek verdim, çekiyorum cezamı ankara sıcağında :KK37: Yazın belde saçlar akıl karı değil canım. En azından sen deli damgası yemiyorsun benim gibi. Şükret haline iyiki kestirdim de.

Ah canım ya keşke benim saçlarım da uzun olsa da ben de daralsam :) Saç başka bi şey valla kadını kadın yapan en önemli şeylerden biri. Ama işte uzun çalı gibi olucağına kısa ama sağlıklı olsun nasıl olsa kökü bende dedim :) Ben gerçi o kadar da uzun istemiyorum alışkın değilim ya çok uğraşırım biliyorum :) ama senin saçların eminim çok güzeldir :)

Canım bu ürünü nerede bulabiliriz marketlerde mi eczanelerde mi ?
Canım ürünü kuaför malzemeleri satan yerlerde bulabilirsin. Ben kocaelide bulamadım mecbur internetten sipariş verdim. Ama beklemeye değdi o kadar güzel ki saçları inanılmaz güzel onarıyor :)

canım boşverrr sevgili gelir gecer yaa :) kuzum valla kaydol kız paraya para demezsin :KK1:

Ah sumoshumm utandırıyosun beni :) Kaydolsam mı acaba ya, du saçları biraz uzatalım da bakarız :) Ünlü olursam röportaj veririm kadınlar klubündeki arkadaşlarım gaza getirdi beni diye :)

Son düzenleme:
Ah canım ya keşke benim saçlarım da uzun olsa da ben de daralsam :) Saç başka bi şey valla kadını kadın yapan en önemli şeylerden biri. Ama işte uzun çalı gibi olucağına kısa ama sağlıklı olsun nasıl olsa kökü bende dedim :) Ben gerçi o kadar da uzun istemiyorum alışkın değilim ya çok uğraşırım biliyorum :) ama senin saçların eminim çok güzeldir :)
Canım benim saç çok garip bi güzel bi kötü saçma sapan bişey :KK37: Saçımı temmuza kadar uzatıyorum topiği var ya oraya yüklemiştim. Evet ya bakması dehşet zor. Valla ben keşke bi cesaret edip kestirebilsem çok istiyorum ama kıyamıyorum :KK55:
Uzat uzat ama kışın uzat. Gerçi kışın da uzun saçlar kalıp gibi oluyor çok sertleşiyor. Yani uzun saç hiçbir mevsimde akıl karı değil. Ama işte çok güzel gözüküyorlar ne yapalım aah biz kadınlar.

Son düzenleme:
kızlar bende saçtan yana dertliyim bana yardımcı olun lütfen :KK43: benm saçlarım kısa ve her gün düzleştiriyordum artık düzleştirmiyorum uzasın kendine gelsin diye. burada turp su ve yumurta sarısı kürünü okudum gerçekten uzatıyor mu denediniz mi :KK43: bende saçlarım belime kadar gelsin istiyorum saçlarımı savurmak iatiyorum :KK43:

Ah sumoshumm utandırıyosun beni :) Kaydolsam mı acaba ya, du saçları biraz uzatalım da bakarız :) Ünlü olursam röportaj veririm kadınlar klubündeki arkadaşlarım gaza getirdi beni diye :)

utanma canım ya valla diyorum bak. hani böyle bi konu olurda aranan yüz aranan yüz diye gezerler ya. işte o yüz olabilirsin cok karakteristik bi yüz ifaden var. en azından kendi güzelliğin için bişey yapmış olursun :) bu fırsat kaçmaaazzzz :KK70: reklamlarda görmek istiyorum seni oofff :KK52:

Son düzenleme:
X