Sağlıklı beslenelim, kilo verelim...

T_N, sinem866+, Naz+, tatlikedi+, qarden+

ohhh eda hariç herkes burda,illa kulak çınlatmak lazımmış:KK1::KK1:

Neslihancığım ALLAH hayırlısını nasip etsin canım hayırlı zamanda sağlıklı bir şekilde gelsin İNŞALLAH :KK16:

günaydın sinemciğim ben buralardayım canım . ara ara bakıp okuyorum . canım sıkkın bu aralar annemle kv.ortak bakıyorlardı oğluşa şimdi kv de de bel fıtığı çıktı bakamıyor . kız kardeşiminde düğünü var nisanın 27 sinde annem bakıyor sürekli oğluşa eee işleri var yapamıyor elbise bile alamadı daha kendine fırsat bulup . düğün olmasa canıma minnet hep annem baksın oğluşa ama işte annemede üzülüyorum işleri kalıyor diye :KK43:

hoşgeldin tatlım, zor bi durum gerçekten ,çalışıyorsunda aklında kalıyordur , zor bı dönem ama 27 sinden sonra herşey yoluna gırer üzülme ,annecıgın bırazcık fedakarlık yapıcak torunu için :KK16::KK16::KK16:
okuyup gıtme yaz canım özletme kendını :KK16:

Selam kizlar çok özledim siziiiii :KK16:

Birde sayfalar birikmis neslimin geciktigini ogrendikten sonra direk sona atladim :KK30::KK30::KK30:

ama hala belli degilmis :26: HAYIRLISI olsun insallah Neslim sende birak beni git hamileler diyarina :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Esram ailelere söylediniz mi siz?

Sinem CAN ismi harika yavru kusummmm bayiliyorumm kisa, öz ve buyuk anlami var :KK16: Adiyla yasasin minik prens insallah :KK16:

Edacim teknik sorunlardan gelememissin ama iyi olduguna sevindim :KK16:

Özlemcim helal valla 2 bucuk kilo vermissin :KK16: Darisi devamina insallah :KK16:

Bana gelicek olursak pazar cok fena hastaliga yakalandim pazartesi sali izinliydim. Ve hayatimda ilk kez hasta olunca istahim gitti :KK53: iki günde 2 tabak çorbayla duruyorum sadece ve 69 olmusum :KK9::KK9::KK9: Tam 2 kilo gitti yav :KK9: ama sudur su :KK51:
Bugünde sürünerek ise geldim bakalim nasil aksam olcak :2::2::2:

hoşgeldin kuzummm:KK16::KK16:

yok gülüm bırakırmıyım seni hiç,hem bakarsın arkamdan bende seni sürüklerim,bu işler nasip kısmet işi:KK49::KK49:

çok çok geçmiş olsun tatlım,sen kendine hiç bakmıyosun çiğdemim,çok sık hastalanıyosun:KK20::KK20:
günaydın sinemciğim ben buralardayım canım . ara ara bakıp okuyorum . canım sıkkın bu aralar annemle kv.ortak bakıyorlardı oğluşa şimdi kv de de bel fıtığı çıktı bakamıyor . kız kardeşiminde düğünü var nisanın 27 sinde annem bakıyor sürekli oğluşa eee işleri var yapamıyor elbise bile alamadı daha kendine fırsat bulup . düğün olmasa canıma minnet hep annem baksın oğluşa ama işte annemede üzülüyorum işleri kalıyor diye :KK43:

nazlıcım hoşgeldin:KK16::KK16:

senin durumunu çok iyi anlıyorum,annelerin torunlarına bakmaları büyük lutuf bence,heleki o iğrenç dadıları düşündükçe,ama işte onlardada sıkıntı olabiliyo,allahtan annen var,düğün zamanı biraz sıkıntı olucaktır ama sonuçta geçici durum bu,sende çok üzme kendini:KK34::KK34:

neslim senide çınlatmasak geliceğin yok bazenn :KK3::KK3:

dimi amaa:KK1::KK1:

hoşgeldin tatlım, zor bi durum gerçekten ,çalışıyorsunda aklında kalıyordur , zor bı dönem ama 27 sinden sonra herşey yoluna gırer üzülme ,annecıgın bırazcık fedakarlık yapıcak torunu için :KK16::KK16::KK16:
okuyup gıtme yaz canım özletme kendını :KK16:

