Sadece "bugün" isteyen herkese fal açıyorum

_Jadaloz_

Guru
Pro Üye
10 Eylül 2009
4.410
822
Başlıkta da söylediğim gibi bu sadece bugüne özel. Normalde diğer topiğimde kahve falıma yorum yapanlara fal açıyordum, gelenler bilirler.
Bugün yeterince vaktim var bu yüzden isteyen herkese fal açıcam ama lütfen birden fazla istemesin gelen arkadaşlarım.
İskambil aşk falı açıyorum, herhangi bir soru sormanıza gerek yok. Genel olarak bakabilir misin diyenler oluyor sadece aşk için açmayı biliyorum. Sonuçları, tutarlılığı hakkında iddialı değilim, tutmayadabilir falım. Genelde çıktığını söylüyorlar ama hiçbir şey tutmadı diyenler de oluyor.

Fal bakımı için

kendi ten renginiz (sarışın, kumral, açık esmer, koyu esmer)
baktırmak istediğiniz kişinin ten rengi (sarışın, kumral, açık esmer, koyu esmer)

eğer ikinizin ten rengi de aynı ise hanginizin daha açık olduğunu yazmanız yeterli.

Arkadaşlar 17. sayfada yazmıştım. o yazımdan sonra yazanlara fal açamıycam üzgünüm. daha sonra da yazanlar olmuş, kusura bakmasınlar onlara fal açamıycam.

Son düzenleme:
ilk bana bakarmısın :)) ikimizde kumralız ama erkek arkadaşım biraz daha koyu gibi teşekkür ederim şimdiden.

Bende isterim bugday tenlıyım kumral saçlıyım sarı boya var ustunde:KK30:
Esım beyaz tenli siyah saçlı

bana da bakabilr misin ?

ben kumralım ,nişanlımın teni benden cok hafif koyu kalıyor.

ben kumralım, sevdiğim kişi açık esmer. bakabilirsen falıma seviirim.:KK42:

bir mesafe var aranızda, aile kaynaklı olabilir bu mesafe. aile kartı çıktı hanginizin ailesi bilemiyorum. beraber misiniz bilemiyorum ama birlikteliğinize engel olan bir çok olay dönüyor etrafınızda. arada sevgi saygınız var, ama kendi hisleriniz mi engel size başkaları mı bilemiyorum. erkek sana daha yakın olmaya çalışıyor. sen inadına mesafeler koyuyorsun araya. kalplerinizin biraz zamana ihtiyacı var. erkek çok sorunlu biri sanırım. kafasına her şeyi takıyor, ufacık bir sözünü bile yanlış anlayıp sorun çıkarıyor gibi. tüm bunlara rağmen yine de seni çok seviyor ve seninle bir gelecek düşünüyor.

bir mesafe var aranızda, aile kaynaklı olabilir bu mesafe. aile kartı çıktı hanginizin ailesi bilemiyorum. beraber misiniz bilemiyorum ama birlikteliğinize engel olan bir çok olay dönüyor etrafınızda. arada sevgi saygınız var, ama kendi hisleriniz mi engel size başkaları mı bilemiyorum. erkek sana daha yakın olmaya çalışıyor. sen inadına mesafeler koyuyorsun araya. kalplerinizin biraz zamana ihtiyacı var. erkek çok sorunlu biri sanırım. kafasına her şeyi takıyor, ufacık bir sözünü bile yanlış anlayıp sorun çıkarıyor gibi. tüm bunlara rağmen yine de seni çok seviyor ve seninle bir gelecek düşünüyor.

vallahi çok doğru söyledin herşeyi aklım şaştı. çok teşekkür ederim tatlım:KK9:

ilk bana bakarmısın :)) ikimizde kumralız ama erkek arkadaşım biraz daha koyu gibi teşekkür ederim şimdiden.

akraba çevrenden seni isteyen birisi var mı?
sevgilinle aranızda aşk çok güzel görünüyor. birbirinize karşı dürüstsünüz, anlayış ve güvenin hakim olduğu bir ilişki. kalp kartlarınız ve beden kartlarınız birlikte görünüyor. sonsuz ve mutlu bir aşkın habercisi. yalnız sevgilinle olmanı istemeyen birileri var. bu kişi veya kişiler senin yakın çevrenden, akrabalarından. aranızın açılmasını istiyorlar. en başta kart kesiminde de çıkmıştı. sana aşık olan biri olabilir akrabalarından bu yüzden istemiyorlar.

