sadece yürüyüş ile zayıflayalım :))

Bende her kış mutlaka kilo alıyorum .
Başım ne zaman sıkışırsa yürüyüşe başlıyorum
Birde ben kiloyu direk bacak popodan aldığım için daha çok etki ediyor yürüyüş
Ufaktan başlayım kilo vermeye dedim adet de olucam az kaldı ama kilo veremesemde biraz bacaklara selülitlere şok olsun :))
Bugün 2 saat yürüdüm çok soğuktu ama sıkı sıkı giyindim sarındım
Biraz zorlandım unutmuş vücut
Buraya bakıyım bende motive olayım

Kolay gelsin fıstıgımmm:KK15:
tesekkur ederım canım :KK15:

Bende her kış mutlaka kilo alıyorum .
Başım ne zaman sıkışırsa yürüyüşe başlıyorum
Birde ben kiloyu direk bacak popodan aldığım için daha çok etki ediyor yürüyüş
Ufaktan başlayım kilo vermeye dedim adet de olucam az kaldı ama kilo veremesemde biraz bacaklara selülitlere şok olsun :))
Bugün 2 saat yürüdüm çok soğuktu ama sıkı sıkı giyindim sarındım
Biraz zorlandım unutmuş vücut
Buraya bakıyım bende motive olayım
hoşgeldin yenii katılımcı sanırım :KK50:bnde bu gun basladım su an topuklarım agrısa da ıcım rahat ettı :KK45: 2 saat yurudum ılk gunden kosmayım dedım

merhaba arkadaşlar ben de kaç kere diyete başlayıp sonunu getiremedim :KK43: ama bi kaç gündür aklıma bol su ve yürüyüşle denemek geldi.diyet yaparım ama uyku düzensizliği yüzünden olmuyor :KK43: okuduğum kadarıyla kilo uyku düzensizliği de yapıyor :KK43: bi de böyle deneyelim.belki ilerde diyeti de katarım içine...2 gündür 3 mile lesli yapıyorum.2.5 litre su içiyorum.ekmeğimi de tam buğday alacağım bundan sonra.tabi ki abur cubur,kızartma,şeker,hamur işleri de yasak.

merhaba arkadaşlar ben de kaç kere diyete başlayıp sonunu getiremedim :KK43: ama bi kaç gündür aklıma bol su ve yürüyüşle denemek geldi.diyet yaparım ama uyku düzensizliği yüzünden olmuyor :KK43: okuduğum kadarıyla kilo uyku düzensizliği de yapıyor :KK43: bi de böyle deneyelim.belki ilerde diyeti de katarım içine...2 gündür 3 mile lesli yapıyorum.2.5 litre su içiyorum.ekmeğimi de tam buğday alacağım bundan sonra.tabi ki abur cubur,kızartma,şeker,hamur işleri de yasak.
merhaba canım hoş geldin. bende diuyet yapamam boğazımı da hiç tutamıyorum ama yürüyüş iyi geliyor iştahım kesiliyor sanki..

Hoş bulduk canım. Evet hiçbir şey yapmamaktan iyidir.dikkat etmeye çalışıyorum ama sabaha kadar oturunca mecburen gece atistirmalari oluyor.ya bi de bahar geliyor ya umutluyum belki metobolizmamiz hızlanır :) geceler kısalir.hani diyolar ya hayat şeklinizi değiştirin diye.yavas yavas başlamış olalım :) masamın üstünde artık kuru kayısı yeşil çay tarçın duruyor hep hatirlayim diye.zayiflayamadigim için çok kızıyorum kendime ve sağlığım bozulacak diye korkuyorum.ins vazgeçmem.ins başarırız hep birlikte

Bugün yürüyüse basladim..yediklerime dikkat edicem insallah..Daha oncede yuruyüs yapmistim.iki üc ay ama devamini getiremedigimden gram verememistim.Kilo vermek benim icin inanilmaz zor bir sey.Ama Kilo almak..cok Cabuk ve hizli oluyor..Ciddi anlamda bunalima bile giriyorumm

Merhabalar kızlar:) bende yarından itibaren başlıyorum yürüyüşe pes etmeden devam edip istediğimiz vücuda kavuşalım inşallah:)