ALLAH razı olsun anacığımdan bakıyor tabi ama ben üzülüyorum haftasonu artık elbise işini halledicek eşim erken gidecek bugün oğluşa bakmak için annemde işlerini yapacak İNŞALLAH :KK54:

günaydın güzel anne:KK49::KK49:

evet canım 14 tü,dediğin gibi herşey olabilir,relax olmak lazım:KK34::KK34:

bu arada esram sen doktora gittinmi canım:26:

yarın ogleden sonraya gitcem doktora,sonrasındada kaytarıcam hazır müdür yokken rahatlıgın tadını cıkarayım..
valla burayı artık bırakmak ıstıyorum ama sırf şu ozel saglık sıgortası vs işime yarıycak dıye duruyorum:)
hayy ne şişkin bir gün yahuu:)

Selam kizlar çok özledim siziiiii :KK16:

Birde sayfalar birikmis neslimin geciktigini ogrendikten sonra direk sona atladim :KK30::KK30::KK30:

ama hala belli degilmis :26: HAYIRLISI olsun insallah Neslim sende birak beni git hamileler diyarina :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Esram ailelere söylediniz mi siz?

Sinem CAN ismi harika yavru kusummmm bayiliyorumm kisa, öz ve buyuk anlami var :KK16: Adiyla yasasin minik prens insallah :KK16:

Edacim teknik sorunlardan gelememissin ama iyi olduguna sevindim :KK16:

Özlemcim helal valla 2 bucuk kilo vermissin :KK16: Darisi devamina insallah :KK16:

Bana gelicek olursak pazar cok fena hastaliga yakalandim pazartesi sali izinliydim. Ve hayatimda ilk kez hasta olunca istahim gitti :KK53: iki günde 2 tabak çorbayla duruyorum sadece ve 69 olmusum :KK9::KK9::KK9: Tam 2 kilo gitti yav :KK9: ama sudur su :KK51:
Bugünde sürünerek ise geldim bakalim nasil aksam olcak :2::2::2:

ooooooo kımlerrr gelmişşşşşş:)
öncelıkleee aileye katılma adayı olan eltiminde ismi çiğdemmm,çidom diyesim geldı 2-3 kere gecen aksam yuttum,sonra dedım 1 kere gorup tanıdıgın kızla nedır bu samımıyet
o benım çidoma ait bişey sus dedım kendıme agızma vurdum:)
ailede bıkac kısıye soyledık daha,özellıkle kaynvalıde elınde telefonla bızden gelecek rahattttt komutunu beklıyo,herkesı arayıp soylemek için..o çok heveslı ılk torun
benım annemın 5, torun keyfi olacak nasipse alıştı artık:)
sen 2 gunde 2 kılomu attın leynnn:)
hihhh bende 2 gündür sebze yemegı ve saglıklı seylerle beslenmeme ragmen sankı 15 kılo aldım arkadass bu ne yaaa:KK47:
ben şaka maka 120yle falan doguma gitmem umarım

yok gülüm bırakırmıyım seni hiç,hem bakarsın arkamdan bende seni sürüklerim,bu işler nasip kısmet işi:KK49::KK49:

çok çok geçmiş olsun tatlım,sen kendine hiç bakmıyosun çiğdemim,çok sık hastalanıyosun:KK20::KK20:

tesekkür ederim neslim :KK54: ne bileyim ya o kadar da dikkat ediyorum ama gelip buluyor beni :2: aslinda geçen hafta kocam hastaydi ama hafif atlatti O, bence onun yüzünden yakalandim :KK52:

Birak beni canim sikayetci degilim valla :KK49::KK49::KK49: Allahim insallah nasip etmistir bitanem gerçekten cani gönülden diliyorum bunu Rabbim sizinde mucizenizi versin insallah en hayirli bi zamanda :KK16:

