Sağlik sorunlari, tamamlayici saglik sigortasi

Aa cok iyiymis ödediğiniz fiyat. Bizim kurumda ilan vardı iste 400 den baslayan fiyatlar la diye. Ben o zaman coluk çocuk yaptiririm diye dusundum ama sadece bana 900 ufak olana da 1000 tl indirimli haliyle cikti gecen nisan ayinda. Kucuk oglumunda sağlık sorunlari var dogustan gelen. Hem ona hem kendime yaptirmak istedim ama yaptiramadim o donem. Sizinki hangi sigortydi sorayim bende.

Bu arada ben de 72 lerdeydim bir anda 66 lara indim :) deprem kaygi bozuklugu vs derken tum istahim gitti. Hakikaten yemeyince zayiflaniyormus. İstah gidince zayifladim baya.

Ben sabah 11 e kadar uyuyorum yine. Onu da uyumasan simdi ne halde olurdum kim bilir. Ucretsiz izne de biraz bu sebepten ayrildim. Zaten sabah 5:30 da kalmam gerekiyor. Bir de gece 10-15 defa uyaninca bay kotu olmustum. Simdi sabah uyuyorum ama gece uykusunu. Yerini hicbirsey tutmuyor. Sik uyanmak hic uyumamaktan bile daha cok etkiliyor beni.

İlk ogluma hamileyken herseyin yolunda oldugu mutlu oldugum bir donem vardi. O zamanki kontrolüm de sonuclarim cok iyi cikmisti mesela. Gercekten o donem hic rahatsizlik da hissetmiyordum.

Stres uykusuzlukla dogrudan iliskili benim kalp :KK43:
Halk sigorta.Avcılar oturuyorum.Evim eski ve ben depremden başka hiç bir şey düşünmüyorum.Enkazdan nasıl çıkarım oğlumu nasıl korurum onu düşünüyorum sadece. Panik atağım tavanlarda

Ben hic beyan yapmadim. Hatta esim yapti bana sadece mesaj geldi kayfoldunuz diye. Suana kadar kaza gecirdim onun bile tum tomografi ucretini odediler.
Eşiniz bulunmuş işte beyanda. Kronik hastalık var mı? Kotu alışkanlıklar. Hepsi sorup, poliçeyi ona göre hazırlıyorlar sanırım.

Halk sigorta.Avcılar oturuyorum.Evim eski ve ben depremden başka hiç bir şey düşünmüyorum.Enkazdan nasıl çıkarım oğlumu nasıl korurum onu düşünüyorum sadece. Panik atağım tavanlarda
Allah hepimizi korusun. Çok cesur bilirdim kendimi . 17 ağustosta ayakta yskalanmıştım. Tuhaf ama hiç korkmamıştım. Şimdi depremden aklım çıkıyor. Her gece deprem rüyası görüyorum.

Eski hastalıklarda kullanilmiyor. Hamile kaldıktan sonra yaptirilinca kullanilamiyor v.s

O sebepten 10 gun evime gelemedim. Su an adini bile anmak istemiyorum. Cocuk 1. Sinif oldugu halde 1 hafta okula gonderemedim. Zaten is nedeniyle tasinacaktim erkene cektim ama ev bulamadim mecbur eve geri döndüm. Dusunmemeye calisiyorum. Dua ediyorum bol.bol. dua etmek bana.cok iyi geldi.

Ama farkettim ki ben 1 yildir baya baya ölüm korkusu yasiyorum. Deprem olmazsa saglik vs endilendiriyor beni. İlla bisi buluyorum. Kalp olmasa bask bisi iste bogazimdaki o 8 aydir olan ağrı beni endilendiriyor. Onun icin gittim daha biyopsi olacak. Yani bunlarin temeli hep bana bisi olursa korkusu galiba .

Kaygi bozuklugu diye kendi kendime teshis koydim ama daha uzman teshisi tedavisi falan bisiye baslamadim. Boyle korku dolu gunlerle kendimi heba ediyorum. Bunu asmaya calisiyorum.

