Saçmalığa bakar Mısınz

gozdesoganli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2021
79
6
33
Hanımlar selam ,

Dünn 6-7 saatlik yoldan geldik eşim annesi babası ben ve oğlum .
(Dönüşte kayınpeder eşime dedi ki ) 2-3 sene önce eşimin hastanede tanıştığı amca vardı onu ziyaret edelim mi oğlum dedi. Eşimde istiyordu zaten ziyaret etmek. Bende arabada kaşlarımı kaldırdım hayır anlamında eşim de güldü ne yapsak falan dedi. Gidelim madem dedim istiyorsunuz ama çocuğun ödevi vardı bende çalışıyorum sabah erken kalkıyorum dinlenmek istiyorum dedim eşime.
Aradı amcayı kahve içeceğiz sadece sana uğrayacağız dedi. Amca da tamam dedi

Neyse telefonu kapattı bak dedim eşime gülerek 1 saati geçirmek yok veya alarm kuracağım ona göre dedim. Tamam tamam uzatma artık gibi şeyler dedi. 2 dk sonra amcayı aradı. Biz gelmiyoruz diye

Suçlu ben oldum dedim eşime çocuğun ödevi kalsın madem dedim. Ödevi kalmasın ödevsiz gönderilmez dedi☺.

Saatte 5 civarlarıydı 2 saatlik yolumuz kalmıştı. Kayınvalidenin surat bi düştü yol boyu bir görün ama sordum bende ne oldu dedim yoruldum falan dedi.

Eve geldik eşim benle konuşmuyor 😁
Hayatımda görmediğim adamın evine gitmedim diye suçlu oldum.
Ama biliyorum oraya gitseydik en az 1-2 saat vakit kaybı olacaktı. 9 da eve girip ne ara dinlenip işe gidecektim.
Kayınvalideye sinir oldum eşime de.

Akşam olsun da eşime diyeceğim 2 saatlik mesafe gidin bir haftasonu ailenle..

Ben Haklı değil miyim ?
( amcaya da bi daha ki dönüşte uğrayalım diyip söz verdiler bu arada)

Bende arabada kaşlarımı kaldırdım hayır anlamında eşim de güldü ne yapsak falan dedi. Gidelim madem dedim istiyorsunuz ama çocuğun ödevi vardı bende çalışıyorum sabah erken kalkıyorum dinlenmek istiyorum dedim eşime.
Niye gitmek istemiyorken gidelim diyorsunuz?
Niye gidelim diyecekseniz kaş kaldırıyorsunuz eşinize?
Neyse telefonu kapattı bak dedim eşime gülerek 1 saati geçirmek yok veya alarm kuracağım ona göre dedim
Bunu da gülerek söylemeniz söylediğiniz şeyin sinir bozucu olduğu gerçeğini değiştirmiyor

Sizin zaman kaybı olarak gördügünüz amca ziyareti esiniz isin önemliydi demek ki?ve 1 saat kuralı koymanıza bozulmus bu yuzden gitmeyi iptal etmis.Genelde bu gibi durumlarda özeleştiri yapmak gerek..gitmek istediginiz bir yer olmus olsa idi ne pazar aksami oldugu ne de dinlenmeniz gerektiği aklınıza gelmezdi belki de...Esiniz haklı🤷🏻‍♀️

İyi de 6 7 saatlik yola gitmişsiniz pazar günü
Yolda trafik olabilirdi kazalı yol olabilirdi başka yoldan gelmek durumunda olabilirdiniz vs vs
Madem pazar günü 7 saatlik yola gidip gelmeyi göze aldınız 1 saatin lafını da yapmayabilirdiniz
Eşiniz size bakmış tamam demişsiniz sonra da alarm kurarım bak diye darlamışsınız adam da vazgeçmiş
Birşeye tamam diyorsanız devamında şart koşmayacaktınız

Hanımlar selam ,

(Dönüşte kayınpeder eşime dedi ki ) 2-3 sene önce eşimin hastanede tanıştığı amca vardı onu ziyaret edelim mi oğlum dedi. Eşimde istiyordu zaten ziyaret etmek. Bende arabada kaşlarımı kaldırdım hayır anlamında eşim de güldü ne yapsak falan dedi. Gidelim madem dedim istiyorsunuz ama çocuğun ödevi vardı bende çalışıyorum sabah erken kalkıyorum dinlenmek istiyorum dedim eşime.

Neyse telefonu kapattı bak dedim eşime gülerek 1 saati geçirmek yok veya alarm kuracağım ona göre dedim. Tamam tamam uzatma artık gibi şeyler dedi. 2 dk sonra amcayı aradı. Biz gelmiyoruz diye

Suçlu ben oldum dedim eşime çocuğun ödevi kalsın madem dedim. Ödevi kalmasın ödevsiz gönderilmez dedi☺.

Saatte 5 civarlarıydı 2 saatlik yolumuz kalmıştı. Kayınvalidenin surat bi düştü yol boyu bir görün ama sordum bende ne oldu dedim yoruldum falan dedi.

Ama biliyorum oraya gitseydik en az 1-2 saat vakit kaybı olacaktı. 9 da eve girip ne ara dinlenip işe gidecektim.

Ben Haklı değil miyim ?
vallahi bir daha ne zaman göreceklerdi adamı madem hepsi kabul etti keşke bir iki saat daha dayansaydınız. vallahi ben kocayla huzursuz olmaktansa bana çok da etkisi olmayacak seyleri üstelemeyi tercih etmem. çok da iyi yapmamışsınız bence

sizin yaptığınızın aynısını yapardım ben de ama diğer arkadaşlar da demiş bu bariz gıcıklık. ben de gıcık bir kızımdır yani nişanlım da ailem de çok der bunu.

gitseydiniz bir saat bile oturmazdınız belki. boşuna gerginlik olmuş.
Gıcık kızımdır :KK70: çok açık sözlüsünüzde :KK70:

Kaş yaparken göz çıkardı ama 😝 kvnin aynı arabada trip atması da ağır işkence ama sdjakjdmd
Bence bu hanfendi kayınvalidesi susadım dese ve eşi benzinlikte dursa ona da kaş göz yapar :KK70: ulan ben eşime kaş göz yapsam cilve yapıyorum sanar adam :KK70: ne güzeee kojalar var.

Hanımlar selam ,

Ben Haklı değil miyim ?
Saçmalığa bakar mısınız bence de, niye o kadar saçmaladınız ki?

X