Sağlıklı beslenelim, kilo verelim...

günaydın kızlarrr

yazılarınızı okudum ,kendimi gördumm diyebılırım :KK9::KK9::KK9:

benım kocamda eften püften tartısmaları cok yapar ,aklıma gelmedıkı sımdı yazım ama genel ıtıbarıyle kıskanclık alıp basını gıdıyo,arkamı dönüp yattıgım cok olmustur,ama bende ona kıskanclıklar yaparım asla survıvor ızletmem :KK9::KK9:,hele kuzey güneyi hiç izletmıyodum ,o badenın gecelıklı hallerı benıı sınır edıyoduu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: böyle işte :KK9::KK9: saçmalık ama olsun ,onun yaptıklarının yanında benım bi hiçç :KK9::KK9:

neslim çınar bende çok ıstedım ,ama benımkı tutturdu yaşlı ismi o diye ,mecbur bu ısımde karar kıldık ,ortak bı tek buydu ıstedıgımız :KK9::KK9:,isim konusunda bıle deli kavga ettık,dedıgın gıbı 2 çocugu büyütmek zor olucak sanırım :KK9::KK9::KK9:

normalde benım haftada 2 bilemedin 3 kere kramp gırer bacağıma ,gece çığlıkla uyanırım ,bı suredir yoktu başladı yıne ,bu gece ağladım durdum :2::2: dahada artarmı acaba ilerleyen zamanlarda ,,dıyorumkı bu acı boyle dayanılmaz ,doğumda yasıcagım acı nasıl kımbılır ,krampla basa cıkmayı ögrenım dogumdakı acıylada bşa cıkmayı ögrenmiş olurum :KK9::KK9: kendımı avutuyorumm

kızla size fikir olsun 2 haftadır karnım memelerim acayip kaşınıyo mustela dıye çatlak kremlerınden aldım dün ,kaşınma sebebei çatlıcak ,gerilicek olmasından kaynaklıymış, bi tatlı kasınıyokı anlatamam size,ama tırnak sürmemek lazımmıs ,tshırt ustunden avucunuzu gezdırmek gerekıyormus ,

al birini vur ötekine işte:KK22:,zaten kenan ı hiç sölemiyorum bile,benmi kenan mı demişliği bile vardır adamın:KK1::KK1:

ya aynen ben cem yılmaz ıda takip ediyorum bak ona laf etmiyo da kıvaç da laf ediyo,yani daha bunları büyütmeden çocuk nasıl olucak bilmiyorum:KK1::KK1:

bizimkinde espri yapıyorum 2 onlar 1 sen 3 olacaksınız başıma diyorum. ya 1 erkek 1 kız olursa yada 2 kız olursa erkek diye düşünme diyor... yine 3 olacaksınız sen cinsiyet mi sandın yok yawrum benim ben çocuklarımdan bahsediyorum en minik keratam dedim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: aman ne eğleniyorum varya büyümez bunlar elimizde kalır vallaaaaa

günaydın kızlarrr

yazılarınızı okudum ,kendimi gördumm diyebılırım :KK9::KK9::KK9:

benım kocamda eften püften tartısmaları cok yapar ,aklıma gelmedıkı sımdı yazım ama genel ıtıbarıyle kıskanclık alıp basını gıdıyo,arkamı dönüp yattıgım cok olmustur,ama bende ona kıskanclıklar yaparım asla survıvor ızletmem :KK9::KK9:,hele kuzey güneyi hiç izletmıyodum ,o badenın gecelıklı hallerı benıı sınır edıyoduu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: böyle işte :KK9::KK9: saçmalık ama olsun ,onun yaptıklarının yanında benım bi hiçç :KK9::KK9:

neslim çınar bende çok ıstedım ,ama benımkı tutturdu yaşlı ismi o diye ,mecbur bu ısımde karar kıldık ,ortak bı tek buydu ıstedıgımız :KK9::KK9:,isim konusunda bıle deli kavga ettık,dedıgın gıbı 2 çocugu büyütmek zor olucak sanırım :KK9::KK9::KK9:

yok ben karışmam izlediği hatunlara izlesen ne olacak o yatağa benle gireceksin kocacım eften püften kavga edemem sen asıl kavgayı benle o yatağa gitmediğinde görürsün diyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

biz isim konusunda çok rahatız nasılsa ikiz biri senin biri benim dedim. tamam erkek olursa kemal koyacağım dedi bende kız olursa çağla koyacağım dedim. hadi kemal onunda benimde babaların ismi (Allahtan aynı :) senin nedenin ne çağla kimin adı dedi valla her dk canım çağla çekiyor ondan koyacağım dedim :KK9::KK9::KK9: yok o zaman paylaşmayalım çocukları ikimizin ortak düşünceleri olsun isimleri dedi :KK1: salladım valla isim filan yok aklımda yaa seçemiyorum