O sebepten 10 gun evime gelemedim. Su an adini bile anmak istemiyorum. Cocuk 1. Sinif oldugu halde 1 hafta okula gonderemedim. Zaten is nedeniyle tasinacaktim erkene cektim ama ev bulamadim mecbur eve geri döndüm. Dusunmemeye calisiyorum. Dua ediyorum bol.bol. dua etmek bana.cok iyi geldi.

Ama farkettim ki ben 1 yildir baya baya ölüm korkusu yasiyorum. Deprem olmazsa saglik vs endilendiriyor beni. İlla bisi buluyorum. Kalp olmasa bask bisi iste bogazimdaki o 8 aydir olan ağrı beni endilendiriyor. Onun icin gittim daha biyopsi olacak. Yani bunlarin temeli hep bana bisi olursa korkusu galiba .

Kaygi bozuklugu diye kendi kendime teshis koydim ama daha uzman teshisi tedavisi falan bisiye baslamadim. Boyle korku dolu gunlerle kendimi heba ediyorum. Bunu asmaya calisiyorum.
Siz belli ki, önlem alan birisiniz. O halde sakin olup taşınmaya çalışın. Büyük ist depremi olsa, ben sonrasında yaşamak ister miyim. Onu hiç bilmiyorum ötesini allaha havale ettim.

Ben de çalışıyorum devlet e gitmek için pek vaktim yok diye tamamlayıcı yaptırdım , ben çok memnun kaldım , bittikçe yaptırıyorum ...
devlete de gidiyorum vaktim oldukça , kalp hastalığın İçin net bir teşhis kondu mu peki öncesinde ?

Siz belli ki, önlem alan birisiniz. O halde sakin olup taşınmaya çalışın. Büyük ist depremi olsa, ben sonrasında yaşamak ister miyim. Onu hiç bilmiyorum ötesini allaha havale ettim.

Maalesef ev bulamiyoruz. Emlakcilara haber bıraktık. İnslalah cikar bir ev. İsteği m bolgede yok ev. Hem yeni yapılaşma hem saglam zeminli bir yer. O yüzden herhalde talep cok. Daha kiraci cikmadan yenisini buluyorlar hemen.

Ben de çalışıyorum devlet e gitmek için pek vaktim yok diye tamamlayıcı yaptırdım , ben çok memnun kaldım , bittikçe yaptırıyorum ...
devlete de gidiyorum vaktim oldukça , kalp hastalığın İçin net bir teşhis kondu mu peki öncesinde ?
Oraya sisteme yaziliyordur ama kronik rahatsizlik olarak islenmemis olabilir. 2 yilda bir muayene olup tetkiklerimi yaptiriyordum 15 yildir. Bu sayiliyor mu bilmiyorum

Size cevaben yazmamıştım ama ödüyorlarsa sevinirim. Ben çok araştırdım ama her şırkete elbette bakamadım. Sadece bildiklerimi paylaşıp, şirketlerden ihtiyacınıza göre bilgi alın dedim. Hamilelil sigortası bile var. Kimseye yanlışsınız demedim. Sigorta konusunda asla demem. Sizden özür dilerim. Kırdım, incittim. Umarım affedersiniz.
Ay yok kırılır mıyım böle birseye eksik biliyormusum dedim sadece 🙈evet kanser için de sigorta var hastalık baslamıs olsa bile ama işte bunları didik didik etmek gerekiyor =)

Maalesef ev bulamiyoruz. Emlakcilara haber bıraktık. İnslalah cikar bir ev. İsteği m bolgede yok ev. Hem yeni yapılaşma hem saglam zeminli bir yer. O yüzden herhalde talep cok. Daha kiraci cikmadan yenisini buluyorlar hemen.
Nerede ev arıyorsunuz. Belki yardımcı olabiliriz

oncelikle anlasmasi var mi drnuzun hastanesinin ayrica drnuzun da anlasmasu var mi onu sorun.ona gore yaptirin. biz 2 senedir kullaniyoruz. hem kendim hem cocuklarim icin. buvsene bir ameliyat oldum sigorta oncesi teshis koyulmustu. sigoryasiz 5500 tl idi kurus odemedim. otel hizmeti aldim.
ban memnunum. bu sene sadece farkli firma ile anlasicaz.