ALLAH razı olsun anacığımdan bakıyor tabi ama ben üzülüyorum haftasonu artık elbise işini halledicek eşim erken gidecek bugün oğluşa bakmak için annemde işlerini yapacak İNŞALLAH :KK54:

canım nasılsınnn
oncelıkle hayırlı olsun dügününüz,valla koşturmacanız artmıştır kız evi daha yogun oluyor,ıncık cıncık çeyiz kına vs. derken:)
allah annelerden razı olsun,ınsanın aklı hıc kalmaz annesı varken...
kayınvalıdede nasıl olur acaba cok merak edıyorum,o nasıl bakıyo

nazlıcım hoşgeldin:KK16::KK16:

senin durumunu çok iyi anlıyorum,annelerin torunlarına bakmaları büyük lutuf bence,heleki o iğrenç dadıları düşündükçe,ama işte onlardada sıkıntı olabiliyo,allahtan annen var,düğün zamanı biraz sıkıntı olucaktır ama sonuçta geçici durum bu,sende çok üzme kendini:KK34::KK34:

dimi amaa:KK1::KK1:
hoş buldum canım . evet annelerin bakması büyük lutuf . her nekadar kv.ile aramızda mesafe olsada içim rahat bir şekilde bırakıyorum . bakıcılara hiç bırakamazdım sanırım . İNŞALLAH ikinci olursa kendim bakabilirim şartlar elverirse:KK55:

canım nasılsınnn
oncelıkle hayırlı olsun dügününüz,valla koşturmacanız artmıştır kız evi daha yogun oluyor,ıncık cıncık çeyiz kına vs. derken:)
allah annelerden razı olsun,ınsanın aklı hıc kalmaz annesı varken...
kayınvalıdede nasıl olur acaba cok merak edıyorum,o nasıl bakıyo

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor bakalım . ALLAH razı olsun kv. de iyi bakıyor ama biliyorsun benim önceden birlikte oturmuşluğum olduğu için ve kv baktığı günler bizde baktığı ve kaldığı için bana pek sıcak gelmiyor ve nedense hala kv deya ısınamıyorum eskilerden dolayı :KK9:

ooooooo kımlerrr gelmişşşşşş:)
öncelıkleee aileye katılma adayı olan eltiminde ismi çiğdemmm,çidom diyesim geldı 2-3 kere gecen aksam yuttum,sonra dedım 1 kere gorup tanıdıgın kızla nedır bu samımıyet
o benım çidoma ait bişey sus dedım kendıme agızma vurdum:)
ailede bıkac kısıye soyledık daha,özellıkle kaynvalıde elınde telefonla bızden gelecek rahattttt komutunu beklıyo,herkesı arayıp soylemek için..o çok heveslı ılk torun
benım annemın 5, torun keyfi olacak nasipse alıştı artık:)
sen 2 gunde 2 kılomu attın leynnn:)
hihhh bende 2 gündür sebze yemegı ve saglıklı seylerle beslenmeme ragmen sankı 15 kılo aldım arkadass bu ne yaaa:KK47:
ben şaka maka 120yle falan doguma gitmem umarım

Yarin niye doktora gidiyorsun sen bakim kese için mi ? Degerin artti mi bidaha tahlil yaptin mi esram?

ayyy o eltine ben uzaktan gicik oldum desem senide kötü etkiler miyim ki :KK9::KK9::KK9:
ismi hem çigdem hem zayif hemde diyet uzmani :KK19::KK19::KK19: ciks ciks olmamis o :KK52:
Kayinvalidenin yemeklerine koptum yalniz saglikli yapicam diye parçalamis garibim kendini :KK53:

ayyy masallah annen torundan yana sansliymis ama ilk kez kizindan olcak demi :KK49:
kilo konusuna takilma esosum yaaaa bulantilarin baslayinca sende atarsin eminim :KK53: ondan sonrada e bi zahmet al kilo yani cocugun buyumesi lazim :KK20:

Hayirli olsun Nazciim dugununuz varmis ben atlamisim mesajini :26:
Gecmis olsun kayinvalidenede :KK31: Allah yardimciniz olsun az kalmis insallah atlatirsiniz dugunude :KK31:

Hayirli olsun Nazciim dugununuz varmis ben atlamisim mesajini :26:
Gecmis olsun kayinvalidenede :KK31: Allah yardimciniz olsun az kalmis insallah atlatirsiniz dugunude :KK31:

amin canım çok sağol . hayırlısıyla güzel bir şekilde atlatırız İNŞALLAH okulların kapanmasını 4 gözle bekliyorum kız kardeşim öğretmen tatil boyunca o bakacak oğluma .

iyiyim canım çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor bakalım . ALLAH razı olsun kv. de iyi bakıyor ama biliyorsun benim önceden birlikte oturmuşluğum olduğu için ve kv baktığı günler bizde baktığı ve kaldığı için bana pek sıcak gelmiyor ve nedense hala kv deya ısınamıyorum eskilerden dolayı :KK9:

wuuuuwww gelıp sızde kalıyor hee:)valla fırsattan ıstıfade dıyesım geldıde neyse:)
senın gorumce evlımıydı?sımdı k.v tekmı yasıyor?
ınsanın gönlü kırılmasın bi kere,tamırı zor işte..
eskıye göre nasıl tavırları davranışları sana karşı?

Yarin niye doktora gidiyorsun sen bakim kese için mi ? Degerin artti mi bidaha tahlil yaptin mi esram?

ayyy o eltine ben uzaktan gicik oldum desem senide kötü etkiler miyim ki :KK9::KK9::KK9:
ismi hem çigdem hem zayif hemde diyet uzmani :KK19::KK19::KK19: ciks ciks olmamis o :KK52:
Kayinvalidenin yemeklerine koptum yalniz saglikli yapicam diye parçalamis garibim kendini :KK53:

ayyy masallah annen torundan yana sansliymis ama ilk kez kizindan olcak demi :KK49:
kilo konusuna takilma esosum yaaaa bulantilarin baslayinca sende atarsin eminim :KK53: ondan sonrada e bi zahmet al kilo yani cocugun buyumesi lazim :KK20:

ctesi gttim deger 111 olmuştu çidom,sımdı işte görebılırse ne ala göremezse hem degerıme baktırım bıdaha hmede işten kaytarmış olurum:)

kızımmmmmmmm eltının yanında yemek yıyemedık laaaaa
fazla konuya hakım ben sana yardımcıolurum dıyooo
elvedaaaa envai çeşitlerle dolu misafir masalarıııı
hoşgeldın brüksel lahanası ve brokkolı corbası:)
çidemmmmm sigarayı bıraktım bennn gerçi dün içtim bitane yarım
ama sonuc ıtıbarıyle nerde eskı tıryakı ben nerde şımdıkı ben
haftaya ızınlıyım,oyuzden 5 gun boyunca içmem volkandan ötürü
sonrasındada oyle devam eder ıns..
ılk 6 hafta bebegı etkılemezmıs..yanı ınsallah:)

ctesi gttim deger 111 olmuştu çidom,sımdı işte görebılırse ne ala göremezse hem degerıme baktırım bıdaha hmede işten kaytarmış olurum:)

kızımmmmmmmm eltının yanında yemek yıyemedık laaaaa
fazla konuya hakım ben sana yardımcıolurum dıyooo
elvedaaaa envai çeşitlerle dolu misafir masalarıııı
hoşgeldın brüksel lahanası ve brokkolı corbası:)
çidemmmmm sigarayı bıraktım bennn gerçi dün içtim bitane yarım
ama sonuc ıtıbarıyle nerde eskı tıryakı ben nerde şımdıkı ben
haftaya ızınlıyım,oyuzden 5 gun boyunca içmem volkandan ötürü
sonrasındada oyle devam eder ıns..
ılk 6 hafta bebegı etkılemezmıs..yanı ınsallah:)

ay masallah buyumus kuzucuk 111 ne guzel bi deger :KK1: yarin iyi haberlerle gelirsin insallahhhh :KK16:

