safisin basari öyküsü 2 kez 35 kilo verdim :)

zara78 tebrikler canım, tekrar kilo almaman dileğiyle, ama yüzünü kapatıp fotolarını koyarsan öncesi ve sonrası diye mutlu oluruz...

hem de 2 kez vermişsin bu kiloları maşallah umarım bi daha almazsın ama mutlaka bu deneyimlerden ders çıkarmışsındır.

hem de 2 kez vermişsin bu kiloları maşallah umarım bi daha almazsın ama mutlaka bu deneyimlerden ders çıkarmışsındır.

2ci kilo almamin sebebi ise hamilelikti :)) ayyy yokkk birdaha alirmiyim aman allah korusun..ha aliyorum 1 2 kilo ama hemen geri veriyorum...herzaman diyette olmuyo esim kiziyo artik bikti benim yemek secmemde hafta sonlari birlikte oldugumuz icin az kacamak yapiyoruz disarda yemek falan yiyoruz veya o pisiriyo ben yiyoruum

2ci kilo almamin sebebi ise hamilelikti :)) ayyy yokkk birdaha alirmiyim aman allah korusun..ha aliyorum 1 2 kilo ama hemen geri veriyorum...herzaman diyette olmuyo esim kiziyo artik bikti benim yemek secmemde hafta sonlari birlikte oldugumuz icin az kacamak yapiyoruz disarda yemek falan yiyoruz veya o pisiriyo ben yiyoruum

seni hem tebrik ediyorum hem de yazdıklarını okuyunca seni adına biraz endişelendim.ne demek tok gezmeyi sevmiyorum açlık beni mutlu ediyor demişsin. sakın yememe hastalığına yakalanma.

zara seni tebrik ediyorum ama ben fotolari göremedim kaldirdin herhalde.bende 5 ayda 20 kilo verdim ama 2 aydir tik yok 90 dan 70e düstüm 5 10 kilo daha vermek istiyorum ama bu aralar istikrarimi kaybettim gibi dikkat ediyorum spor yapiyorum ama yinede gitmiyo gitmiyo.diyetisyenin demisya hani sana 85 kiloda takildinmi daha önce diye ben evlendigimde 65 kiloydum ve dogum kontrol hapi yüzünden bir ayda 70 olmustum ve bu beni kahretmisti acaba oyüzdenmi bu kiloda takili kaldim bende.benimde var basari öyküm ne mutluydum onu yazarken süper motiveydim ama suanda ne yapacagimi sasirdim.ben öyle haslama falan yemiyorum 20 kiloyuda öyle vermedim zaten.sadece sabahlari yesil cay ictim öglen normal yemegimi yedim aksamda tatli tabaginda olan yemegi yedim ve 3 lite su.haftada 3 4 kez 1 saat yüzdüm.haa suaralar yüzmüyorum pek belki haftada 1 kez gidiyorum cünki havuzlar tiklim tiklim yaz oldugu icin.6dan sonra yemiyorum gene ama porsiyonlarim büyüdü kilo veremedikce porsiyonlarimda büyüyo.kilo almadim COK SÜKÜR 2aydir zayiflamiyorum ama almiyorumda.motiveye ihtiyacim var.keske benim kocamda beni kilolu sevse.:))))ama 20 kilo verdim hala diyoki ben 20 kilo versem vücudum tas gibi olurdu sen hala limbir limdirsin diyo beni deli ediyo okadar ugrasiyorum gene tik yok.ekstra ne yapsam diye düsünüyorum....

zara seni tebrik ediyorum ama ben fotolari göremedim kaldirdin herhalde.bende 5 ayda 20 kilo verdim ama 2 aydir tik yok 90 dan 70e düstüm 5 10 kilo daha vermek istiyorum ama bu aralar istikrarimi kaybettim gibi dikkat ediyorum spor yapiyorum ama yinede gitmiyo gitmiyo.diyetisyenin demisya hani sana 85 kiloda takildinmi daha önce diye ben evlendigimde 65 kiloydum ve dogum kontrol hapi yüzünden bir ayda 70 olmustum ve bu beni kahretmisti acaba oyüzdenmi bu kiloda takili kaldim bende.benimde var basari öyküm ne mutluydum onu yazarken süper motiveydim ama suanda ne yapacagimi sasirdim.ben öyle haslama falan yemiyorum 20 kiloyuda öyle vermedim zaten.sadece sabahlari yesil cay ictim öglen normal yemegimi yedim aksamda tatli tabaginda olan yemegi yedim ve 3 lite su.haftada 3 4 kez 1 saat yüzdüm.haa suaralar yüzmüyorum pek belki haftada 1 kez gidiyorum cünki havuzlar tiklim tiklim yaz oldugu icin.6dan sonra yemiyorum gene ama porsiyonlarim büyüdü kilo veremedikce porsiyonlarimda büyüyo.kilo almadim COK SÜKÜR 2aydir zayiflamiyorum ama almiyorumda.motiveye ihtiyacim var.keske benim kocamda beni kilolu sevse.:))))ama 20 kilo verdim hala diyoki ben 20 kilo versem vücudum tas gibi olurdu sen hala limbir limdirsin diyo beni deli ediyo okadar ugrasiyorum gene tik yok.ekstra ne yapsam diye düsünüyorum....