Merhabalar.Bugun tam bir hafta oldu bisiklet ve yuruyus yapiyorum.Bu gun ki kilom:74.800
700 gr. Vermisim .Bu arada gecen hafta tam adet oncesi tartilmistim yani bence 300-400 gr. Anca vermisimdir.Hergun 1.5 lt. Su ,2 fincan yesilcay iciyorum ayrica 5 ten sonra yemek yemiyorum ama iste verebildigim bu:KK43:(

hoşgeldin barayco.yakınmış kilolarımız.ben de pazartesiden beri diyet yapıyorum.cumartesi spor ve 2.5 litre su ile başlamıştım.pazartesi de diyete başladım.malesef kilo vermek uzun sürüyor bunu göze alıp başlamalıyım.bi de başla -bırak daha çok kilo yapıyor :KK43: denenmiştir :KK43: bu sefer motivasyonum yüksek inş bozmam diyeti :) 2 gündür de 3 mil yapıyorum.normalde işe gittiğim günler 1 mil diye karar almıştım da arttırdım :)

annem çok ekmek yemesine rağmen sadece yürüyüş ile uzun vadede zayıfladı. 5 kilo verdi ama fiziken 8 kilo vermiş gibi çünkü sporun fiziğe etkisi gerçekten daha iyi. sporla kilo vermek ayrı diyetle kilo vermek ayrı...

bende yürüyüş yaparak kilomu uzun süreler korudum hatta bu aralar aşırı zayıfladığımı düşünenler de var... ama yürüyüş gerçekten etkili. hızlı yürümek ve 1 saate yakın tutmak çok etkili oluyor. en azından bi 40 dakika yürüyüş özellikle akşam vakti çok işe yarıyor.

merhaba kızlar
burada havalar bir soğuk ki anlatamam suratıma tokat gibi çarpıyor resmen bu aralar evde pilatesle geçiricem gunlerı havalar azcık ısınsın hemen yürüyüşe döncem

selam:KK49::KK49:
artık kimse uğramasa da ben kilo verdim :cool::cool:
yuruyus sayesınde su anda 4 kilo verdim inşallah sizi de tesvik etmiş olurum :KK50::KK50:

merhaba canım yürüyüşünü sonuna kadar destekliyorum emin ol işe yarıyo ben günde sadece 6000 adım atıyorum yarım saat ya da en fazla 45 dk sürüyo galiba ama şimdiden farkı görebiliyorum. bir hafta yürüdüm kilo veremedim henüz çünkü dipsiz kuyu gibi bir iştahım var. :110: ama yürümenin etkisi ile basen ve kalçanın sıkılaştığımı görebiliyorm. bu da insanı gaza getiriyor tabi. yola devam her gün yürüyelim. :KK71::KK71::KK71::KK71:

merhaba bayanlar :KK49:
ben eskiden 45 kilodan fazla kilo alamayan miniş bir kızdım. sonra saolsun sevgilim ye ye diye diye bu hale getirdi beni tam 20 kilo alarak 65 kiloya ulaştım. şimdide bana göbeklisin diyor ki aramızda bozuk zaten onu düşünmemek için zayıflayacağım. yanlış anlaşılmasın o istedi diye değil. En Büyük KK
boğazımı hiç tutamam ne bulursam yerim ama çok sıkıldım göbekten 36 bedeni zorlamaktan:KK43::KK43:
bana destek olun ve 16 şubat sabahı başlayacak olan yürüyüşüme sizde katılın. hep beraber zayıflayalım. benım hedefim 55 olmak. :-):KK72::KK72:
bunuda diyetle yapamayacağımı bildiğimden kendime yürüyüş arkadaşı arıyorum. her sabah sporumu düzenli bir şekilde yapıcam ve yedıklerımı kısmayacam ınanaıyorum kı zayıflıcam. :KK66:
bu arada dertlerimi de düşünmeden hayatımı yoluna koymaya bakarım artık :KK61:

selam canım:KK66:

yürüyüşün kilo vermede çok etkili olduğuna inanıyorum...tecrübemle sabit...geçtiğimiz yaz tatile Antalya ya gitmiştik.denize mesafemiz yaklaşık yarım saat kadar dı.normal bir yürüme ile.bizimkisi biraz sallana sallana idi:))
günde iki kere gittik denize.sabah ve akşam üzerleri.10 gün gibi bir sürede günde günde 2 saat yürüyerek 3-4 kilo vermiştim..
ayrıca...mini bir tavsiye...her bünyede farklılık gösterir ama...sabahları aç karnına bir bardak taze sıkılmış portakal suyu mide karın bölgenizi inceltebilir.ben biraz yemeği kaçırınca hemen uyguluyorum.10 gün kadar..gözle görebiliyorum farkı...yalnız mini bir uyarı...diyabetiniz var ise lütfen dikkatli olun...portakallar çok tatlı...herkese kolay gelsin...sevgi ile gizem..

bu arada....yakınsan hafta sonları yürüyüş bana uyar.:KK48:

X