Sağlığımı mı kaybediyorum

Evet muhafazakarîm ve benim yaşam tarzına dil uzatan dalga konusu yapan kim varsa daha fazlasıyla gidiyorum
Yok öyle gelip benim yaşam tarzına dil uzatıp dalga konusu yapıp saygı beklemek
ahahaahaha fazlasıyla gidiyormuşmuş.Çokta tınn,millet yazdıklarına gülüyor be seni takan kim.Bunca insan aklını yitirmiş bi sen akıllısın zaten.Git tedavi ol hadi ablacım

ahahaahaha fazlasıyla gidiyormuşmuş.Çokta tınn,millet yazdıklarına gülüyor be seni takan kim.Bunca insan aklını yitirmiş bi sen akıllısın zaten.Git tedavi ol hadi ablacım
Defol be seni takan kim gelip burada havlama kuduzzzzz
Yanmiş tavuk ahahahha

Mide ağrıları genelde sinir stresten olur hatta bazi kaynaklarda somatik ağrıların psikolojik nedenleri diye yazılar gecer. Midemiz nasıl yiyecekleri hazmediyorsa aslinda hazmedilemeyen duygular da mideye vuruyor. Ben boyle bir durumda "bu öfke kime" diye düşünürüm. Kendinize mi ailenize mi?
Maalesef bunun kendiliginden geçmesi mümkün değil, uzman destegi almanız lazim
Öfke de bir duygu, tabii ki insanız ve zaman zaman öfkelenebiliriz. Önemli olan bununla da başa cikabilmek.
Bir ara tahammulum azalmis herseye ofkelenir olmustum ve psikologumla.konustugumda öfke duygusunu yasamanin da normal oldugunu farkettim ki ben bu degilim diyordum çünkü sakin bir insanimdir. Ama insaniz ve her duyguyu yasamak normal. Siz belki yasadiginiz ve sizde travma yaratan durumlardan dolayi bu duyguyu daha yogun yasiyor olabilirsiniz.
Lütfen destek alin.
Üniversiteye hazırlandıginiza gore yasiniz genc. Üniversitelerde mediko oluyor yani saglik hizmeti alınan yerler oradan psikolojik danismanlik hizmeti de alabiliyorsunuz. Önceliğiniz istediğiniz bölümü kazanmak olsun sonrasinda okula baslayinca bu psikolojik danismanligi da dusunun derim. Eger maddi imkan varsa online uygun fiyatli terapi veren uzmanlar da var. Hatta bazi psikologlar uzmanlik tezi kapsaminda cuzi ucretli terapi de yapiyorlar. Yani kesinlikle terapi alin ve arastirin ücretsiz de belki bulursunuz bir uzman

Leylaag kasiniyosun leylaaaa 😹

Eklentiler

• IMG_20240122_185328.jpg
    IMG_20240122_185328.jpg
    227,9 KB · Görüntüleme: 45
Normal biri olmadığını biliyordum her yorumun agrasif, empatiden yoksun, yargı ve nefret içeriyordu. Tedavi olmalısın. Biri yukarda demişki hayvan besle falan. Asla asla hayvana bulaşmayın yazık hayvan yanlışlıkla bir yere bişeyi döker, kusar falan hırpalarsınız hayvanı. Bende çok normal bir yetişme tarzıyla büyümedim. Neler gördüm nelere şahit oldum. Ama kendimi yetiştirmek benim elimdeydi. Uzman birinden destek alın bence iyi gelecek. En azından kendinin farkındasın.

Üniversite kazanırsam yurtta filan kalabilirsin belki evet ama hiç bu konuyu net konuşmadım bilmiyorum başka şehre gitcem desem taşımak diyebilirler emin değilim
Ünide hangi bölüm istiyorsun bilmiyorum da kolayca atanabileceğim 2 yıllık bir bölüm oku bence kısa sürede bağımsızlığını ilan et

Ünide hangi bölüm istiyorsun bilmiyorum da kolayca atanabileceğim 2 yıllık bir bölüm oku bence kısa sürede bağımsızlığını ilan et
Hedefim yüksek
2 yıllık bölüm bende düşündüm ama 2 yıllık bölüm için yurt bulup şehir değiştirebilir miyim diye düşününce çok mantıksız geldi ve geçen yıl birçok guzel üniversite kazandım
Ama hedefim çok yüksek olduğu için 1 kere daha kalayım en azından istediğim mesleği elde ederim diye düşündüm o zamanki cahilligimle

X