Sadece "bugün" isteyen herkese fal açıyorum

........................................................

Son düzenleme:
sevgi dolu bir görüşmeniz var. bu görüşme talebi senden geliyor. sevgilinin bazı sorunları görünüyor seninle paylaşamıyor sanırım. senden uzakta çıkmış sorunlar, sana yansıtmaktan çekiniyor olabilir.

Fal için çok teşekkürler :)
Dün ona biz birbirimzi çok seviyoruz dedim gözlerime bakarak ve gülerek aynen dedi :) çok mutlu oldum :)

İşiyle ilgili maddi sorunları var. Bunu bana yansıtmamaya çalışıyor ama verdiği tepkilerden bunu anlaıyorum. Anlat diye ısrar etsemde kesinlikle anlatmıyor :KK43:

Peki falımızda evlilik varmı ?

sevginizde sorunlar var sanırım sanki çok azımsanacak şeyler değl. bu sorunlar yüzünden kartlarınız ayrı yerlerde çıkmış. senden yana mesafe söz konusu. eşini seviyorsun ama bu sorunları da göz ardı edemiyorsun

Allah'a şükür pek sıkıntı yok ama teşekkür ederim baktığın için :KK16:

kusura bakma arkadaşım, başka nickle karıştırmışım sanırım baktım geriye gerçekten açmamışım sana fal. cevap verdiğim halde görmeyenler olmuştu, senin ismini de bikaç kere gördüm zannettim.

beraber değilsiniz sanırım şu an, kartlarınız ayrı yerlerde çıktı. sen içten içe özlem duyuyorsun. o da sana bir teklifle gelmeye hazırlanıyor. erkekten yana evlilik ve aile kartları çıktı. belki ailesi artık evlenmesini istiyordur. sana gelen teklif de evlilik teklifi olabilir.

Canimmmm tesekkur ederimmm gercekdende ayri sehirlerdeyiz bayram tatili icin memleketine gitti bi sure orda kalicak ve artik teklifi bende bekliyorum:-) 4 yil oldu etsin artik dimi:-)
Tekrardan tesekkur ederim hersey gonlunce olsun

sevgilinin senin bir görüşme isteği var görüşmesinde de ilişkiniz için önemli olan şeyler konuşacaksınız. evlilik gibi :)
sen de bu teklifi bekliyorsun zatn. yakınlaşma ve özlem kartları çıkmış senden yana da. daha yakın olmak istiyorsun artık.
ağzına sağlık ortada bi ilşki yok demekki olması için konuşucaz :)

yakınlaşma ile ilgili bir teklif var, fiziksel bir yakınlaşma isteği bu. kalp kartlarınız birlikte çıkmış. beden kartlarınız da birlikte ama dizilime göre senin sevgi yoğunluğun daha fazla. erkek kendini biraz daha fazla seviyor sanırım. senden yana bir görüşme isteği görünüyor.

Maalesef bu benim eski erkek arkadaşım ve aynen öyle tam bir narsist en çok kendini sever...:KK9:Çok teşekkürler size de

gayet güzel giden bir birliktelik görünüyor kartlarda. sevginizi esirgemeyen, dillere destan diyebilceğim bir ilişki. erkek arkadaşını ailenle tanıştırdın mı? ailenle erkek arkadaşın arasında bir yakınlaşma görünüyor

çok teşekkürler doğru bildiniz yüreğinize sağlık :KK16:

ciddi konularda insanları etkileyebilecek şeyler yazmak istemiyorum. yazdığını gördüm ama falını hatırlamıyorum ki çok fazla fal açtım unuttum.
umarım benim yorumumla alakalı değildir ilişkinin bitmesi eğer öyleyse gerçekten üzülürüm. hayırlısı olsun canım senin için

Hayır canım senin yorumunla alakalı değil başka bir nedeni vardı.

jado bana fal açar mısın. Ikimiz de kumralız. Ben daha koyu tenliyim. :KK34: yüklersen falına bakarım.

eşin ailesine çok bağlı biri sanırım. bu bazen seni kızdırıyor. ailesi de bu durumu kullanıyor olabilir.
şu sıralar evliliğinizde yolunda gitmeyen şeyler mi var? berabersiniz ama ayrısınız gibi çıkmış kartlar. belki bi süre birbirinizi özlemek adına farklı şeyler deneme ihtiyacı hissedebilirsiniz. ne bileyim birbirinizden biraz ayrı kalma gibi. olumsuz bir yorum oldu ama kartlar öyle çıktı üzgünüm. umarım böyle bi durum söz konusu değildir

TŞKR ler cnm yorumun için eşim ailesine düşkündür evet ama ailesiyle hiç bi sorun yok aramızda tam aksi çok iyi anlaşırız eşimlede rabbime şükür iiyiz 1 yıllık evliyiz ufak tartışmalar dışında hersey yolunda:KK16::KK16::KK16:

X