Oraya sisteme yaziliyordur ama kronik rahatsizlik olarak islenmemis olabilir. 2 yilda bir muayene olup tetkiklerimi yaptiriyordum 15 yildir. Bu sayiliyor mu bilmiyorum
Denemen lazım canım , sadece kalbin içim düşünme , genelmolarak gerçekten işe yarıyor

oncelikle anlasmasi var mi drnuzun hastanesinin ayrica drnuzun da anlasmasu var mi onu sorun.ona gore yaptirin. biz 2 senedir kullaniyoruz. hem kendim hem cocuklarim icin. buvsene bir ameliyat oldum sigorta oncesi teshis koyulmustu. sigoryasiz 5500 tl idi kurus odemedim. otel hizmeti aldim.
ban memnunum. bu sene sadece farkli firma ile anlasicaz.
Şöyle söyleyeyim , bilginiz olsun ...
Ben de öndekisine farklı firma ile anlaşmıştım, endoskopi yapılmıştı , bu yıl da hem endoskopi hem kolonoskopi yapılması gerekiyordu, yeni firma ile anlaşmıştık bu sene ,yeni firma endoskopi yi karşılamayı kabul etmedi , geçen yol da bu tetkik yapılmış dedi , sadece reflüm çıkmasına rağmen bu sene ki tetkiki karşılamadı yeni firma , sadece kolonoskopiyi karşıladı , bilsem değiştirmezdim diye düşündüm , çünkü yaptırdığım hastanede bi endoskopi fiyatı bir yıllık tamamlayıcı fiyatındaydı , mecbur kolonoskopi ile birlikte yaptrdım parasını ödeyip
Bu konuda bilginiz olsun istedim

Şöyle söyleyeyim , bilginiz olsun ...
Ben de öndekisine farklı firma ile anlaşmıştım, endoskopi yapılmıştı , bu yıl da hem endoskopi hem kolonoskopi yapılması gerekiyordu, yeni firma ile anlaşmıştık bu sene ,yeni firma endoskopi yi karşılamayı kabul etmedi , geçen yol da bu tetkik yapılmış dedi , sadece reflüm çıkmasına rağmen bu sene ki tetkiki karşılamadı yeni firma , sadece kolonoskopiyi karşıladı , bilsem değiştirmezdim diye düşündüm , çünkü yaptırdığım hastanede bi endoskopi fiyatı bir yıllık tamamlayıcı fiyatındaydı , mecbur kolonoskopi ile birlikte yaptrdım parasını ödeyip
Bu konuda bilginiz olsun istedim
tesekkur ederim. ozel hastanede teshis koyuldugu icin bununla karsilasmis olabilirsiniz benim tum teshislerim ilk plarak devlette koyuldu. ameliyatima kadar karsilandi hic sorun yasamadik. firma degisikligi nedeni ile olmus olabilir.

tesekkur ederim. ozel hastanede teshis koyuldugu icin bununla karsilasmis olabilirsiniz benim tum teshislerim ilk plarak devlette koyuldu. ameliyatima kadar karsilandi hic sorun yasamadik. firma degisikligi nedeni ile olmus olabilir.
Aynen önceki yıl yapılan endoskopi ile firma değişikliği yaptığımda yapılan endoskopi aynı özel hastanede idi

Eşiniz bulunmuş işte beyanda. Kronik hastalık var mı? Kotu alışkanlıklar. Hepsi sorup, poliçeyi ona göre hazırlıyorlar sanırım.
Beyandan kastim bunlari evrakla ispatlama idi. Evrak vermedim hic yoksa sozel olarak elbette yok deriz. Bir arkadasim beyanda yok demisti sozel olarak sonra raporlari cikmisti. Kapsam disi edilmisti o hastaligi

Ben 15 TL ye veriyorum hastaneye tetkiklere para ödemiyorum. Mesela en son ortopediye gittim Dr mr istedi para ödemedim.Fakat psikiyatri de özel sağlık sigortam geçmiyor

X