Sahte altın mı ?

sevgitek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
3.033
1.400
Kızlar ablama çeyrekle bileklik almıştık. Bu şekilde soyulmuş. Sahte altın mı sizce? Farklı bi şehirden almıştık. O yüzden o kuyumcuya gidemiyor. Şu an normal bi kuyumcuya da gidemiyor. Sizin fikriniz nedir? Başına gelen var mı

Eklentiler

• 8356A758-519B-467A-A397-42158060818D.jpeg
    8356A758-519B-467A-A397-42158060818D.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 149
Kızlar ablama çeyrekle bileklik almıştık. Bu şekilde soyulmuş. Sahte altın mı sizce? Farklı bi şehirden almıştık. O yüzden o kuyumcuya gidemiyor. Şu an normal bi kuyumcuya da gidemiyor. Sizin fikriniz nedir? Başına gelen var mı
Altının soyulduğunu ilk kez görüyorum 😲

Altından çok bozuk paraya benziyor. 😕

Tabi ki sahte. Soyulan altın mı olur yahu. Geçmiş olsun ben olsam aldığım yeri yıkardım 😊
İşin kötü yanı ben yurt dışındayım , ablam başka şehirde. Yarın annemler gidip resmini gösterecekler. Ben de cumartesi olduğum yerde bi kuyumcuya gidip soracağım 😞

Ay çok kötü oldu ya. Ben de aynı yerden 41 gramlık kelepçe almıştım. Yurt dışına geldim artık. Ne yapacağım ? Nasıl anlarım ki?
Dolandırmışlar sizi. Tanıdıklarınız varsa gitsinler o kuyumcuya söylesinler fotografı göstersinler sizi rezil edeceğiz internette yayacagız polise bildireceğiz desinler

Gerçekte olabilir kuyumcuya sorun benım düğünde takılan çeyreğim bu şekildeydı gösterdım bana gerçek dedıler. Takan kişi bileklikten çevırmış bu yüzden kenarı öyle duruyor dedı. Bir şey daha dedı de o gümüş renk için unuttum ya

Gerçekte olabilir kuyumcuya sorun benım düğünde takılan çeyreğim bu şekildeydı gösterdım bana gerçek dedıler. Takan kişi bileklikten çevırmış bu yüzden kenarı öyle duruyor dedı. Bir şey daha dedı de o gümüş renk için unuttum ya
Ayyy. İnşallah böyledir ya. Gerçekten

X