sadece yürüyüş ile zayıflayalım :))

Merhaba bayanlar herkese tek tek cvap yazmak isterim ama telden grdigim icin imkansiz nerdeyse oncelikle denizgeldi seni bur ad a gormek ne guzel :)
Dger arkadaslar olabildgince hizli ve uzun yuruyun gercekten ise yariyor :-* girebildikce yazacam ilerlemeyi

Merhaba bayanlar herkese tek tek cvap yazmak isterim ama telden grdigim icin imkansiz nerdeyse oncelikle denizgeldi seni bur ad a gormek ne guzel :)
Dger arkadaslar olabildgince hizli ve uzun yuruyun gercekten ise yariyor :-* girebildikce yazacam ilerlemeyi

selam canım....

haklısınız...yürüyüş tek başına etkili olmayabilir...ben sadece yürüyüşün etkisini gördüğüm için paylaştım..tabiii yaz mevsimi,aşırı sıcak oluşu+yaz mevsiminde fazla yemek yememek gibi bir alışkanlığımın olması da etkili olmuştur.fakat dilediğimce dondurma yemiştim :))

merhaba bayanlar :KK49:
ben eskiden 45 kilodan fazla kilo alamayan miniş bir kızdım. sonra saolsun sevgilim ye ye diye diye bu hale getirdi beni tam 20 kilo alarak 65 kiloya ulaştım. şimdide bana göbeklisin diyor ki aramızda bozuk zaten onu düşünmemek için zayıflayacağım. yanlış anlaşılmasın o istedi diye değil. En Büyük KK
boğazımı hiç tutamam ne bulursam yerim ama çok sıkıldım göbekten 36 bedeni zorlamaktan:KK43::KK43:
bana destek olun ve 16 şubat sabahı başlayacak olan yürüyüşüme sizde katılın. hep beraber zayıflayalım. benım hedefim 55 olmak. :-):KK72::KK72:
bunuda diyetle yapamayacağımı bildiğimden kendime yürüyüş arkadaşı arıyorum. her sabah sporumu düzenli bir şekilde yapıcam ve yedıklerımı kısmayacam ınanaıyorum kı zayıflıcam. :KK66:
bu arada dertlerimi de düşünmeden hayatımı yoluna koymaya bakarım artık :KK61:
AYNI BENİ ANLATMIŞSIN CANIM BENDE ŞUAN 65 KİLOYUM VE MUTLAKA 10 KİLO GİTMELİ BENDEN :)

selam canım....

haklısınız...yürüyüş tek başına etkili olmayabilir...ben sadece yürüyüşün etkisini gördüğüm için paylaştım..tabiii yaz mevsimi,aşırı sıcak oluşu+yaz mevsiminde fazla yemek yememek gibi bir alışkanlığımın olması da etkili olmuştur.fakat dilediğimce dondurma yemiştim :))
aslında bende tutamıyorum kendımı ama yınede gıdıyor En Büyük TÜRKİYE

AYNI BENİ ANLATMIŞSIN CANIM BENDE ŞUAN 65 KİLOYUM VE MUTLAKA 10 KİLO GİTMELİ BENDEN :)
o zaman hoş geldin canm :KK19:

hoşgeldin canım :KK50:
ben çok giremiyorum yogunluktan ama devam yuruyuse gıdıyor kılolar tum kızlar hadı bakalım canlanın En Büyük KK

Selam kızlar,
Bende sabah 1-1buçuk saat yürüyüş yapıyorum. Yeni başladım. Akşam 7 den sonra yemeyi kesmeyi düşünüyorum. Birde akşamüstü sıkılaşmak için evde pilates yapayım diyorum. Biraz da boğazımı tutarsam ohooo sanırım?? Ayy inşallah olur yaa.. :KK17:
Bu arada yaş 24 boy 170 kilo 65.1 tarih 28.03.2015 :KK49: Bakalım gelişmelerden haberdar etcem hedef 54.

Benim de başlamam lazım. Şu vizeler bitsin ben de yerimi alacağım burada. Boyum 173 kilom 56 idi en son. 4-5 kilo vermek istiyorum ben de. Haftaya en son kilomu yazıp ben de gelişmeleri yazacağım. Ayyy nasıl heveslendim. :nazar: :KK37:

Benide alın aranıza 75 kiloydum 67 ye düştüm hergün tempolu yürüyüş yapıp yediğime dikkat ediyorum hedefim 55 olmak bu yaza kadar olmam gerek lütfen banada destek çıkınn :-):-)

X