safisin basari öyküsü 2 kez 35 kilo verdim :)

ayyy akşam süt olsun diye yediklerimden utandım ilk kızımı doğurduğumda gene iyiydim snra süt olsun diye yedim 95 oldum sonra kk sayesinde dyete başladım 82 lere kadar indim eşimde bende çok mutlu olduk anlatamam tatile gittik eşim bana ne görse alaım diyo ben sana yıllarca kıyfet almak isterdim ama vücuduna olmaz diye alamazdım adam 82 ye seviniyodu yani sonrası 88 le hamile kaldım kızım 2 aylık 93 kiloyum 5 kilo kaldı alıyorum da üstüne gene inanılmaz bi iştahım var anlatamam ne bulsam yiyorum evde özellikle çikolata şeker yazdıklarınız gaza getiridi inşallah bende yaza en azından bi 10 kilo vererek başlamak istiyorum paylaşımın ve resimlerin acayip motive etti teşekkürler

yeme kiz valla inat et yeme...ne ye ye dur yaptik bunca sene...ayy manyakmisim yemisim..ac kalmak yememek daha mutlu ediyor beni....yedin yuttun gitti eee nolacak simdi de hep kendi kendine...yemeyin verin kilonuzu eskiden size sisman diye bakan gözler simdi size hayranlikla baksinlar...ben neler duydum neler yasadim kilom hakkinda...cok kötü birsey kilolu olmal..herkes versin kilo yasasin güzellik:))

gerçekten tebrikler bravo... benim 10 kilo gözümde büyürken asıl azim, irade böyle birşey alkisalkisalkis

tebrik ederim seni inşallah bende senin gibi olurum çok heveslendim. ama şu ramazan çıksın bakalım öyle başlamam gerekiyor. doktor artık kontrole bile almayacak beni. önceden bir 15 kilo vermiştim çok güzeldi sonradan aldım geri. şimdi bende senin gibi sabredip yapmak istiyorum.

kızlar isteyin yeterki herşeyi yapabilirsiniz. ben 85 den 60 a düştüm şuan 62 kiloyum ama hedef 55 şu resimlerimi bilgisayara attığım gün sizlerle paylaşıcam aradaki fark inanılmaz giyim tarzın değişiyor, insanın kendine güveni geliyor :))

kızlar isteyin yeterki herşeyi yapabilirsiniz. ben 85 den 60 a düştüm şuan 62 kiloyum ama hedef 55 şu resimlerimi bilgisayara attığım gün sizlerle paylaşıcam aradaki fark inanılmaz giyim tarzın değişiyor, insanın kendine güveni geliyor :))

aynen katiliyorum sana..giyim de ne demek herseyin degisiyor yürüman konusman gülmen disarda yiyip icmen bile..ben bir kuru ekmek yiyemezdim firindan alip herkes bana bakacak sanardim..simdi hic takmiyorum bile..hatta sisman genclergörünce gidip diyesim var ne olur zayifla ne mutlu olacaksin demek istiyorum...:enbuyukkk:

birde nasıl verdiğinizi bu kadar kiloyu paylaşırsanız iyi olur

Arkadaslar Merhaba Ben yeni katıldım
bu foruma cevap vermek ıcın gelmıstım ama sıte cok hosum agıttı.

bende 35 kılo verdım ve halada vermeye devam edıyorum
istek devamlılık ınat ve basarı gercekten zor degıl
duzenlı spor hıc yoksa sabahları evde yarım saat kendıne ayırmakla
yeme alıskanlıklarındakı arızaları tespıt ve tamır
ve sonuc 35 kılo ıstenırse daha fazlası

safısın yazdıklarını okudum gercekten ınsankendısıne nasıl ezıyet ettıgını kılo verdıkten sonra fark edıyor hersey o kadar degıstıkı benım ıcınde

basarmak ısteyen herkese Allah yardım etsın...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
canim merhaba..bende seni tebrik ediyorum:)) bence sen takili kalmissindir ne olur midini yitiripte porsiyonlarini büyütme..birden kilo alirsan cok üzülürsün iyice kendini koyuverirsin aman haa....ben dedigim gibi 8 hata falan takili kaldim...esininde öyle demesine cok kizdim ve üzüldüm bir es sevdigine kadinina nasil der böyle:KK43:(( kiyamam...seninde sevincini ümidini yitiriyodur ama kendin icin yap onu hic düsünme...rahat gezebileceksin giyine bileceksin cektirmeden kazagini ceketini...extra olarak inan ne yapsan bende bilemiyorum...herkes kendine göre bir diyet buluyor ...ve sende bulmussun..sen bu diyetle mutlusun..ben ise kendi yaptigimla...kolay gelsin diyorum sana kendine iyi bak...resimlerim duruyo degistirmedim veya kaldirmadim...nickime tiklayip album yaziyor ona tikliyacaksin...umarim görürsün hadi hoscakala.s.

