Sağlık testi

Aysegullerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.296
228
Merhaba.
Evlilik için test yaptıracağım.
Önceden cinsel birliktelik olan ilişki yaşamadım ama birisi ile sürtünme ve oral yolu ile bişişer yaşamıştım. Bu şekilde hiv bulaşma riski var mı?
Hiv belirtileri nelerdir?
Evlilik yolunda hangi testlere bakılıyor

Merhaba.
Önceden cinsel birliktelik olan ilişki yaşamadım ama birisi ile sürtünme ve oral yolu ile bişişer yaşamıştım. Bu şekilde hiv bulaşma riski var mı?
Ya bir kan alıyorlar başka da bir şey yok hpv ye bakmıyorlar testlerde. Yüzde yüz yoktur diyemeyiz, var düşük de olsa. O da seneler içinde bile çıkabilir grip mi bu hemen belli olsun

Ya bir kan alıyorlar başka da bir şey yok hpv ye bakmıyorlar testlerde. Yüzde yüz yoktur diyemeyiz, var düşük de olsa. O da seneler içinde bile çıkabilir grip mi bu hemen belli olsun
2-3 sene geçti benim biri ile yakınlaşmamın üstünden. Şimdiye belirti çıkmaz mıydı?
Hangi testlere bakılıyo acaba

2-3 sene geçti benim biri ile yakınlaşmamın üstünden. Şimdiye belirti çıkmaz mıydı?
Hangi testlere bakılıyo acaba
Hpv bağışıklıkla ilgili bir şey, 10 sene sonra bile çıkabilir. Biraz araştırır iseniz görebilirsiniz. Yazan makalelerde de bu bilgiler mevcut.

Crp değeri enfeksiyon değeri, hpv var yok denilecek bir değer ölçütü değil ki🤷🏻‍♀️
Eğer olsa idi enfeksiyon değerinde oynama olmaz mıydı?
Bide ben cinsel birliktelik tamamen yaşamadımki. Çoğu insan öpüşmeyle bile bulaşacağını söylüyorken makaleler öyle bişey yok diyor. Oral ve sürtünme için bile ihtimal yok deniyor ama bilemedim

Elisa testi denen test yapılıyor ve çoğu bulaşıcı hastalığa bakılıyor başta hiv,frengi,hepatitler

Merhaba.
Cinsel birliktelik yaşamadım diye kandırma kimseyi 😂
Hiv belirtileri neler diye ve evlilik yoluyla hangi testlere bakılıyor diye google’a sorunca çıkıyor cevaplar.
Birisini kandırman elinde patlıycak mı bakalım 😬

X