öle bişeyden haberim yok ama olacağını sanmıyorum. ama sevgilimle aramızdaki doğru çıkmış :) teşekkür ederim

ben kumralım oda siyah saçlı ama kara değil açıkta değil :)) kumralmı oluyo:26: banada bakarmısın

Bende isterim bugday tenlıyım kumral saçlıyım sarı boya var ustunde:KK30:
Esım beyaz tenli siyah saçlı

evlilere pek tutmuyor yorumlarım ama bakalım tutacak mı :)

kart kesiminde çift taraflı sorun çıktı. biriniz sorunları çok önemsemezken diğeriniz çok fazla kafasına takıyor. birinin önemsemeyip diğerinin önemsemesi aranızda daha fazla soruna yol açıyor.
bunun dışında evliliğiniz yolunda görünüyor. eşinin sana yapmak istediği bir sürpriz var sanırım, içinde sakladığı bir teklif var. eşin sana daha bağlı sanırım.
fiziksel yakınlaşmada sıkıntılarınız mı var? belki her zaman bir araya gelemiyorsunuzdur, senden yana yakınlaşma isteği görünüyor.

evlilere pek tutmuyor yorumlarım ama bakalım tutacak mı :)

kart kesiminde çift taraflı sorun çıktı. biriniz sorunları çok önemsemezken diğeriniz çok fazla kafasına takıyor. birinin önemsemeyip diğerinin önemsemesi aranızda daha fazla soruna yol açıyor.
bunun dışında evliliğiniz yolunda görünüyor. eşinin sana yapmak istediği bir sürpriz var sanırım, içinde sakladığı bir teklif var. eşin sana daha bağlı sanırım.
fiziksel yakınlaşmada sıkıntılarınız mı var? belki her zaman bir araya gelemiyorsunuzdur, senden yana yakınlaşma isteği görünüyor.

Ne diyimki pes
Yureğine sağlık

kendi ten renginiz:kumral
baktırmak istediğiniz kişinin ten rengi:kumral(daha acık)

bende bende:KK1:

bana da bakabilr misin ?

ben kumralım ,nişanlımın teni benden cok hafif koyu kalıyor.

evlilik ve aile kartların çıktı kart kesiminde. ailen senden daha mı çok istiyor evliliğinizi.
nişanlını çok sevmiyor musun, bu kartlarda çıkmadı ama öyle bi his çöktü içime.
çok zorlandım sana yorum yapmakta. kartlara göre yorum yapamıyorum nedense.
senin birtakım sorunların var, bunlar ilişkinle alakalı sorunlar. nişanlının sevgisine layık olmaya çalışıyorsun yürekten sevmeye çalışıyorsun veya gerçekten seviyorsun. ama açık tenli bir erkek var kartların içinde. unutamadığın, hala hayalini kurduğun veya zorla unutturulmaya çalışılan biri olabilir. hala seviyorsun bu kişiyi ve seviliyorsun bu kişi tarafından. evlilik kartın çıkmış yine ama arada çıkmış, nişanlının yanında değil ama uzakta da değil.
yazdıklarım kafanı karıştırmasın olur mu? hisleri çok kuvvetli olan biri değilim. ama üzüldüğüm şeyler oldu falını açtığımda, nedensiz. hepsini silip daha sonra bakayım sana demek de geliyor içimden şu an ama sonraki açtığımda da aynı hislere kapılmayacağımı bilemiyorum. fırsatım olursa bi daha bakarım sana sonra

Ben kumral kahverengi gözlü, eşim ela gözlü kızıl, açık kumral arası. İlişkimiz için bakarsan sevinirim.

ben kumralım oda siyah saçlı ama kara değil açıkta değil :)) kumralmı oluyo:26: banada bakarmısın

sizin ikinizin da daha önce ilişkileri olmuş. senin sevdiğin kişi biraz daha koyu esmer tenli, onun sevdiği kişi hemen hemen kendi tenine yakın tende biriymiş. ikinizin de kalp kırıklıkları görünüyor. belki birbirinizi derman olarak görüyorsunuz, acılarınızı dindirmek birbirinizi mutlu etmek istiyorsunuz. ama eskiye dönük kırıklarınız hep aklınızda unutamıyorsunuz ve bazen bunlar ilişkinize yansıyor. erkekten yana resmi bişeyler yapma düşüncesi var. söz nişan gibi.

Jadaloz cum , sana ozel mesaj atmak istedim ama mesaj kutun doluydu , bir bakar misin sekerim :) baska bir topic te bana fal bakmistin onunla ilgili bir seyler soylemek istiyorum mesaj kutunu birazcik bosaltiver :)

kendi ten renginiz:kumral
baktırmak istediğiniz kişinin ten rengi:kumral(daha acık)

bende bende:KK1:

bir teklif var, neyle ilgili bir teklif bilemiyorum ama bu teklif sorun çıkaracağa benziyor.
açılımda kendi kartlarınız dışında kart kalmadı. bu ilişkinizin gayet sağlıklı, mutlu ve huzurlu olduğu yorumunu getiriyor. kartların dizilişine bakarak da kendinizi karşı tarafa çok bağlamadığınızı, gerektiği zamanlarda bağımsız birer birey olarak günlük hayata devam ettiğinizi söyleyebilirim. ikiniz de kendi hakkını, düşüncesini savunan ve birbirinize bu konularda saygı duyan bireylersiniz.

X