Saçmalığa bakar Mısınz

Hoş olmamış haklı da değilsiniz. Yaptığınız pazarlığın sonucuna artık kaç günü katlanırsını bilemem de büyütmeyin bari.

ayyy valla ben de aynısını yapardım
anam ben gıcık bir insanmışım ahahah evet arada gıcığımdır.
valla pazar günü 6-7 saatlik yoldan dönüp kendi arkadaşıma bile gitmem ayol ertesi günü iş var, değil bir amca :KK70:

Normalde Covid var derim de 6-7 saatlik yoldan gelmişsiniz, araba cümbür cemaat o nedenle o savunma sizin için geçerli değil.

Çok gıcıksınız. 😡

Gerçekten yorgunsanız hastaysınız ona göre davranın, böyle “aman yüzünü görmediğim kişiye mi gitmeye zahmet edicem boşverrr” havasında olunca gördüğünüz gibi çok tepki alıyorsunuz.

Ay şimdik aklıma geldi. Eşime bi kez kaş göz yaptım arkadaşlarının yanındaa. Bir mekana gidilecekti gitmek istemedim :KK70: bana döndü dedi ki BİR ŞEY Mİ OLDU , ağzın yüzün durmuyorr :KK70: herkesin içinde dedi :KK70: heeaa çarpıldım demiştim. İşte bizim kaş göz anlayışımız :KK70:

çakala bak işine gelmemiştir.
biz eşimle how i met your motherdaki gibi telepatik ve göz kaşla anlaşıyoruz.

ay yok herkes ters düşününce bir daha düşündüm ama yine konu sahibine hak verdim ben yaa.

çakala bak işine gelmemiştir.
biz eşimle how i met your motherdaki gibi telepatik ve göz kaşla anlaşıyoruz.

ay yok herkes ters düşününce bir daha düşündüm ama yine konu sahibine hak verdim ben yaa.
Konu sahibinin en saçma gelen yanı çocuğun ödevini bahane etmesi. Bu kadar düşünüyorsa Cuma dan yaptırabilirdi. Aynısını eşin sana yapsa cidden böyle hak verir miydin ? :S gratsite inidirim var ve sen uğramak istiyorsun. En fazla 1 saat sürer diyorsun :KK70: eşin yok diyip kaş göz yapıyor. Seni azcık tanıdımsa gözünü oyarsın herifin hahah

bebişim sen gerçekten gıcık bir insan değilsin.
gıcık insan olarak ben emojilerimi sıralayım: ☹️🥺😠😤😡🤬
sonra çok abarttım galiba emojisi 🥶
Bana biri 😉 atınca cevap vermiyorum bili musun :KK70:
Eskiden erkek atınca sa yatağa atmış gibi hisseder ve uyuz olurdum :KK70: sapık erkek emojisi. Cidden nerde görsem anlarım hahha

Kendinize saygı beklerken başkasının da aynı şeyi beklediğini unutmuşsunuz.
Sizin tanımadığınız ve değer vermediklerinizi diğer kişiler tanıyor ve değer veriyor.
Araba da çoğunluk gitmekten yanayken sadece sizin istediğiniz olsun istemişsiniz.
Hiç adil değil...
Ters çevirip aynı olayı sizin yaşadığınızı düşünün, suratın alâsını asardınız kv nize.
Bence karşılaştığınız tavrı hak etmişsiniz.

Konu sahibinin en saçma gelen yanı çocuğun ödevini bahane etmesi. Bu kadar düşünüyorsa Cuma dan yaptırabilirdi. Aynısını eşin sana yapsa cidden böyle hak verir miydin ? :S gratsite inidirim var ve sen uğramak istiyorsun. En fazla 1 saat sürer diyorsun :KK70: eşin yok diyip kaş göz yapıyor. Seni azcık tanıdımsa gözünü oyarsın herifin hahah

ahahahaha başka şeyler için vallahi öyle
ama inan zaten bir diğer konuda fark ettiysen alışverişe hiç zaman ayırmam
eğer çok ciddiyim 1 saat demişsem eşim de yorgunum demişse sürekli sorarım gidelim mi falan diye ama ulu orta asla sormam. Açıkçası yorgunum derse gitmem bak o konuda hakkımı yiyemem.
mesela annem bir yere gitmek istese eşim yorgunum dese derim ki anne eşim yorgun başka zaman gideriz.
çünkü sonuçta onlar evde, küçük çocuklu ve çalışan olan biziz. o da tavır almaz ki zaten böyle bir şey demişliği hiç olmadı.

bu konuda konu sahibine sadece önceden planlı olduğu halde yan çiziyorsa hak vermem sanırım.

İkili oynaman çok yanlış bir davranış... Dürüst olup kötü olmak daha iyi.. Senin yaptığın insanları salak yerine koymak😠

ahahahaha başka şeyler için vallahi öyle
ama inan zaten bir diğer konuda fark ettiysen alışverişe hiç zaman ayırmam
eğer çok ciddiyim 1 saat demişsem eşim de yorgunum demişse sürekli sorarım gidelim mi falan diye ama ulu orta asla sormam. Açıkçası yorgunum derse gitmem bak o konuda hakkımı yiyemem.
mesela annem bir yere gitmek istese eşim yorgunum dese derim ki anne eşim yorgun başka zaman gideriz.
çünkü sonuçta onlar evde, küçük çocuklu ve çalışan olan biziz. o da tavır almaz ki zaten böyle bir şey demişliği hiç olmadı.

bu konuda konu sahibine sadece önceden planlı olduğu halde yan çiziyorsa hak vermem sanırım.
Bu konuda aynı düşünmedik çiçem.
Ben spontane gelişen şeylerden çok keyif alırım. Asla sorunda etmem. Hatta eşimle kadıköye gidelim diye çıkıp , Bursaya gitmişliğimiz var :KK70:

X