Sağlığımı mı kaybediyorum

BedeviHatun02

Ben halay kadınıyım🤙🏻
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
783
-612
Merhaba
Çocukluğumdan beri o kadar tuhaf şeyler yaşiyorum ki artık çozemiyorum
Babam çok sert sinirliı bı adamdır bende ona çekmişim
Sabahları kalkınca babamı görünce bı miğde ağrısı tutuyor ki beni o kadar kötü hissediyorum ki kendimi anlatamam çünkü ne derdi ne istekleri ne siniri bitmiyor
Bu gece sabahı düşündükçe migdem bulanıyor
Babam genel olarak çok sınırlı ters bı adam çocukken onun korkusundan onun yaninda altıma kaçırdığımı bilirim 12 yaşında bile gece altıma kacirdigim olurdu bı turlu engel olamıyordum buna
Hala kronik miğde ağrım miğde bulantım ve vücut ağrılarım var ve buda beni hep dahada gergin sinirli yapıyor birturlu gecmiyor ne yapsamda
Genel olarak çok düşünmüyorum ama doktorum farkında değilsin ama stres sıkıntıdan bu haldesin diyor
Ağlamak istiyorum aglayamiyorum bile
Şimdi diyeceksiniz birkac ağrı icinmi boyle yapiyorsun inanın devamlı yaşadığım bişey içten içe hastayım sürekli sorumluluklarim ayrı bunalıma koyuyor yapmasam sorumlu hissediyorum üzerime yapişmiş sanki
Haliyle o kadar oflkeli oluyorum ki bazen kendime bile zarar verdiğim oluyor
Çocukken abim bana çok zulmetti dövdü tehdit etti onun yüzünden sinir hastası oldum çok kin tuttum dedimki ben seni mahvedicem birgün bu nlarin hepsini odeticem yillarca bu kinle büyüdüm 1 sene önce abim hastaydı bi rahstsizligi çıktı evde tek kaldık o kadar gözüm donduki gidip sıkscaktım kafasına sonra yok öyle kolay kurtulmak dedim gidip sopayla giriştim içim biraz olsun soğudu ama hala kinim var 5 gün önce bana sesini yükseltti üzerine atladım vurup boğazini sıkıp parçaladım 5 dk sonra tekrar devam hicbirsey olmamış gibi
Bu hayat hep böylemi geçecek diyorum hep
Sağlığım sanki gün geçtikçe gidiyor bilmiyorum

Mide problemleriz strestendir, doktorun dediği gibi. Üniversite sınavına hazırlanırken peyda olmuştu bulantılar. Hamileler gibiydim kaç sene boyunca sabahları. Boşverince geçiyordu ama, tecrübe edince fark etmiştim.

Psikolojik destek alın. Kendinizi yersiniz, zararı size olur.

Mide problemleriz strestendir, doktorun dediği gibi. Üniversite sınavına hazırlanırken peyda olmuştu bulantılar. Hamileler gibiydim kaç sene boyunca sabahları. Boşverince geçiyordu ama, tecrübe edince fark etmiştim.

Psikolojik destek alın. Kendinizi yersiniz, zararı size olur.
Doktorumda aynı şeyi dedi stresten bu vücut ağrın miğde agrın benim ki kronikleşmiş resmen
Teşekkür ederim inşallah alabilirim

Burada da aynısınız. Agresif ve sert yorumlar yazıp polemiğe girdiğiniz için devamlı ban yiyorsunuz. Tedaviyle çözülecek değil diyecek pozisyonda değilsiniz. Eliniz ayağınız kırılsa hemen doktora gidersiniz değil mi? İlaç veya terapi birinin size yol göstermesi lazım. Babanız ve abinizden uzaklaşma imkanı yok mu? Yanlış bilmiyorsam üniversiteye hazırlanıyordunuz. Yaşadığınız ortamdan ailenizden uzaklaşmanız gerek.