canim merhaba..bende seni tebrik ediyorum:)) bence sen takili kalmissindir ne olur midini yitiripte porsiyonlarini büyütme..birden kilo alirsan cok üzülürsün iyice kendini koyuverirsin aman haa....ben dedigim gibi 8 hata falan takili kaldim...esininde öyle demesine cok kizdim ve üzüldüm bir es sevdigine kadinina nasil der böyle:KK43:(( kiyamam...seninde sevincini ümidini yitiriyodur ama kendin icin yap onu hic düsünme...rahat gezebileceksin giyine bileceksin cektirmeden kazagini ceketini...extra olarak inan ne yapsan bende bilemiyorum...herkes kendine göre bir diyet buluyor ...ve sende bulmussun..sen bu diyetle mutlusun..ben ise kendi yaptigimla...kolay gelsin diyorum sana kendine iyi bak...resimlerim duruyo degistirmedim veya kaldirmadim...nickime tiklayip album yaziyor ona tikliyacaksin...umarim görürsün hadi hoscakala.s.

wauuuuuuw safis das ist ja hervorragend.inanmiyorum resmen 20 yas genclesmissin ciddiyim.fistik gibi olmussun.bence esinin kilo vermeni istememesi kendininde kilolu olmasi:))) sanirim sen güzellestikce kocani begenmiceni düsünebilir.sende kesinlikle devam et kimseyi dinleme inan böyle adha güzelsin.
benim kocam beni tamamen sinir edip benim azimle hirsla sarilmami istiyor spora diyete.cünki ben zayifladikca istedigimi giydikce yüzüm güldükce o benden daha cok mutlu oluyo.tabi nekadar dogruluk payi var onuda bilmiyorum:)))))
bugün tekrar lahana corbasina basladim icine bolca kirmizi biber(baharat degil) koydum biliyosun kirmizi biberin tek basina yag yakma özelligi var.yaninada güzel ton balikli salata yedim ohhhh mis gibi.esimde yanimda pizza yedi o gümletti kalorileri.ama onun icin hava hos fitnes yapip vücud yaptigi icin onun kalori hesabi yok ne bulsa yiyo:)))) ama hemen yakiyo ben niye öyle degiliiiiiiiiiiiiiimmmmm okdarda spor yapiyorum.

Safişcim tebrik ederim.=)) En çokta şundan dolayı tebrk etmek isterim ki,Amaan alan aldı mantığıyla iyice koyvermemişsin.Ve eşinin seni tombiş sevmesine rağmen, Sen zayıflamak istemişsin.Yani kısacası , seni ilk önce,kendin için zayıfladığın için çok çok tebrik ederim:)) Umarım daha da verirsin:)

devam edin olur hic merak etmeyin sakinn ola vazgecmeyin...3 hafta 4 hafta diyet yapipta vazgecenlerden olmayin...aman haa...saygi duymam öyle kisilere,,,yemeyin ..ye ye ye ne oluyo kilo oluyo anca baskada birsey degil..2 3 dakika zevk aliyosunuz yerken ondan sonra ne ooluyo????? kocamannn bir HIC yani Kilo..o pis yaglardan t shortlardan cikan saklamaya calisanlardan olmayalim..bakin bana 40 kilo verdim simdi 70 kiloyum...cizelgemi degistiremiyorum ...kot pantolon giyniyorum birde t short ohhhhh dünya benim sanki..elimi kolumu salliya salliya yürüyorum ...hiccc kompleksim yok...devam edin emi...kurtulun kilolu yasamaktan..yemeyin yemeyin ac gezin acligi hissetmek mutluluk versin size..ben acken cok mutlu oluyorum ..tok iken ise mutsuz ve stress ve sinirli oluyorum :KK66:)))

Safişcim tebrik ederim.=)) En çokta şundan dolayı tebrk etmek isterim ki,Amaan alan aldı mantığıyla iyice koyvermemişsin.Ve eşinin seni tombiş sevmesine rağmen, Sen zayıflamak istemişsin.Yani kısacası , seni ilk önce,kendin için zayıfladığın için çok çok tebrik ederim:)) Umarım daha da verirsin:)

tebrigin icin cok tsk ederim...evet esim maalesefki beni kilolu halimlede cokkkkk severdi ..hayret ediyorum ..halan inanmis degilim ama öyle diyor kendisi simdi konusuyoruzda...adamin aklini degistireyim diyorum sisman kadin iyi degil güzel glrünmüyor erkekler zayif kadin sever diyorum ..banane o erkeklerden ben seni sismanda seviyorum diyor:))) hayrettttttttttttttt........ama cok kiskaniyor artik beni...istemiyor yanliz basima disariya cikayim..herkes sana bakacak diyor ben isteyken hic cikma emi disari diyo ben gelince beraber cikarik diyo :KK66:)) oldu tamam diyorum bende ama nafile o ise ben ise hazirlanip hoppp disari ehuehue ...yazik giii adama ...kendi siskoya benide öyle istiyo kaydirigubbakcemile3

umarım bu kiloları geri almazsın zara78:KK70: kendini o halinle beğenmen güzel bir şey aslında özgüven:)) ama yine de zayıf olmak sağlık açısından çok önemli...

umarım bu kiloları geri almazsın zara78:KK70: kendini o halinle beğenmen güzel bir şey aslında özgüven:)) ama yine de zayıf olmak sağlık açısından çok önemli...

yok yok almam asla..alamamki cünki yiyemiyorum fazla ve eskisi gibi yagli seyler.yersem inan hastalaniyorum migdem bulaniyor yag oldugundan.....yesemde cok az yiyorum böylelikle dengeyi kurup koruyorum kilomu..hic almadim hep azda olsa gramm da olsa verdim...:lepi:

X