yok ben karışmam izlediği hatunlara izlesen ne olacak o yatağa benle gireceksin kocacım eften püften kavga edemem sen asıl kavgayı benle o yatağa gitmediğinde görürsün diyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:

biz isim konusunda çok rahatız nasılsa ikiz biri senin biri benim dedim. tamam erkek olursa kemal koyacağım dedi bende kız olursa çağla koyacağım dedim. hadi kemal onunda benimde babaların ismi (Allahtan aynı :) senin nedenin ne çağla kimin adı dedi valla her dk canım çağla çekiyor ondan koyacağım dedim :KK9::KK9::KK9: yok o zaman paylaşmayalım çocukları ikimizin ortak düşünceleri olsun isimleri dedi :KK1: salladım valla isim filan yok aklımda yaa seçemiyorum

ilk zamanlar karar verılemıyor gerçekten isime ,bizimde çatışmamız daha cınsıyetı bellı olmadan önceydi :) ,hey allahım işte cocuklar ya,desıkı askım bu ısım ıyıdegıl ama kemal ısmı nasıl sence desın,eşşek gıbı böğürmesıne ne gerek varrr :KK30::KK30:

ilk zamanlar karar verılemıyor gerçekten isime ,bizimde çatışmamız daha cınsıyetı bellı olmadan önceydi :) ,hey allahım işte cocuklar ya,desıkı askım bu ısım ıyıdegıl ama kemal ısmı nasıl sence desın,eşşek gıbı böğürmesıne ne gerek varrr :KK30::KK30:

:))) aynen ama can çok şeker bir isim :) kemali bende seviyorum sonuçta benim babamında ismi ama babamın ismiyle evladıma bağırmak istemiyorum :KK43: hele de babamı kaybetmişken inşallah ikna ederim bizimkini de yoksa inadına çağla koyacam tabi kız olursa bir ihtimal :KK1:

:))) aynen ama can çok şeker bir isim :) kemali bende seviyorum sonuçta benim babamında ismi ama babamın ismiyle evladıma bağırmak istemiyorum :KK43: hele de babamı kaybetmişken inşallah ikna ederim bizimkini de yoksa inadına çağla koyacam tabi kız olursa bir ihtimal :KK1:

bende çok sevdım can ismini yaw, hayırlısıyla doğsun inş. ,öyle seslenmeyi çok istiyorum :KK16::KK16:

günaydın fıstık anne adayları:KK49::KK49:

nasılsınız bakalım,keyifler yerindedir umarım:KK34::KK34:

bende henüz gelen giden yok:KK50::KK50:off bu belirsizlik çok kötü ya,zamanda geçmiyo:KK19::KK19:

dün eşim hayaller kurmuş çocukla ilgili,umutlanmış,sonrada hastalandım deyince biraz üzülmüş,gece yatarkende baya çocukla ilgili konuştuk,bi ara sen hastalanmadın dimi sürpriz yapıcan bana dedi,bende yok aşkım istersen bak:KK1::KK1:falan dedim,sadece bugün kk da bu konuyu çok konuştuk o yüzden etkisinde kaldım dedim:KK34::KK34:ama içim içimi yiyo ya,ara ara ağrılar geliyo ama bakalım hayırlısı:KK49::KK49:

günaydın fıstık anne adayları:KK49::KK49:

nasılsınız bakalım,keyifler yerindedir umarım:KK34::KK34:

bende henüz gelen giden yok:KK50::KK50:off bu belirsizlik çok kötü ya,zamanda geçmiyo:KK19::KK19:

dün eşim hayaller kurmuş çocukla ilgili,umutlanmış,sonrada hastalandım deyince biraz üzülmüş,gece yatarkende baya çocukla ilgili konuştuk,bi ara sen hastalanmadın dimi sürpriz yapıcan bana dedi,bende yok aşkım istersen bak:KK1::KK1:falan dedim,sadece bugün kk da bu konuyu çok konuştuk o yüzden etkisinde kaldım dedim:KK34::KK34:ama içim içimi yiyo ya,ara ara ağrılar geliyo ama bakalım hayırlısı:KK49::KK49:

gelmedimi kırmızılılarr :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: haydi kızlar oturmayın halayaaaa ,,ay neslimm gelmesın tabı ,peki adet agrısı dısında boyle gaz varmı karnında,bagırsakların gaz doluymus gıbı hıssedıyomusun

gelmedimi kırmızılılarr :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: haydi kızlar oturmayın halayaaaa ,,ay neslimm gelmesın tabı ,peki adet agrısı dısında boyle gaz varmı karnında,bagırsakların gaz doluymus gıbı hıssedıyomusun

yok kuzum gelmedi daha:18::18:ya kendimi çok kaptırmak istemiyorum ama hayal kurmadanda duramıyorum:KK49::KK49:

ay ne bileyim canım gaz var ama normaldede ara ara olur:26::26:bilemedim şimdi,bide adetten önce genelde sivilce çıkar benim boynumda falan şimdi yine çıkmış,belki diyorum stres yaptım o yüzden gecikti,off çok karışığım:KK53::KK53:

yok kuzum gelmedi daha:18::18:ya kendimi çok kaptırmak istemiyorum ama hayal kurmadanda duramıyorum:KK49::KK49:

