Sadece içimi dökmek istedim

Zararın neresinden dönersen kârdır....
Evet çok şey yaşamışsın ama ya evlenip öğreneydin bunları ? Onca emeğin yerle bir olsaydı ?..
Keşke seni bu kadar itip kakan adamın peşinden bu denli koşmasaydın...
Tüm bunlar tecrübe oldu senin için bu yönden bak daha da olgunlastin..
Bundan sonrası için çok çok mutlu olmaya bak ve bırak ne hali varsa görsün
Kendinden başkasını düşünme
Çok haklısınız.. çok fazla olgunlaştım, her şeye bakış açım değişti gerçekten. Acı ama iyi bi tecrübe oldu benim için

Cok sukur kurtulmussun ya evlenseydinde adam tutup bu cocuk benim diyerek getirseydi :KK43:

Aman Allahım düşüncesi bile kötü sakın iletisime gecmek isterse muhattap olma yolun acik olsun insallah Allah karsina en iyi insanlari cikarsin

Ben de suan o kandırılma unutma acı çekme aşamasındayım bu yuzden birbirimizi iyi anlarız. Ben nişan attım ve diyorum ki allah beni kurtarmış çok şükür keşke senin gibi daha önce görseymişim.dik dur arkadasım içinde yasa acını ona bir çöp kadar değer vermemişsin gibi davran. Ve o toz kondurmayan insanlara da öyle yansıt ki haberini alamasın kimseden
Çok sağolun gerçekten,Allah yardımcınız olsun. Ne zaman isterseniz mesaj atabilirsiniz, böyle zamanlarda kendini anlayacak birilerine çok ihtiyaç duyuyor insan. Zira insanlar sınanmadıkları acı hakkında çok kolay konuşuyorlar

Çok haklısınız.. çok fazla olgunlaştım, her şeye bakış açım değişti gerçekten. Acı ama iyi bi tecrübe oldu benim için

Hayat böyle yaşamak acı olgunlaştırır insanı..
Onu takip etmeyi bırak canim üzülmene güzel canını sıkmana değmez emin ol...
Seni gerçekten seven ve senin sevdiğin biri olacak bir gün o zaman diyeceksin ki keşke boş yere zaman kaybetmeseydim hayatıma baksaydım diye daha 20 yaşındasın bir sürü güzellik seni bekliyor...
Gülmekten asla vazgeçme....

Hayat böyle yaşamak acı olgunlaştırır insanı..
Onu takip etmeyi bırak canim üzülmene güzel canını sıkmana değmez emin ol...
Seni gerçekten seven ve senin sevdiğin biri olacak bir gün o zaman diyeceksin ki keşke boş yere zaman kaybetmeseydim hayatıma baksaydım diye daha 20 yaşındasın bir sürü güzellik seni bekliyor...
Gülmekten asla vazgeçme....
Asla vazgeçmeyeceğim :KK28: çok teşekkür ederim çok sağolun:KK200:

Cok sukur kurtulmussun ya evlenseydinde adam tutup bu cocuk benim diyerek getirseydi :KK43:

Aman Allahım düşüncesi bile kötü sakın iletisime gecmek isterse muhattap olma yolun acik olsun insallah Allah karsina en iyi insanlari cikarsin
Allahım korumuş gerçekten. Asla, iletişime geçmesine izin vermeyeceğim asla. Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için:KK200:

Kimse sınanmadığı günahın masumu değildir.
Kimsenin sizi yargılamasına izin vermeyin.Bütün kızlar olarak bunu uygulamalıyız
Konunuzu okudum şimdi çok çok üzüldüm. Ama geçecek biliyorsunuz değil mi? Ne kadar güçlüymüşsünüz ki o nişanı atmışsınız. Buna sessiz kalıp evlenecek o kadar çok insan olurdu ki, siz geleceğinizi kurtarmışsınız

Konunuzu okudum şimdi çok çok üzüldüm. Ama geçecek biliyorsunuz değil mi? Ne kadar güçlüymüşsünüz ki o nişanı atmışsınız. Buna sessiz kalıp evlenecek o kadar çok insan olurdu ki, siz geleceğinizi kurtarmışsınız

