Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

kimse uğramıyor artık buralara ben dün ve bugün tibetlerimi,göğüs egzersizimi yaptım brazilimi dün yaptım bugünde düşünüyorum inşallah yaparım

Ben de bugun ilk kez leslie ile 1 mile yaptım hiç zor değilmiş hakketten

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ramazanda leslie yapmaya fırsat bulamıyorum
ama, iftardan sonra dışarda yürümek iyi geliyor.
ev yanıyor zaten.
bu akşam da 2 saat kadar yürüdüm

bugün lessle yapmamak için zor frenledim kendimi... sadece sabahları Tibet yogası yapıyorum. 7. tekrardayım. hala regl olamadım...
yarın sahalara dönüyorum anacım, bekleyin beni ....

Yagmurlu hava bize rahat vermeyince dun kaplicaya gittik. 7 saat kadar suda kaldim hem yuzdum hem bolgesel hareketler yaptim. Inanilmaz bir sey vucut spora alisinca hareketi ariyor. Diger gunleri pilatesle gecistiriyorum ama karnima cok faydasi oldu.

Merhaba kızlar,

Çok uzun zamandır giremedim foruma, spora da ara vermek zorunda kaldım yoğunluktan. Ramazan bitsin başlayacağım yeniden. Hem özledim, hem de 2-3 kilo kadar vermem gerekiyordu, hala veremedim onları. Sıcaklarda bir geldi tam geldi, canım sürekli karpuz, kavun istiyor :18:

merhaba;

uzun bir aradan sonra ben de tekrar lesliye başlıyorum.yalnız yeni videolardan bahsediyorsunuz ben onları youtube da bulamadım tanıtım videoları var.onlardan yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

bu arada derya hanım fotoğrafınızı gördüm çok büyük bir değişim var tebrik ederim. darısı başıma..

çok büyük bir hevesle yeniden başlıyorum leslie macerama buraya bildirim yapmak da teşvik edici olur..

arkadaşlar nasılsınız bugün azıcıkda olsa leslie yapabildim çok özlemişim ablamı renkli millerden mor olanı yaptım göğüs ve basen ağırlıklı çalıştım

Süper bir yöntem!

Yoğun çalışanlar da evde olanlar da kolayca yapabilir. Ne spor salonuna ihtiyaç var ne de kilolarca para dağıtmaya! Çok kısa sürede toparlandı vücudum.

bende spor ve diyete ara vermiştim.3 gündür leslie başladım.hepinize sağlıklı ve huzurlu günler....

Merhaba arkadaşlar bende bugun başlıyorm inşallah 3 miille başlamak istiyorum dün videolara baktım güzel yapılabilir keyifli hatta 1miil i 9 ve10 yaşındaki kızlarıma yaptırıcam bakalım tepkileri ne olacak

selam kızlar.

Pilates ile 11 günüm de bitti arada tembellik ettim 2-3 gün. Karnım dümdüz oldu diyebilirim. Hareketlerde zorlanıyorum esnek olmadığım için ama becebildiğim kadarıyla yapıyorum. Zamanla zorlandığım hareketler daha kolaylaşıyor benim için. Selülitlerim azaldı fakat iç bacakta pek toparlanma yok henüz.

Bazı günler de dışarıda yürüyüş yapıyorum.

leslie ablamın bugünde yeşil olanını yaptım kısa göğüs ve basen çalıştım

öğlen radio remix yaptım. 1 hafta aradan sonar ,yorucu geldi. canım pek istemiyordu ama başlamak bitirmenin yarısıdır derler, başlayınca zaman nasıl geçti anlamadım. uyuşukluğum gitti, iyi geldi...
son günlerde üzerimde aşırı yorgunluk ve isteksizlik hali vardı.
kan tahlili yaptırdım. kansızlığım az miktarda ama b 12 depoları tamamen boşalmış. bir sürü iğne verdi doctor.
saç tellerim bebek saçı gibi inceldi. şampuanın içine katılan 3 farklı damla Verdi. inşallah en kısa sürede düzelir....

Cassey ho'nun pop pilates takvimini yapıyorum.[/QUOTE]

canım ingilizcem fazla yok ama güzel bir programa benziyor.1 gün tüm vücut, bir gün karın, bir gün bölgesel gibi çalışılıyor galiba. her yerini çalıştırması çok güzel bence.
bende çocklara bakan olsa en azından 1-2 ay spor salonunda bir hocadan hareketlerin doğru yapılışını ve doğru nefes alış verişleri öğrenmek istiyorum.

kızlar kondisyonum çok iyidir 5-6 km hızla zorlanmadan gayet iyi yürürüm 1 saat ama basen bacaklardan çok şikayetçiyim aşırı kalınlar sizce hangi programını uygulamalıyım leslie nin basen ve bacakların çok incelmesi için:44:

Eger yag yakmak istiyorsan leslienin hizli olan videolari iyi. Yok yagim kilom yok sikilasmam lazim diyorsan yanina pilates de oneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…