Ay ne bileyim canım gaz var ama normaldede ara ara olur:26::26:bilemedim şimdi,bide adetten önce genelde sivilce çıkar benim boynumda falan şimdi yine çıkmış,belki diyorum stres yaptım o yüzden gecikti,off çok karışığım:KK53::KK53:

hayırlısı inşallah neslicim ,iki türlü durumada hazırlıklıyız nede olsa , artık cumaya kadar olmazsan eger test yaparsın cuma gunu canım ,mübarek gün ,ben cuma test yapmıstım ,sanırım esrada cuma yapmıstı ,ay yok o çarşamba yapmıstı pardon

gunaydın mılletttt

tey tey teyyyy:KK64::KK64::KK64:
neslim mevsımsel gecıkmede olabılır psıkolojıkte olabılır,yada dusundugumuz seyde olabılırrr:)
ayın 14ü battı sanırım,şimdi dua edelım cumaya kadar gelmesınnn...
cuma gunu sabah kalktıgında hala gelmemıs olursa bence ılk ıdrarla test yapabılrısın,yada süphelenırsen direk kan testı yaptırabılırsın..
ben gecıkmenın 3,yada 4,günü ilk idrarla test yaptım baya silik çizgi çıktı,sonra kan verdım 16,32de yakaladım işte
baya bı erkenden yani...:)
ay hadi inşallahhhh

2014 bizim senemizzzzzzz kızlarrrr

hayırlısı inşallah neslicim ,iki türlü durumada hazırlıklıyız nede olsa , artık cumaya kadar olmazsan eger test yaparsın cuma gunu canım ,mübarek gün ,ben cuma test yapmıstım ,sanırım esrada cuma yapmıstı ,ay yok o çarşamba yapmıstı pardon

evet canım hazırlıklıyım,eğerki adet olursam çok üzülmüycem,aksine bi an önce bitmesini bekleyip bazı kürler yapmayı düşünüyorum,içimde ne yalan söleyim bu kadar istek yoktu bişeyler yapmak için,belkide buda bi vesiledir,herşeyden allahtan,o yüzden benim için ne yazılmışsa ona razıyım:KK34::KK34:

bakalım sinemim cumaya kadar olmazsam yaparım testide o güne kadar zaman geçermiki:26::26:

gunaydın mılletttt

tey tey teyyyy:KK64::KK64::KK64:
neslim mevsımsel gecıkmede olabılır psıkolojıkte olabılır,yada dusundugumuz seyde olabılırrr:)
ayın 14ü battı sanırım,şimdi dua edelım cumaya kadar gelmesınnn...
cuma gunu sabah kalktıgında hala gelmemıs olursa bence ılk ıdrarla test yapabılrısın,yada süphelenırsen direk kan testı yaptırabılırsın..
ben gecıkmenın 3,yada 4,günü ilk idrarla test yaptım baya silik çizgi çıktı,sonra kan verdım 16,32de yakaladım işte
baya bı erkenden yani...:)
ay hadi inşallahhhh

2014 bizim senemizzzzzzz kızlarrrr

günaydın güzel anne:KK49::KK49:

evet canım 14 tü,dediğin gibi herşey olabilir,relax olmak lazım:KK34::KK34:

bu arada esram sen doktora gittinmi canım:26:

evet canım hazırlıklıyım,eğerki adet olursam çok üzülmüycem,aksine bi an önce bitmesini bekleyip bazı kürler yapmayı düşünüyorum,içimde ne yalan söleyim bu kadar istek yoktu bişeyler yapmak için,belkide buda bi vesiledir,herşeyden allahtan,o yüzden benim için ne yazılmışsa ona razıyım:KK34::KK34:

bakalım sinemim cumaya kadar olmazsam yaparım testide o güne kadar zaman geçermiki:26::26:

Bekleyiş gerçekten çok zor ama olmadığın her gün bı umutla beklıyor ınsan :18::18: dedıgın gıbı kuzum hersey allahtan ,hayırlısı neys eo inş.
tamam bebiş konusunu kapatalım ozaman,baska seylerden bahsedelım ,konu dagılsın bıraz :KK9::KK9::KK9:
neslim varmı ufukta yolculuk farklı şehirlere

