Maske Tarifleri Saf gülsuyu

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

turquoissee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
77
17
Merhaba arkadaşlar ben bir süredir şelale markasının gül suyunu kullanıyorum ama kullandıktan sonra yüzümde afedersiniz ama çiş gibi bi koku oluyo ve içeriğine baktım deiyonize su ve gül esansı yazıyo yani gül kokulu su sürüyorum sürekli yüzüme acaba bu sizinde dikkatinizi çekti mi saf gül suyunu hangi markada bulabilirim ve bu çiş kokusu neden geliyor sizce :110:

Merhaba arkadaşlar ben bir süredir şelale markasının gül suyunu kullanıyorum ama kullandıktan sonra yüzümde afedersiniz ama çiş gibi bi koku oluyo ve içeriğine baktım deiyonize su ve gül esansı yazıyo yani gül kokulu su sürüyorum sürekli yüzüme acaba bu sizinde dikkatinizi çekti mi saf gül suyunu hangi markada bulabilirim ve bu çiş kokusu neden geliyor sizce :110:
Cnm ben rosense markasininkini kullaniyorum. Oyle memnunumki.
Tavsiye ederim.

X