Burada da aynısınız. Agresif ve sert yorumlar yazıp polemiğe girdiğiniz için devamlı ban yiyorsunuz. Tedaviyle çözülecek değil diyecek pozisyonda değilsiniz. Eliniz ayağınız kırılsa hemen doktora gidersiniz değil mi? İlaç veya terapi birinin size yol göstermesi lazım. Babanız ve abinizden uzaklaşma imkanı yok mu? Yanlış bilmiyorsam üniversiteye hazırlanıyordunuz. Yaşadığınız ortamdan ailenizden uzaklaşmanız gerek.
Uzaklaşma şansım bilmiyorum varmı yokmu başka şehire gitsem ailemde gelebilir benimle çekinmezler

Hayır bide bazen durduk yere p kadar mutlu oluyorum ki sanki dünyanın en mutlusu benim o derece tuhaf bı mutluluk
Ama mutlu olsamda bı anda en ufak bişeyde öyle bı çıldırıyorum ki cozemedm

üzülemedim çünkü benim konumda ailenin gelinlerine kadınlara yaptığı zulmü savunduktan sonra ailen tarafından bunların yaşatılmasını anlatman samimi gelmedi. zaten yetiştirilme tarzınızdan ötürü sağlıklı düşünemediğinizi o zaman farketmiştik.
Ay sen üzül diye açmıştım zaten bu konuyu ben dimi
Sen o havanla şimarikliginla herşeyi hakediyosun varya
İyi insanların kıymetini bilmediğin için sen herşeyi hakediyosun hala soyluyorum ben
Ben senin gibi elin evinde oturup huzurunu kacirmiyorum şimdi yallah

Hayır bide bazen durduk yere p kadar mutlu oluyorum ki sanki dünyanın en mutlusu benim o derece tuhaf bı mutluluk
Ama mutlu olsamda bı anda en ufak bişeyde öyle bı çıldırıyorum ki cozemedm
Bipolar olabilir misiniz. Çok üzüldüm size .abinize saldırmayın kendinize bunları yakistirmayin. Abinizle babanizj yalnız bırakıp kaçıp gitme olaginiz yok mu
Sevgiye ihtiyacınız var. Hayvanlara zulmetmeyecekseniz bir hayvanla haşır neşir olun. Babanızın ve abinizini duygularını almayin aynı ortamda mecbur kalacaksaniz eğer, muhatyap olmayin. Had bildirmekten çekinmeyin. Yemek mi yapipsunjz. Yapın koyun odanıza çekilin ..asla iletişim kurmayın. Burunları surtsun

Hayatımda en korktuğum şey bu çünkü çok sevsemde gözden çabuk çıkarıyorum çabuk nefret ediyorum bigun bı cinnetle sevdiğim birini öldürmekten korkuyorum
İyi ya farkındasın durumunun. Git tedavi ol. Bunda utanılacak bir şey yok. Gözün hasta olduğunda göz doktoruna gittiğin gibi ruhun hasta olduğunda ise psikiyatriye gideceksin.
Bir yerden başla, kendin için iyi bir şey yap. Bir uzmana görün

Ay sen üzül diye açmıştım zaten bu konuyu ben dimi
Sen o havanla şimarikliginla herşeyi hakediyosun varya
İyi insanların kıymetini bilmediğin için sen herşeyi hakediyosun hala soyluyorum ben
Ben senin gibi elin evinde oturup huzurunu kacirmiyorum şimdi yallah
Gerçekten ilk kez haklı konuştun kız Bedevi. 😂

Ailenden farklı olduğunu mu düşünüyorsun?.
Benim bı yengem bizim evimizde oturuyodu baktık laga luga yapıyor saçından tuttuğumuz gibi kapıya attık defol baban sana ev versin dedik
Sonra geldi ozur diledide abim affetti yoksa bosayacakti abim
Her yorumun hayata nefret, her yorumun sevgisizlik içeriyor. İnan şu konuyu okumadan bile kötü bir aileden geldiğini biliyordum yorumlarından .
Evet kötü bir eve doğmuşsun, ama sen de kötü olmuşsun

İyi ya farkındasın durumunun. Git tedavi ol. Bunda utanılacak bir şey yok. Gözün hasta olduğunda göz doktoruna gittiğin gibi ruhun hasta olduğunda ise psikiyatriye gideceksin.
Bir yerden başla, kendin için iyi bir şey yap. Bir uzmana görün
Gidecegim ama nedense sanki hep böyle olacakmış gibi hissediyorum

X