zara seni tebrik ediyorum ama ben fotolari göremedim kaldirdin herhalde.bende 5 ayda 20 kilo verdim ama 2 aydir tik yok 90 dan 70e düstüm 5 10 kilo daha vermek istiyorum ama bu aralar istikrarimi kaybettim gibi dikkat ediyorum spor yapiyorum ama yinede gitmiyo gitmiyo.diyetisyenin demisya hani sana 85 kiloda takildinmi daha önce diye ben evlendigimde 65 kiloydum ve dogum kontrol hapi yüzünden bir ayda 70 olmustum ve bu beni kahretmisti acaba oyüzdenmi bu kiloda takili kaldim bende.benimde var basari öyküm ne mutluydum onu yazarken süper motiveydim ama suanda ne yapacagimi sasirdim.ben öyle haslama falan yemiyorum 20 kiloyuda öyle vermedim zaten.sadece sabahlari yesil cay ictim öglen normal yemegimi yedim aksamda tatli tabaginda olan yemegi yedim ve 3 lite su.haftada 3 4 kez 1 saat yüzdüm.haa suaralar yüzmüyorum pek belki haftada 1 kez gidiyorum cünki havuzlar tiklim tiklim yaz oldugu icin.6dan sonra yemiyorum gene ama porsiyonlarim büyüdü kilo veremedikce porsiyonlarimda büyüyo.kilo almadim COK SÜKÜR 2aydir zayiflamiyorum ama almiyorumda.motiveye ihtiyacim var.keske benim kocamda beni kilolu sevse.:))))ama 20 kilo verdim hala diyoki ben 20 kilo versem vücudum tas gibi olurdu sen hala limbir limdirsin diyo beni deli ediyo okadar ugrasiyorum gene tik yok.ekstra ne yapsam diye düsünüyorum....

kocana sinir oldum :KK20:ama buda seni motive ediyordur:82:82

ayyy akşam süt olsun diye yediklerimden utandım ilk kızımı doğurduğumda gene iyiydim snra süt olsun diye yedim 95 oldum sonra kk sayesinde dyete başladım 82 lere kadar indim eşimde bende çok mutlu olduk anlatamam tatile gittik eşim bana ne görse alaım diyo ben sana yıllarca kıyfet almak isterdim ama vücuduna olmaz diye alamazdım adam 82 ye seviniyodu yani sonrası 88 le hamile kaldım kızım 2 aylık 93 kiloyum 5 kilo kaldı alıyorum da üstüne gene inanılmaz bi iştahım var anlatamam ne bulsam yiyorum evde özellikle çikolata şeker yazdıklarınız gaza getiridi inşallah bende yaza en azından bi 10 kilo vererek başlamak istiyorum paylaşımın ve resimlerin acayip motive etti teşekkürler

bende sütüm olsun diye yedimde yedim bir ara 98 dim sütüm falanda kaynamadı öyle kilolarda bana kar kaldı :emir_bebek:

Safişcim tebrik ederim.=)) En çokta şundan dolayı tebrk etmek isterim ki,Amaan alan aldı mantığıyla iyice koyvermemişsin.Ve eşinin seni tombiş sevmesine rağmen, Sen zayıflamak istemişsin.Yani kısacası , seni ilk önce,kendin için zayıfladığın için çok çok tebrik ederim:)) Umarım daha da verirsin:)

bende çok tebrik ediyorum :nazar:alışverişe gidip istediklerimi almak istiyorum:84:

yeme kiz valla inat et yeme...ne ye ye dur yaptik bunca sene...ayy manyakmisim yemisim..ac kalmak yememek daha mutlu ediyor beni....yedin yuttun gitti eee nolacak simdi de hep kendi kendine...yemeyin verin kilonuzu eskiden size sisman diye bakan gözler simdi size hayranlikla baksinlar...ben neler duydum neler yasadim kilom hakkinda...cok kötü birsey kilolu olmal..herkes versin kilo yasasin güzellik:))

zaracım çok katılıyorum sana bu düşüncen çok hoşuma gitti:KK56:

tebrik ederim seni inşallah bende senin gibi olurum çok heveslendim. ama şu ramazan çıksın bakalım öyle başlamam gerekiyor. doktor artık kontrole bile almayacak beni. önceden bir 15 kilo vermiştim çok güzeldi sonradan aldım geri. şimdi bende senin gibi sabredip yapmak istiyorum.

benimde yirmi kilo fazlam var imdat diye bağırmak istiyorum:84:

bugun onemlı bır toplantıdaydım
ve ılk defa masada yalnız kalmadım
arkadaslar kılo vermenın tadına varın hıcdegılse saglıgnızı dusunun ve lutfen dıkkat
kımse ıcın degıl kendımız ıcın kılo verelım spor yapalım saglıklı kalalım
ve sısman dıye bı tarafa ıtılmeyelım
sevgıler

Arkadaslar Merhaba Ben yeni katıldım
bu foruma cevap vermek ıcın gelmıstım ama sıte cok hosum agıttı.

bende 35 kılo verdım ve halada vermeye devam edıyorum
istek devamlılık ınat ve basarı gercekten zor degıl
duzenlı spor hıc yoksa sabahları evde yarım saat kendıne ayırmakla
yeme alıskanlıklarındakı arızaları tespıt ve tamır
ve sonuc 35 kılo ıstenırse daha fazlası

safısın yazdıklarını okudum gercekten ınsankendısıne nasıl ezıyet ettıgını kılo verdıkten sonra fark edıyor hersey o kadar degıstıkı benım ıcınde

basarmak ısteyen herkese Allah yardım etsın...

bende zayıflayınca burada herkesle paylaşacam

bugun onemlı bır toplantıdaydım
ve ılk defa masada yalnız kalmadım
arkadaslar kılo vermenın tadına varın hıcdegılse saglıgnızı dusunun ve lutfen dıkkat
kımse ıcın degıl kendımız ıcın kılo verelım spor yapalım saglıklı kalalım
ve sısman dıye bı tarafa ıtılmeyelım
sevgıler

sonuna kadar sana katılıyorum

X