Di mi? Ben de sana bunu söylüyorum aslında.ben o mesajları döne döne okudum sen de onun sana yaptıklarını yazmışsın ya özledikçe onları oku biraz dısardan bakmaya çalış ben öyle yapıyorum

Di mi? Ben de sana bunu söylüyorum aslında.ben o mesajları döne döne okudum sen de onun sana yaptıklarını yazmışsın ya özledikçe onları oku biraz dısardan bakmaya çalış ben öyle yapıyorum
Kesinlikle. Ama böyle insanlar, özlemek bir kenara dursun, hatırlanmamalı bile. O günler de gelecek eminim:KK200:

Bir de ben sunu anlamiyorum etrafta bekar yok da mi evli kadinla beraber olmus.

Bir de yarin kendi evlense ne olucak kendi esi baskasiyla beraber olsa ne hisseder?

Hani gercekten kotu ahlakta da derece var ve bu adam en ustlerdeki seviyede oynuyor.

Bir de ben sunu anlamiyorum etrafta bekar yok da mi evli kadinla beraber olmus.

Bir de yarin kendi evlense ne olucak kendi esi baskasiyla beraber olsa ne hisseder?

Hani gercekten kotu ahlakta da derece var ve bu adam en ustlerdeki seviyede oynuyor.
Kalbi uçkurunda atan bi insan bu. Ben başka diyecek bişey bulamıyorum, ve ailesi bu olayda onu suçlamıyor biliyo musunuz? Kardeşi bana, ama senden önce olan bişeymiş dedi. Annesi, sarhoşmuş, tuzağa düşürmüşler oyun oynamışlar dedi. O kadar normal geliyor ki onlara bu. Daha ne kadar alçalabilirler bilemiyorum

Kalbi uçkurunda atan bi insan bu. Ben başka diyecek bişey bulamıyorum, ve ailesi bu olayda onu suçlamıyor biliyo musunuz? Kardeşi bana, ama senden önce olan bişeymiş dedi. Annesi, sarhoşmuş, tuzağa düşürmüşler oyun oynamışlar dedi. O kadar normal geliyor ki onlara bu. Daha ne kadar alçalabilirler bilemiyorum

Kendilerini kandirarak rahatlamak istiyor veya size karsi kendilerini normal gostererek hakli olmak istiyorlar.

Bir de kusura bakmayin anlamak icin soruyorum kadin guzel mi ve kadinin maddi durumu nasil?

Kendilerini kandirarak rahatlamak istiyor veya size karsi kendilerini normal gostererek hakli olmak istiyorlar.

Bir de merak ettim kusura bakmayin anlamak icin soruyorum kadin guzel mi ve kadinin maddi durumu nasil?
Estağfurullah ne kusuru, maddi durumunu bilmiyorum inanın ama kadın güzel değil. Yani kendim objektif olamam diye bikaç kişiye daha gösterdim ama normal sıradan bir kadın yani

Estağfurullah ne kusuru, maddi durumunu bilmiyorum inanın ama kadın güzel değil. Yani kendim objektif olamam diye bikaç kişiye daha gösterdim ama normal sıradan bir kadın yani

Cok gecmeden yuzunu gormussunuz.
Gercekten artik kimin eli kimin cebinde belli degil.
Siz gururla onunuze bakin sizin gibi birini kaybetti o uzulsun.

Cok gecmeden yuzunu gormussunuz.
Gercekten artik kimin eli kimin cebinde belli degil.
Siz gururla onunuze bakin sizin gibi birini kaybetti o uzulsun.
Ben mükemmel bi insan değilim, olamam da ama öyle birine fazla olduğuma çok eminim. Çok tuhaf insanlar, kafalarının içinde ne dönüyor, bir kalpleri var mı, anlayamadım. O da aslında kendine layık birini buldu bence. Al birini vur ötekine:KK67:

X