sahte yazılım

karamel delisi

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
299
52
46
benim bilgisayarıma sahte yazılım uyarısı geliyor bu kopya microsoft doğrulamasından geçmedi felan yazıyo acaba bir süre sonra bilgisayarım kapanacakmı çok endişelendim bu şekilde kullanıma devam edebilirmiyim lütfen aciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil yardım:Saruboceq:

evet windowsunuzun keyı korsan bu yuzden bu uyarıyı verıyor
yukledıgınız orjinallik bildiren guncellemelerden kaynaklanıyor, guncellemelerın numaralarını biliyorsanız silip bu sorundan kurtulabılırsınız
googleda bir çok orjinallik uyarısını kaldıran illegal programcıklar mevcut
sanırım burdan link vermek uygun olmaz

evet windowsunuzun keyı korsan bu yuzden bu uyarıyı verıyor
yukledıgınız orjinallik bildiren guncellemelerden kaynaklanıyor, guncellemelerın numaralarını biliyorsanız silip bu sorundan kurtulabılırsınız
googleda bir çok orjinallik uyarısını kaldıran illegal programcıklar mevcut
sanırım burdan link vermek uygun olmaz

sağol arkadaşımda bu güncellemelerin numarasını nasıl bulabilirim

Windows Update geçmişine bakarak bulabilirsin.Xp ise sistemin internet üzerinden vista ise update programında ki geçmiş güncellemelerden görünür.Microsoftun lisanssız ürünleri bulması için güncelleme yapılırken o programcığıda yükleyiveriyor.Microsoft genuine adı.Listeden onu silmeniz gerekli.Ayrıca bundan sonrada güncellemeleri otomatik değil sizin listeden tercihleri kendiniz yaparak güncellemeyi yapmanız gerekiyor.Aksi taktirde genuine programı her güncellemede bilgisayarınıza yüklenir..

X