hahahah aç kaldiniz eltiye iyi gozukcez diye cik cik cik :KK70:
oyyy etmesin yardim mardim istemez deseydin ben kendime bakabiliyorum deseydin :KK52:
hamile oldugunu biliyor mu elti adayin :KK53:

kuzum içme yarim bile olsa bisey olmaz diye diye insan geri basliyor, hani kendine bisey olmaz baslasanda ama yavrucagina yazik günah :KK50:
tiksinemedin gitti su uyuzdan :26:
bende hastayim ya içerken bisey anlamiyorum bari icime zehir olmasin diye 2 gündür 2/3 sigara içtim anca :KK31:
geçen öyle bi dua ettimki Allahim su sigarayi içmemem için bide kilo vermem için bi bahane ver dedim hasta olduk iyimi :KK52:
dua ederken dikkat etmek gerek :KK52:

Son düzenleme:
ay masallah buyumus kuzucuk 111 ne guzel bi deger :KK1: yarin iyi haberlerle gelirsin insallahhhh :KK16:

hahahah aç kaldiniz eltiye iyi gozukcez diye cik cik cik :KK70:
oyyy etmesin yardim mardim istemez deseydin ben kendime bakabiliyorum deseydin :KK52:
hamile oldugunu biliyor mu elti adayin :KK53:

kuzum içme yarim bile olsa bisey olmaz diye diye insan geri basliyor, hani kendine bisey olmaz baslasanda ama yavrucagina yazik günah :KK50:
tiksinemedin gitti su uyuzdan :26:
bende hastayim ya içerken bisey anlamiyorum bari icime zehir olmasin diye 2 gündür 2/3 sigara içtim anca :KK31:
geçen öyle bi dua ettimki Allahim su sigarayi içmemem için bide kilo vermem için bi bahane ver dedim hasta olduk iyimi :KK52:
dua ederken dikkat etmek gerek :KK52:
:)hahaha koptumm
o nasıl dua:)valla ıkısınıde başarmışın maşallah
sen gunde kac tane ıcıyosun bakim??
valla normal zamanda kafama sılah dayasan bırakmazdım heralde
ama şuanda bu nasıl bir irade anlamış degilim yawww
yok başlamam çidoşş vicdansızmıyımkız benn:)

günaydın fıstık anne adayları:KK49::KK49:

nasılsınız bakalım,keyifler yerindedir umarım:KK34::KK34:

bende henüz gelen giden yok:KK50::KK50:off bu belirsizlik çok kötü ya,zamanda geçmiyo:KK19::KK19:

dün eşim hayaller kurmuş çocukla ilgili,umutlanmış,sonrada hastalandım deyince biraz üzülmüş,gece yatarkende baya çocukla ilgili konuştuk,bi ara sen hastalanmadın dimi sürpriz yapıcan bana dedi,bende yok aşkım istersen bak:KK1::KK1:falan dedim,sadece bugün kk da bu konuyu çok konuştuk o yüzden etkisinde kaldım dedim:KK34::KK34:ama içim içimi yiyo ya,ara ara ağrılar geliyo ama bakalım hayırlısı:KK49::KK49:

biraz bu konuyu düşünmemeye çalış bitanem yaa yoksa zaman geçmez... ayyy kızlar trt de ibrahim saraçoğlu var bu adamı dinlemeye bayılıyorum adam bu kadar bilgiyi nasıl aklında tutuyor merak ediyorum çok hayranım yaaa

gelmedimi kırmızılılarr :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: haydi kızlar oturmayın halayaaaa ,,ay neslimm gelmesın tabı ,peki adet agrısı dısında boyle gaz varmı karnında,bagırsakların gaz doluymus gıbı hıssedıyomusun

bütün belirtilerden vazgeçin bence konuşmayalım inşallah 4-5 güne açıklığa kavuşur da tadıyla kutlarız... çünkü ben bazen düşünüyorum da kafayı yiyorum mide bulantısı hariç bir sürü belirti var hepsini hamile değilken daha yoğun yaşadım :) her kontrole yüreğim ağzımda gideceğim herhalde... cumaya randevu aldım mide bulantım hariç sanki belirtiler kayboldu gitti... hayırlısı bakalım cumaya ne çıkacak...

X