Sağlığımız için sporla göbeklerimizden kurtulalim🏃‍♀️🤸‍♀️🏋️‍♀️

Hoş buldum canım inşallah hayırlısıyla peki neler yapıyorsun açıkçası ben öyle büyük bi diyet yapmıyorum sadece dikkat ediyorum bide sabahları elma sirkesi su iciyorum daha tartiya yansımadı ama incelmeme desem sıkılaşmami biseyler oluyor gibi hissediyorum ölçülerimi almışım bakalım varmi incelme
Sirkeyi sademi iciyon canım.

Ayyy kizlar ben kvdeyim ya ustune bide kvdemin anasi geldi ne disari cikabiliyom nede spor falan hepsi yalan oldu yaaa anca sofra kur kaldir valla

Sirkeyi sademi iciyon canım.
Yok canım sade midemi deler sabahları aç karnına bir bardak ılık suya bi tatlı kaşığı bal iki tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıp iciyorum 20. 30 dk sonra kahvaltı yapıyorum gerçekten işe yarıyor hem metabolizmayı hızlandırıyor hem iştah kapatıyor baya sıkılaşma hissediyorum daha tartılmadım tartım bozulmuş vücut ölçülerim ilk hafta bel 75 basen 93 kalça 108 on gün sonra bel 73 basen 91 kalça 106

Merhaba kızlar spor ve diyete devam ediyor musunuz? Ben 60,9 ile başladım bugün 3 gün. Ayda bir kere tartıya bakıcam hedef 50 kg. 2 gündür yürüyüş yapıyorum 3 gğndür spordayım. İnşallah bırakmam

Hayırlı akşamlar unutulmuş burası yeniden canlanır belki 6 Ekim de 77.3 kiloyla katılmıştım
22 Aralık 70.2 yim şuan hala devam ediyorum diyet ve sporla 7 kiloyu geride bıraktım .Bir 5 kilo daha versem süper olacak :21:

Teşekkürler 🤗 artık başarmam lazımdi diyete başlayıp birakiyordum kimse vereceğime inanmıyordu şimdi cevremdekiler şaşırıyor .
Kimse destek vermiyordu yine bırakırsın yapamazsın ye gitsin diye ama buranın sayesinde başardım En Büyük KK:KK73::KK73::KK36:
Peki ne uyguluyorsun gunluk napiyorsun bende calismisken verim diyorum göbeği eritmem lazim.

Peki ne uyguluyorsun gunluk napiyorsun bende calismisken verim diyorum göbeği eritmem lazim.
Ogunlerimi atlamamaya dikkat ediyorum günde en fazla 2 dilim ekmek yiyorum genelde 1 dilim yiyorum .Akşami erken kapatıyorum en geç 8 den sonra hiç birşey yemiyorum sadece su iciyorum.Abur cuburuda biraz hayatımdan çıkarınca kilo vermek baya kolay oldu .Bitkisel çaylarla aram hiç iyi değil icseydim belki daha fazla kilo verirdim.Hergun Leslie yapmıştım 15 dk da olsa yaptım. Şimdi bende göbek ve kalça için egzersize başladım sıkılaşmak için. Haftada birgün hamur işi yedim cuma günleri abartmadan.Herşeyden abartmadan yiyince güzel kilo veriliyormuş onu anladım 2 buçuk ayı geride bırakınca beynim az da yesem uyarıyor çok yedin diyor beni durduruyor.İnşallah kalıcı olur ya yine kilo almam.Bu hafta 6 li rakamlari görsem süper olacak cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum . :KK23:

Ogunlerimi atlamamaya dikkat ediyorum günde en fazla 2 dilim ekmek yiyorum genelde 1 dilim yiyorum .Akşami erken kapatıyorum en geç 8 den sonra hiç birşey yemiyorum sadece su iciyorum.Abur cuburuda biraz hayatımdan çıkarınca kilo vermek baya kolay oldu .Bitkisel çaylarla aram hiç iyi değil icseydim belki daha fazla kilo verirdim.Hergun Leslie yapmıştım 15 dk da olsa yaptım. Şimdi bende göbek ve kalça için egzersize başladım sıkılaşmak için. Haftada birgün hamur işi yedim cuma günleri abartmadan.Herşeyden abartmadan yiyince güzel kilo veriliyormuş onu anladım 2 buçuk ayı geride bırakınca beynim az da yesem uyarıyor çok yedin diyor beni durduruyor.İnşallah kalıcı olur ya yine kilo almam.Bu hafta 6 li rakamlari görsem süper olacak cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum . :KK23:
Süper ya ben icene bosladim yine saldim cayira mevlam bayira göbek aldi basini gidiyor versem hemen yuz kalca gidiyor çöküyor bende bunu istemiyom hedefim sade gobek ama yemegime dikkat etmiyom saglikli beslenme konusunda yani ek egi gomuyom direk 64 kiloyum ama bu gobek 4 5 aylik gibi netten bakiyom ama uygulama yok .

Süper ya ben icene bosladim yine saldim cayira mevlam bayira göbek aldi basini gidiyor versem hemen yuz kalca gidiyor çöküyor bende bunu istemiyom hedefim sade gobek ama yemegime dikkat etmiyom saglikli beslenme konusunda yani ek egi gomuyom direk 64 kiloyum ama bu gobek 4 5 aylik gibi netten bakiyom ama uygulama yok .
Göbek işin en iyi egzersiz mekik çekmek ama ben çekemiyorum .Birde sırt üstü yatıp bisiklet sürme hareketi var oda çok etkili oluyor .

canım merhaba gobek için 1 aylık plank programını denemelisin inanılmaz farkettiriyor ..sadece bir öneri:KK54:

20191222_190246.jpg

Merhaba canim plank hic yapmadim acaba ise yararmi sezeryandan kalma bende bildigin 4 5 aylik sinirlerim bozuldu artik.
inanılmaz fayda ediyor kesinlikle hiç bozmadan hergün aklına geldikce bile yapılabilecek bir hareket..programa baslarda uymak çok zor.kaç saniye durabilirsen dur canım zamanla vücut alısıyor pesetme.Ben başlarda 20 sn bile duramiyordum butün vücudum titriyordu:KK57:simdi 90 sn durabiliyorum.

inanılmaz fayda ediyor kesinlikle hiç bozmadan hergün aklına geldikce bile yapılabilecek bir hareket..programa baslarda uymak çok zor.kaç saniye durabilirsen dur canım zamanla vücut alısıyor pesetme.Ben başlarda 20 sn bile duramiyordum butün vücudum titriyordu:KK57:simdi 90 sn durabiliyorum.
Bende artik bakmam lazim kendime sarkak gibi oldu karnim ayni.

benimde ayva göbeğim var :KK43: elbise falan giyince ister istemez göbek hafif çıkıyor
yaklaşık 2 haftadır yediklerime dikkat ediyorum beyaz ekmeği kestim çayı kahveyi zaten şekersiz içiyorum
ketçap mayonez ve paketli gıda tüketmiyorum
çalıştığım yerde diyetisyene giden arkadaşım var onunla beraber 2 kişi daha diyet yapıyor bende onlara uyum sağlamaya çalışıyorum özellikle akşamları hafif şeyler yiyorum pilav makarna yok

Aslın da çok kilom yok 160 boyum 50 kiloyum ama doğum yaptığım için karnım bıngıl bıngıl ve ayva denecek kadarda göbek var

tuğçe alpayın videosunu hergün yapmaya çalışıyorum ama işten çık eve git 2buçuk yaşında oğlum var gece yatana kadar onunla ilgileniyorum ondan sonrada halim kalmıyor açıkçası sabahta uyku sersemi bişey yapasım gelmiyor

çok istiyorum aslında yaza dümdüz karnım olsun ama buara üşgençlik yapıyorum bana yardım edermisiniz ?

X