Sahibi onu bu hale getirdi

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$onu-bu-hale-sahibi-getirdi-4186609.Jpeg

Onu bu hale sahibi getirdi
İngiltere’de 33 yaşındaki bir adam köpeğini bilinçli olarak aç bıraktı. Zavallı köpek sahip olduğu ağırlığın yarısından fazlasını kaybetti gibi aralarında tümör de bulunan bir dizi rahatsızlığa yakalandı. Köpeğini bilerek ve isteyerek aç bırakan David Lowe isimli adam ise yaptığı zalimce davranış sebebiyle mahkemeye verildi.

Onu bu hale sahibi getirdi
Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Fly isimli köpek açlığa mahkum edilince normal ağırlığının yarısından fazlasını kaybetti. Zavallı köpeği tedavi altına alan veteriner ise gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

Bugüne kadar hiç bu kadar kötü durumda bir hayvan görmediğini belirten veteriner köpekte aynı zamanda tümör, diyabet ve durumuna bağlı olarak vücudunda çıkan yaraları bulunduğunu söyledi.

15 yaşındaki köpeğin durumunun çok kötü olduğuna ve iyileşemeyeceğine kanaat getiren veterinerler hayvanı uyuttu.

8 kiloya kadar düşen zavallı hayvanın uyutulmadan önceki fotoğrafları ise vicdansızlığın boyutlarını ortaya koydu.

Mahkeme ise, hayvana kasıtlı olarak eziyet edildiği gerekçesiyle sahibini suçlu buldu. Köpeğin sahibi Lowe'ye ise, 'travma sonrası stres bozukluğu teşhisi konuldu. milliyet
http://dunya.milliyet.com.tr/onu-bu-hale-sahibi-getirdi/dunya/detay/1855484/default.htm

ay içim gitti köpegi görünce... :KK50:

fakat chess afrikalı cocuklara benzettim desem... yani kendimden utandım :26: insanlıgın durumunu göre göre oyle kanıksamaya baslamısız ki farklı bir canlıyı görünce birden bire farklı hissettim bir de benzetme yaptım :KK50:

valla ben bu köpüşe çok üzüldüm, sokağa bıraksa bi şekilde beslenirdi hayvancağız, bu hale gelmesinden iyiydi

Gözyaşlarına boğuldum şuanda :KK43: :KK43:

Benim de bir kızım var dünya tatlısı...

Onu böyle düşündüm de, içim parçalandı.

Hayvan demeye bile dilimin varmadığı bu akıllı minnoşları bu hale getirenler utansın dilerim.

Rabbim onların cezasını versin.

ayy yazık resmen köpeğe.bunu yapan mutlaka cezalandırılmalı.nasıl bi vicdana sahip bunu yapan yaratık.

X