çiğdem nerelerde ,bi gelsin yolucam saçini başını ,özletme kendını okadar dedım ,ama dınleyen yokk :KK9::KK9::KK9:

nazlıcan da hiç uğramıyo dıyet seruvenıne daldı gıttı :KK36::KK36:

kızçeler unuttum size sölemeyi,dün akşam tv izlerken bi ara saba tümere denk geldim,bi konuğu vardı ay tutulmasıyla ilgili konuşuyodu,işte saba insanlar üzerindeki olumsuz etkilerinden falan bahsediyodu,sonra kadın dediki hep olumsuz etkileri yok,olumlu etkileride var,özellikle bu tutulmalarda bebekte anneye tutunur ve hamilelikleer olur:KK53::KK53:ben gözler fal taşı gibi açıldı,tamer hemen ama bizim tutmadı dedi:KK1::KK1:

kızçeler unuttum size sölemeyi,dün akşam tv izlerken bi ara saba tümere denk geldim,bi konuğu vardı ay tutulmasıyla ilgili konuşuyodu,işte saba insanlar üzerindeki olumsuz etkilerinden falan bahsediyodu,sonra kadın dediki hep olumsuz etkileri yok,olumlu etkileride var,özellikle bu tutulmalarda bebekte anneye tutunur ve hamilelikleer olur:KK53::KK53:ben gözler fal taşı gibi açıldı,tamer hemen ama bizim tutmadı dedi:KK1::KK1:

:KK53::KK53::KK53::KK53: aynen benımde okurken gözlerım acıldı ,allahım inşallah hadı bakalımm,tamerede yazık yaw ,adam nasılda mutsuzdur sımdı ,ama inşallah allah nasıp ederse bin kat daha fazla yasıcak mutlulugu:KK16::KK16:

ayy fena oldumm ben:2:

Bekleyiş gerçekten çok zor ama olmadığın her gün bı umutla beklıyor ınsan :18::18: dedıgın gıbı kuzum hersey allahtan ,hayırlısı neys eo inş.
tamam bebiş konusunu kapatalım ozaman,baska seylerden bahsedelım ,konu dagılsın bıraz :KK9::KK9::KK9:

çiğdem nerelerde ,bi gelsin yolucam saçini başını ,özletme kendını okadar dedım ,ama dınleyen yokk :KK9::KK9::KK9:

evet canım bugünlük kapatalım:KK1::KK1:yarına bırakalım:KK34::KK34:

ay canım planlar çok ama havaların güzelleşmesini bekliyoruz,bu sene inş.çanakkale,bursa ve izmire mutlaka gitmek istiyoruz,tatil içinde alanya düşünüyoruz tabi allahtan bi sıkıntı olmazsa:KK34::KK34:

çiğdoşu gördüm sanki aşağılarda:KK34::KK34:

Son düzenleme:
Selam kizlar çok özledim siziiiii :KK16:

Birde sayfalar birikmis neslimin geciktigini ogrendikten sonra direk sona atladim :KK30::KK30::KK30:

ama hala belli degilmis :26: HAYIRLISI olsun insallah Neslim sende birak beni git hamileler diyarina :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Esram ailelere söylediniz mi siz?

Sinem CAN ismi harika yavru kusummmm bayiliyorumm kisa, öz ve buyuk anlami var :KK16: Adiyla yasasin minik prens insallah :KK16:

Edacim teknik sorunlardan gelememissin ama iyi olduguna sevindim :KK16:

Özlemcim helal valla 2 bucuk kilo vermissin :KK16: Darisi devamina insallah :KK16:

Bana gelicek olursak pazar cok fena hastaliga yakalandim pazartesi sali izinliydim. Ve hayatimda ilk kez hasta olunca istahim gitti :KK53: iki günde 2 tabak çorbayla duruyorum sadece ve 69 olmusum :KK9::KK9::KK9: Tam 2 kilo gitti yav :KK9: ama sudur su :KK51:
Bugünde sürünerek ise geldim bakalim nasil aksam olcak :2::2::2:

günaydın sinemciğim ben buralardayım canım . ara ara bakıp okuyorum . canım sıkkın bu aralar annemle kv.ortak bakıyorlardı oğluşa şimdi kv de de bel fıtığı çıktı bakamıyor . kız kardeşiminde düğünü var nisanın 27 sinde annem bakıyor sürekli oğluşa eee işleri var yapamıyor elbise bile alamadı daha kendine fırsat bulup . düğün olmasa canıma minnet hep annem baksın oğluşa ama işte annemede üzülüyorum işleri kalıyor diye :KK43:

X