Saçma sapan bir flört deneyimi

O sizin onu kabul etmemenizi sevmiş bence:) o tarz insanlar var peşinden koşmayı seven ve istediği olunca ne yapacağını düşünmeyen. Doktor değilim ama psikolojik bir sorun bence bu.

İyi de kendisi bu durumları en başından biliyordu. İlgisini veremeyecekse böyle bir şey yaşamayı teklif/ısrar etmemesi gerekiyordu değil mi? Sanki ben gidip çıkma teklifi etmişim gibi yorumunuz.

Neyse. Ben anormalim. Ok.

Dediğiniz yöntemi denedim. Yazdığına karşılık verdim sadece, ne oldu bir şeye mi canın sıkkın dedi, söyledim sorunu, düzelteceğini söyledi ama düzeltmedi. Sanıyorum üç kere tekrarladı bu döngü.

Şu saatten sonra yazarsa da cevap vermeyeceğim. Tamamen bitirdim çünkü.

Size anormal demedim, adam normal dedim. Size demişim gibi olmuş ama kastım o değildi. Siz de biliyordunuz anladığım kadarıyla böyle olacağını. En azından tahmin ediyordunuz. Böyle bir ilişkiye tamam diyen iki taraf da az çok kestirir olabilecekleri. 10 tane ilişki başlıyorsa bu şekilde 1’i devam eder o da yokluktan muhtemelen. Hatayı karşı tarafa yüklemek sizi rahatlatıyorsa bütün erkekler tü kaka diyelim geçelim hepimiz o zaman.

Yol yakınken mantığiniz hala devredeyken bitirmek en iyisi

Adamı alttan alttan beğenmiyorum mesajı verip verip bana niye hala yalvarmıyor modundasınız. Zaten beğenmiyorsunuz pek de nazlısınız o da belli ki kolay biri değil , bitirin gitsin. Ben adamda suç bulmadım sadece siz kendinizi nasıl desem çok " önemli " görüyorsunuz adamın karşısında. Layık değilse keşke hiç flört etmeseydiniz

Konumu tekrar okudum acaba nerede “bana layık değil” mesajı verdim diye düşünerek, ama inanın bulamadım. Çok önemli biri değilim. Kimsenin de bana yalvarmasını beklemiyorum. Çaba ve değer görmeyi bekliyor(d)um sadece.

Bitirdim zaten, merak etmeyin.

bu erkeklerin salak salak hareketleri ve bahaneleri beni benden alıyor yani. hepsi aynı. neyse ama zaten siz de hoslanmıyormussunuz ki, bir sey kaybetmis olmadınız bence. konunun basından sonuna istemem yan cebime koy imajı verdiniz biraz ama sizin icin olumsuz bir durum yok, ayak bagı gibiymis zaten, kurtulmus oldunuz.

Ben öyle hissettim. "Benim kalemim değildin sana yüz verdim, ilgilendin şimdi ilgilenmiyorsun " gibisinden. Önemli birisiniz elbette ama karşınızdaki de önemli biri. Kendine göre.. " Erkekler hep böyle yea" kafasında erkekleri illa ki gömecek değilim burada. Kadınlar hep bana hep bana diyor, hep erkek versin o ilgilensin o peşime düşsün o yapsın etsin arasın sorsun... 20-30 arası kızlarımız muhtemelen "o kim köpek" tarzı yorumlar yapmışlardır ben öyle düşünmüyorum hepsi bu, yoksa siz önemsiz biri değilsiniz. böyle bir şeyi söylemek büyük bir hadsizlik olur. Çok önemli biri demiştim en azından erkeğe senden daha önemliyim mesajı vermek istiyor gibisiniz.

Ben de erkeklerin hepsi böyle diye bir genelleme yapmıyorum.
Görmek istediğim ilgiyi veririm. Kişisel bazı sorunları vardı mesela. Dinledim, elimden geldiği kadar destek olmaya çalıştım. Son zamanlarda konuşmayı genelde ben başlatıyordum. Ortak bir konu açmaya, tanımaya çalışıyordum bir şekilde. Bunları madalya beklediğim için söylemiyorum elbette. İsteyerek yaptım. Sorun bunun karşılığını bulamamam.
Yoksa ilgi budalası bir premses değilim. Öyle insanlardan da hiç haz etmem.

Bence sizi fiziksel olarak begeniyordu. Siz onu tanima asamasindasiniz ama oda aynı seyi yasiyor. Iliski baslayinca o heyecani duymadi belki.

Hiçbir beklentiniz yok. Yalnızlıktan öylesine konuşuyorsunuz.

Adamı bu konuda kesin çizgiyle uyarmışsınız.

Ancak sonunda da yine trip atan siz olmuşsunuz . Çok tuhaf.

Ayrıca " zamanım boşuna geçti " cümlesi de uzun uzun giriş yaptığınız konunuzla uzaktan yakından ilgisi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…