Sağlık testi

Hi
Et ete değerek hiv kapılmıyor ben de baktım araştırdım. Vücut sıvısının mukozadan temas etmesi gerekiyor. Mesela vajin içi bir mukozadır.
Erkeğin spermi ya da zevk suyu vajen içine temas ettiyse olabilir. Tam birleşme olmadan da bu sıvılar girmiş olabilir.
Kan testinde bu hastalıklar doktordan rica etmezsen çıkmaz. Testin adı elisa doktodan rica edersen kan alırken buna da bakarlar

Hi

Erkeğin spermi ya da zevk suyu vajen içine temas ettiyse olabilir. Tam birleşme olmadan da bu sıvılar girmiş olabilir.
Kan testinde bu hastalıklar doktordan rica etmezsen çıkmaz. Testin adı elisa doktodan rica edersen kan alırken buna da bakarlar
Vajina içine sıvı değmedi veya girmedi, penis ucu vajinama değmedi cünkü

Antidepresan mı?
Bu hiv aids korkusu bir hastalıkmış
Ben genel olarak sağlık konularına takıntılıydım. Duyduğum hastalıklar ben de de var diye düşünür kurardım. Sizin nasıl bilmiyorum.
Antidepresan iyi geldi bana.
Sizin sadece bu konuda endişeniz varsa hiv testi yaptırın genel olarak endişe kaygı sorununuz varsa psikiyatriye gidin

Ben genel olarak sağlık konularına takıntılıydım. Duyduğum hastalıklar ben de de var diye düşünür kurardım. Sizin nasıl bilmiyorum.
Antidepresan iyi geldi bana.
Sizin sadece bu konuda endişeniz varsa hiv testi yaptırın genel olarak endişe kaygı sorununuz varsa psikiyatriye gidin
Milrobiyolog birisi gerek olmadığını, bunca zaman belirti vereceğimi, 3 sene geçtiğini, tamamen bir cinsel birleşme olmadkğı ve kan olmadığı için gerek duymadı.
Bendeki durum; güzel şeylerin ardından kötü şeyler aklıma geliyor ve güzel şeylere odaklanmamı engelliyor.

X