Sadece cinsellik mi istedi..

bana duygusal hisleri var zannettim,sizce böyle bi durumda ne yapılmalı?sizce bu adam neden böyle yaptı?ben ne yapmalıyım

Saf mısınız bu kadar yoksa gerçekleri görmek mi istemiyorsunuz? Fb olacaksanız olun yoksa size bayılmıyor. Açın gözünüzü.

Hayır elbette ama mesajda kötüyken yanyanayken iyi davranıyordu mesajda söylediklerini söyle dediğimde susuyordu,tuhaftı bi öyle bi böyle yaparak kafamı karıştırdı yoksa en başında bitiren bendim hep

Ya ne diyecek ya işini görene kadar iyisin hayatta yan yana iken action alınır diye herkes yürür icabında ayıya dayıcım der

Arkadaşın ya düşmanın ya da süzme salak. Yeşilçam da falan yaşıyor. Evlenip boşanmış kadınlar da zerre tecrübe yok. Çok keklenirsiniz böyle siz ilişki çok iğrenç başlamış yatmakla hiçbir erkeği aşık edemezsiniz öyle kolay kolay. Hele size beden olarak bakan birine.

Niye böyle ilk anda rezili çıkmış bu ilişki ...hayır ben ahlak yonunden bakmıyorum ....ruhsal olarak iğrenç yahu....sevdiğin tanımaya cabaladigin zaman anı biriktirdiğin biri değilki....koca tabela aşmış boynuna dedim bu diye.....bunun neyine hayal kurup bağlanıp zorladiniz niye duygusal olarak bu kadar bağlanma güdüsü var yanlışa.....önce bunu çözün ....sevginin olduğu yerde olması doğal olan kendiliğinden olan bu dürtü ...sevginin olmadığı her yerde basittir.....sevgisiz olanı kabul eden iki kişiye lafım yok oda olabilir ....ama sizin anlattiginizda ya bağlanırsa beni severse amacıyla bir şeyi yapmak zorunda hissetmek var ....bunu yapmayın kimse için kendinize siz istersiniz o ayrı mevzu ....ama bu konuda olmaz unutun şu çapsızi

Adamın amacı sadece kullanmak bedavaya yatacak biri arıyor kendine başka da bir şey değil iğrenc yani. Başka erkek mı yok. Derhal uzaklaşın

Hayretle okudum, kendinizi nasıl bu kadar aşağılatabildiniz? Hiç mi öz saygınız sevginiz yok? Bir de ben napayım diye soruyorsunuz. Her yerden engelleyip geçin yahu. Adam kaba tabirle vereceksiniz diye iki yüzünüze gülmüş, vermeyince de gerçek yüzünü göstermiş. Bunu anlamak bu kadar mı zor?

Adamın amacı cinsellik demiş herkes ama o iş öyle değil!
Adamın amacı arkadaşlarına bir şeyleri kanıtlamak. Bakın 5 yıldızlı oteli benim için tuttu diyecek, kameraya da alacak tabi. O evi boş dediği arkadaşına da yamayacak seni. Videon her yerde dolaşacak.
Gerçekten a.talsınız! Sinirim tepeme çıktı!

Adamın amacı sadece kullanmak bedavaya yatacak biri arıyor kendine başka da bir şey değil iğrenc yani. Başka erkek mı yok. Derhal uzaklaşın

Bence konu sahibi sevgiye aç. Kendisini yalnız hissediyor. Boşanmanın üzüntüsünü üzerinden atamamış. Karşısındaki karaktersizin iğrençliğini göremiyor. Toksik erkeklerden uzak durmak gerek.

okumaktan sıkıldım herşeyin farkında olup böyle davranmanız olmamış niyet belli önceden yollamalıydınız

Yemin ederim sinirim zıpladı böyle arkadaş falan olmaz. Bunu kime anlatsan seni kullanmış der. İlişkilerde elbette cinsellik olur ama daha ilk baştan löp diye de olmaz her şeyin bir adabı var. Dediğiniz çok doğru erkekler cinsellikle aşık edilmez. Zira onlar beğenmediği kadınlarla da yatabilecek potansiyele sahip. Biz kadınlar yapamayız midemiz bulanır zevk de almayız ama erkekler öyle değil.

Böyle arkadaş düşman başına.. Arkadaşınız yaşayamadığı aksiyonların heyecanını sizde deneyimlemek istiyor sanırım

Konunun fake olmasını ümit ediyorum, boşanmış bir kadının bu kadar saf, tecrübesiz davranmasına anlam veremiyorum. Bir söz var “sevgi insana her şeyi yaptırır, bir de sevgisizlik” diye. Sevgi ve ilgi açlığı maalesef kendinizi aşağılar duruma getirmiş sizi.

Konu sahibi mantıklı düşünemiyor içinde yaşadığı buhranlardan ötürü. Toplumun belirli kesimlerinde hala boşanmak bir tabu. Bakire olmayan kadınlara farklı gözlerle bakılıyor. Büyükşehirde yaşamıyor sanırım. Konu sahibinin iyi niyetinden, sevgisinden, saf duygularından yararlanmaya çalışmış. Sırtlan işte. Olabilir bu da tecrübe olmuş. Hepimiz insanız. Hata yapabiliriz.

Adam açıkça otel tut cinsellik dışında birşey için rahatsız etme diyor. Siz de apart teklif ediyorsunuz kabul etmiyor şaka gibi… şimdi siz bu adamla beraber olsanız gayet içiniz rahat ve sevildiğinizi düşünerek devam mı edeceksiniz? Yeni boşanmış bir kadın olarak daha akılcı davranın bu konu 17 yaşında bir ergenin konusuna benziyor. Kullandırmayın kendinizi hiçbir şekilde muhattap bile olmayın yoksa çok üzülürsünüz.

Ay yokkk kendi ağızlarıyla söylüyorlar zaten gönül eğlendirmek terimi burdan geliyor onlar için şişme bebek düşün yeter ki gircek birşey bulsun ay söylettiriyorlar ya. Bende okuyunca dellendim. Kadınlar istisnalar olsada mutlaka hoşlandıkları ve seçtikleri kişi ile birliktelik yaşar doğa da bile böyledir. Hatta duygusal bağ da kurar ilerlerse çünkü cinsellik kadın için en üst düzey bağ kurma ve paylaşım aktivitesidir.

Böyle arkadaş düşman başına.. Arkadaşınız yaşayamadığı aksiyonların heyecanını sizde deneyimlemek istiyor sanırım

Arkadaşına insan böyle gaz verdiğine göre zoru var kadınla. Cinsellik ile aşk arasında ki ince çizgiyi de karıştırıyor demek ki her zmaan duygu temelli değildir bedensel açlık gidermek de vardır işin içinde. Bu durumda zaten işi düştükçe arar sorar ordan bile anlaşılır.

Gökten beyin yağsa sen şemsiye açarsın öyle bir salaklık…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…